Ostatnio otrzymałam sygnały,że po szczepieniu na wściekliznę u psów pojawiły się ataki padaczki.Już podobno kilka psów w Bytomiu...Dzisiaj znalazłam w internecie sygnał ,że to chyba nie dotyczy tylko Bytomia.
[url]http://www.wiadomosci24.pl/artykul/46026.html[/url]
Przeczytajcie w komentarzach...
Jutro miałam iść z moimi psiaczami na szczepienie,ale chyba....
nie bede ryzykować.O Bytomskich psach mówiła mi właścicielka sklepu zoologicznego,zna właścicieli.Jeden z psiaków podobno został uśpiony...Co o tym myślicie??
Co robić??