[B]Bardzo dziękuję za transport!!! :loveu:[/B]
[B]Diger w najbliższych dniach zostanie odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.[/B]
[B]Jutro zabieram się za robienie ogłoszeń. Diger ma już alegratkę i allegro. [/B]
[B]Wstawiam zdjęcia na wątek ;-) :[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4403a7f092c34384.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/50/4403a7f092c34384med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3e459327bd56ea37.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/444/3e459327bd56ea37med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/85bcfece67036bc4.html"][IMG]http://images36.fotosik.pl/50/85bcfece67036bc4med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8f6b77116dce1cc0.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/50/8f6b77116dce1cc0med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7940fa0bce6f9834.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/50/7940fa0bce6f9834med.jpg[/IMG][/URL]