[quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]Madziu sadysto :eviltong: Ty nigdy nie odpuszczasz ????;)[/COLOR][/B][/quote]
Przewaznie nie
a wybierz sie do Stobiernej ja do lasu mam 5minut
[quote name='Ewa_17']sliczny futrzak :loveu:
mam nadzieje, ze blizej poznamy jego hsitorie na spacerku
do zobaczenia :razz:[/quote]
CUDO MOJE .... TYLKO JAK SIE UWALI NA LOZOI W NOCY STRACI PANCIE NO TO NIE JEST JUZ PRZYJEMNIE :shake:
[quote name='Ewa_17']jakiej rasy masz psiaka?! :razz:[/quote]
Jest to piesek o bardzo smutnej histori byl to przybleda ale juz w u mnie w domu zostal .....czekaj czekaj mam tu gdzies fotke :loveu::loveu:
[img]http://img365.imageshack.us/img365/9905/hpim0496ga9.jpg[/img]