Jump to content
Dogomania

Magdalenkl

Members
  • Posts

    592
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magdalenkl

  1. [quote name='Cambel']Madziu, moze Ty coś wrzucisz? :eviltong:[/quote] zaczyna sie :shake::shake: HELP :placz::placz:
  2. [quote name=':: FiGa ::'][URL]http://img373.imageshack.us/img373/2306/49498491ym9.jpg[/URL] Hahah :D Cudnie :D[/quote] ta a jaki brudny :diabloti:
  3. Wstał ? :p
  4. [quote name='g_o_n_i_a']Lux załapał się u Pana na mizianko :D [url]http://img373.imageshack.us/img373/2306/49498491ym9.jpg[/url][/quote] Gdzie on tam polazl :shake::shake:
  5. Wreście t trafiłam :cool1::cool1: Azulkowa biega jak błyskawica ...... ( [SIZE=1]szkoda tylko ze moj nie chcal sie ruszyc:placz:) [SIZE=3]Czekamy na foto :evil_lol:[/SIZE][/SIZE]
  6. Magdalenkl

    Rzeszów

    Dziekuje za spacerek :multi::multi::loveu::loveu: [SIZE=1]( moj piesek troche nie mial ochoty [/SIZE][SIZE=1] na zabawy :placz::placz::placz: i jak podoba wam sie ? :cool3::cool3: )[/SIZE]
  7. [quote name='g_o_n_i_a']A ja mam foteczki Lux'a z dzisiejszego spacerku, to wstawię - jeżeli Madzia pozwoli :loveu: Madziu, cudnego masz pieska. :multi: Jest taki grzeczny i kochany - a jaki wpatrzony w Ciebie :loveu: Prosze ucalowac Misiaczka od nas.[/quote] wstawiaj nawet nie pytaj piesek wymizany i wcalowany
  8. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue](Właściwie to Madzia :eviltong: )[/COLOR][/I] [/quote] Znalazl sie aniołek :diabloti:
  9. Jak u ciebie nie ma fot ... to u mnie tez :cool1:
  10. FOTY :diabloti::diabloti: FOTY :diabloti::diabloti:
  11. [quote name='Cambel'][B][COLOR=darkorchid] [/COLOR][/B][COLOR=Black] Właaaaaśnie! :-x :lol: [/COLOR][B][COLOR=darkorchid] [/COLOR][/B][/quote] Własnie wybieram sie na spacer dolasu :) :cool3::cool3:
  12. Magdalenkl

    Rzeszów

    To kiedy balanga ?:drink1::drink1::cunao::cunao:i chulanka ? :diabloti:
  13. :multi::multi: na gore
  14. Teraz zdjecia tez ci sie laduja FOTY :mad:
  15. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue][/COLOR][/I][I][COLOR=#4169e1] Madzia, galeria ma być dzisiaj ja Cię sprawdzę! :mad:[/COLOR][/I][/quote] No widzicie jak mnie meczy
  16. [quote name='psiulka'][I][COLOR=#4169e1] Mamy galerię Madzi :multi: [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6306072#post6306072[/URL][/COLOR][/I][/quote] :diabloti: nie dawałaś spokoju ... oj nie :shake:
  17. Magdalenkl

    Rzeszów

    Gratulacje :multi:
  18. [quote name='Vectra'][COLOR=Green][B]Witam i na początek zapraszam tu[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74179"]Fotki- zmiana regulaminu , objaśnienie zmian i instukcje.Prosimy o zapoznanie się.[/URL][/quote] dobrze bede przestrzegac regulaminu :diabloti:
  19. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Jutro? :mad: JUTRO?! :mad:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ja chcę fotki dzisiaj!! :D[/COLOR][/I][/quote] z kijem na mnie :shake: Dajesz palec, biora reke :lol:
  20. Pozwole sobie wkleic link do nowo otwartej galerii mojego psa [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6306072#post6306072[/url]
  21. Magdalenkl

    Rzeszów

    Pozwole sobie wkleic link do nowo otwartej galerii mojego psa [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6306072#post6306072[/url]
  22. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue][/COLOR][/I][I][COLOR=#4169e1]Madziu, a tych zdjęć to więcej się nie da? :loveu:[/COLOR][/I][/quote] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=Magenta]Da sie da ... jutro idziemy na spacerek do lasu :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [COLOR=Magenta][SIZE=3][FONT=Arial Black]Witam Wszystkich ktorzy chca poznac losy mojego ukochanszego przyjaciela :loveu: Mam na imie Lux oto moja historia .... Zaczelo sie to gdy rozpoczely sie wakacje moj dawny pan byl dla mnie okrutny postanowilem mu uciec. Nie wiedzialem gdzie isc, co robic przyszedlem na podwórko Piotra Skargi tam blakalem sie przez 2 tygodnie. Pewnego dnia zobaczyla mnie dzieczynka nie bala sie mnie wolola mnie ... lecz sie balem. Przez nastepne 2 miesiace w tym samym miejscu przynosila mi pyszne jedzenie ... gdy jadlem pani mnie opatrywala, bo mialem liczne rany spowodowane przez mojego bylego pana, gdy przychodzilem do niego ona krzyczal i bil zamykal mnie w jakims pomieszczeniu i nie wypuszczal ........ gdy zaczal sie rok szkolny pani zaprowadzila mnie do swojego domu i pokazala innym nie wiemco mowili ale gdy poszlem na spacer juz na smyczy to cos znaczylo. Na nastepny dzien pani zawiozla mnie do zielonego troche mnie pokul i obejzal. Pani byla smutna jak przyszlismy do domu okazalo sie ze rany po gaszeniu na mnie papierosa straszne ropieja i dostalem leki .... po pewnym czsie wszystko wrucilo do normy ....Pełna micha miejsce przy łózku lecz nie trwalo to dlugo .... Do drzwi zapukal ktos i pani otworzyla to byli niebiescy pani na nich mowila policja chcelimnie zabrac ale moja pani cos do nich mowila pokazywala jakies papierki ze on mnie bije itp po pewnym czasie przyjechal On szczekalem na niego a on powiedzial do mojej pani ..... " Zobaczymy sie w sądzie jezeli mi go nie oddasz " po zastanowieniu sie pani odparla mu "dobrze spotkamysie mam duzo swiadkow ze pies byl zle traktowany " poszedl i wiecejsie nie pokazal .. bardzo kocham swoja pania lecz licze sobie juz pare latek (10lat) otoz z moja pania jestem prawi 5 lat oto kilka zdjec .. na spacerze w lesie ... [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/7894/11hf3.jpg[/IMG] chwila oddechu [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/4670/36668333co0.jpg[/IMG] latem lubie zrobic sobie zimny prysznic [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4895/1111111111111111aw2.jpg[/IMG] jakis trop ? [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/17/11111at1.jpg[/IMG] W domu .. [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6802/1111111111111111111yj5.jpg[/IMG] w kwiatach [url]http://img357.imageshack.us/img357/2276/hpim0517cc3.jpg[/url] Tak traktuje kota [/FONT][/SIZE][/COLOR] [url]http://img338.imageshack.us/img338/3013/hpim0697ft3.jpg[/url] [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=Magenta]Jak cieplo ... :loveu: [url]http://img338.imageshack.us/img338/7851/hpim0695zp8.jpg[/url][/COLOR][/SIZE][/FONT] Ciężko jest pożegnać nam bliską osobę ... LUX odszedł na drugą stronę tęczowego mostu 4.08.2011r. Na zawsze w mojej pamięci [*]
×
×
  • Create New...