Dzwoniła do mnie pani chętna zaadoptować Szarika. Dzwoniła powiedzieć tylko, że nadal jest chętna go zaadoptować i, że teraz nie ma czasu rozmawiać - zadzwoni później. Widać, że zależy jej na Szariku... Oj, coś mi się wydaje, ze to [B]TEN[/B] domek !!! ;)