[B]Jest odzew z ogłoszenia!!! :multi:[/B]
[B]Bardzo miły pan, który oferuje psiakowi super warunki. Nie pamiętam, gdzie mieszka :oops:, ale jest to dosyć daleko. Ale myślę, że transport się znajdzie... :p[/B]
[B]Pozostaje kwetia złapania Kumpla i umieszczenia go u Pati w hoteliku do czasu, aż znajdzie się transport.[/B]