[quote name='mimoza']Mam prosbę, uporządkujcie temat, czyli powtórzcie zdjecia onków wciąż czekających na adopcje... i jakby się trafiła sunia taka jak majeczka, to pliz dajcie znać, gdybym przeoczyła. Bo po śmierci Utki - adoptowanej schorowanej onki bardzo chcemy jeszcze jednego psa (sukę). Jednak tym razem musi być młodsza i zdrowa (tak, do 4 lat), ponieważ nie damy rady psychicznie pozegnać kolejnego pieska tak wcześnie. Zbyt wcześnie :-([/quote]
oczywiscie powiadomimy :cool3: