Mam 14lat i nie mam zamiaru otwierac zadnych filmikow jestem wolontariuszem w schronisku kundelke w Rzeszowie pomagam im robie zbiorki pieniezne
i wiem ze mozna pomoc im ale tylko dzieki dobrym ludza nie bojmy sie zadzwonic do stowarzyszenia i powiedziec to co my widziele razem mozemy zdziałać wszystko
Mozemy zrobic jakas grupe
i nawet mam pomysl
bedzie to grupa "internetowa" kazdy w swoim miescie bedzie promowac schroniska np w miesiacu grudzien promujemy schroniko w wrocławiu i zbieramy rozne datki np w zaprzyjaznionych sklapach mozna polozyc kosz i ludzi by wrzucali i osoby z danego miasta by to przekazała
co wy o tym myslicie?