[quote name='Maupa4'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/143/0c4aff1f935fd823.jpg[/IMG][/URL]
dowiedziałam sie właśnie, że "mój" Harry ma w końcu swój prawdziwy dom :multi:
chciałabym się w związku z tym zapytać [B]czy wirtualnej adopcji potrzebuje np. Kosmiczna ?[/B][/quote]
moim zdaniem należało by napisać na maila do kundelka i osoba która odpisze powie który "straszy" piesek nie ma wirtualnej opieki chyba ze ma pan jakiegoś już wypatrzonego