Jump to content
Dogomania

Dzaga

Members
  • Posts

    765
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzaga

  1. Dziękuję za ciepłe powitanie ;) będę często, jak najczęściej mogę ;)
  2. [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i82672_IMG4926.jpg[/url] czyżby lewitacja :hmmmm: ?
  3. Ktoś coś wspomniał o zdjęciach :diabloti: ? Ciekawe, czy to prawda, czy też podpucha :hmmmm: ? :diabloti:
  4. U nas śniegu już dawno nie ma :( a jak Ci idzie 'odkulkowywanie' :diabloti: ?
  5. Przyjemność, przyjemnością, a gdzie fotki :evil_lol: ?!
  6. śliczności, wyczochraj KONIECZNIE od nasz :loveu:
  7. Dziękuję za cieplutkie powitanie, a co do fot, to da się, z moją pomocą się da :diabloti:
  8. Co za porcja zdjęć:D oby tak codziennie ;)
  9. Śliczne różowe klusie.
  10. Też boimy się odcisków. :) I też chcemy śreniaki :loveu: ale ten brodaty też świetny :loveu:
  11. Też boimy się odcisków. :) I też chcemy śreniaki :loveu: ale ten brodaty też świetny :locvu:
  12. Dzień dobry brodacze ;)
  13. Już dziś jutro ;)
  14. My też trzymamy kciuki, bo Gordasek ślicznie wystrojony :loveu: :loveu: :loveu:
  15. Świętnego masz słoniczka :evil_lol:
  16. Czyżby kung-fu? [url]http://images28.fotosik.pl/125/460eaf800da62673.jpg[/url]
  17. Bardzo nam przykro, trzymaj się jakoś. [IMG]http://gfx.filmweb.pl/blog/567595/181244.1.jpg[/IMG]
  18. Czekamy na Goofciowe zdjęcia..:)
  19. Witamy wieczorową porą..
  20. i co podzielił się niedobry pan?
  21. Dzień dobry, coś duecik się dziś nie odzywa :hmmmm:?
  22. [quote name='eria']do ziemi !!!!!!!!!!!!:diabloti:[/quote] a może i dłuższe :hmmmm: ?
  23. [quote name='Medorowa']Na "leżaka":grins::evil_lol:[/quote] ja na szczęście nie mam na razie psa :diabloti:
  24. Dzień dobry-wieczór ;)
  25. [quote name='Asia & Ginger'] To nie Kaja, tylko Ginger. :eviltong: Kaja jest od BBety. :cool3: A ten maluch to szczenior mojej kuzynki, 7-miesięczny shihtzak. :cool3: :p[/quote] Jejq, przepraszam :oops: już mi sie mylą :eviltong:
×
×
  • Create New...