Jump to content
Dogomania

Magdalenkl

Members
  • Posts

    592
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magdalenkl

  1. Magdalenkl

    Rzeszów

    [quote name='Cambel']Magda + hm...Jak ten Twój psiak ma na imię ? :lol: [/quote] Lux :razz:
  2. piekne zdjecia prosze o nowe
  3. [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]czuje sie zaproszona :evil_lol: ;) [/COLOR][/B][/quote] Do mnie czy do lasu :razz:
  4. [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]Madziu sadysto :eviltong: Ty nigdy nie odpuszczasz ????;)[/COLOR][/B][/quote] Przewaznie nie a wybierz sie do Stobiernej ja do lasu mam 5minut
  5. Magdalenkl

    Rzeszów

    ile moze potrfac :eviltong:spacerek;););););););)
  6. Magdalenkl

    Rzeszów

    [url]http://pogoda.onet.pl/0,930,38,miasto.html[/url] do wgladu :razz:
  7. Magdalenkl

    Rzeszów

    a gdy bedzie padal deszcze to bedzie to aktualne?
  8. Magdalenkl

    Rzeszów

    wiec na pietli ?
  9. Magdalenkl

    Rzeszów

    wiec jak ostatnie ustalenia
  10. Magdalenkl

    Rzeszów

    EWA_17 gdzie ona sie podziewa ona bedzie wiedziec co i jak
  11. Magdalenkl

    Rzeszów

    ok tylo do dzisiaj mamwiedziec gdzie sie umawiamy no bomnie rodzice przywioza
  12. Magdalenkl

    Rzeszów

    Ja mam propozycje ..... w Stobiernej sa bardzofajne łąki :razz::razz:
  13. Wiedzialam wiedzialam (no ale ja mowie głowna wetke)
  14. Magdalenkl

    Rzeszów

    czy ktos mi moze opisac droge od kosciola od staromiescia :cool1::cool1:
  15. Ja wiem ja wiem ......... do "jamnika" do pani Sochackiej :diabloti:
  16. Magdalenkl

    Rzeszów

    wiec gdzie sie spotykamy ??
  17. Magdalenkl

    Rzeszów

    [quote name='Ewa_17']sliczny futrzak :loveu: mam nadzieje, ze blizej poznamy jego hsitorie na spacerku do zobaczenia :razz:[/quote] CUDO MOJE .... TYLKO JAK SIE UWALI NA LOZOI W NOCY STRACI PANCIE NO TO NIE JEST JUZ PRZYJEMNIE :shake:
  18. Magdalenkl

    Rzeszów

    [quote name='Ewa_17']jakiej rasy masz psiaka?! :razz:[/quote] Jest to piesek o bardzo smutnej histori byl to przybleda ale juz w u mnie w domu zostal .....czekaj czekaj mam tu gdzies fotke :loveu::loveu: [img]http://img365.imageshack.us/img365/9905/hpim0496ga9.jpg[/img]
  19. Magdalenkl

    Rzeszów

    ja jeszcze na spacer tylko prosze mi powiedziec co i jak prosze <prosi>
  20. o wrescie foti . a moze tak wiecej by sie znalazlo ?
  21. Ktos tu SPI :mad:
  22. Magdalenkl

    Rzeszów

    Mi psuje tylko prosze nie znieniac terminu
  23. Magdalenkl

    Rzeszów

    Wiec kiedy co i jak z tym spacerem
×
×
  • Create New...