Ja to mam pecha, też miał być ajkiś procencik, a tu mi sie kuzyn rozchorował (opiekuje sie nim w te niezwykłą noc) i rzyga, i rzyga. :( Musze lecieć, jakto pielęgniarka, oczywiście pielęgniarką niejestem, a kuzyn lat ma 12 jak chcecie mogę zapoznać xD a przywiała mnie u Twoja popularność Olku, grzmią o Tobie na całym dogo. A 'Dżagą' jak to spostrzegłeś nie jestem tylko Karolina mam na imię :D