Jump to content
Dogomania

kasik wawa

Members
  • Posts

    530
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasik wawa

  1. GB z tego co zauwazylam to sweterki sa co 5 cm wiec albo 30 albo 35 cm w dlugosci oczywiscie.nie wiem co wybrac?? ja tez z mila checia pomoge w ogloszeniach
  2. [quote name='GameBoy']szyjka 18 cm klata 30 cm w najszerszym miejscu dlugosc 31 cm czy tyle wystarczy? moglby byc odrobine wiekszy zeby ja z nim oddac ew, ona jeszcze troszke urosnie dziekuje :loveu:[/QUOTE] dobra zaraz szukam jeszcze tylko poprosze twoj adres na pw zeby od razu do ciebie przyslali to bedzie szybciej niez prze ze mnie. nie chce za mocno obiecywac ale mam troche rzeczy konskich wystawionych na allegro i czesc z nich juz obiecalam na innego pieska ale jak tylko cos zostanie to rezerwuje dla Polci. moze Polci sie przyda allegro??
  3. przepraszam saro za decyduje za ciebie ale mysle ze tak samo myslisz jak ja i bojowniczka psa nie dostanie...... a tak poza ty to przypominam o nowych fotkach to podmienie w ogloszeniach... nikt sie nie odzywal z zadnego ogloszenia??
  4. cioteczki jak zalozycie nowy watek to napiszcie linka ja tym czasem ide w szafie grzebac i szukac rzeczy na bazarek... GB podaj mi dlugosc i obwód Polci to ja kupie na allegro jej jakis sweterek nie przemakalny i poprosze zeby przeslali od razu do ciebie. chociaz tak moge pomoc malenkiej...bo niestety z kasa jak pewnie u wiekszosci nie jest tak wesolo jak sie kilka psow wspomaga.
  5. zreszta z watku bojowniczki na przygarne psa mozna wywnioskowac ze "przygarnela jakiegos psa z pseudo"
  6. ojej...ja dopiero do suczyska dotarlam i chcialam zapisac a tu juz takie wiesci..... Superrrrrrrrr:multi::multi::multi::multi::multi::multi: adopcja z predkoscia switla
  7. [quote name='Szerkanka']Racja, ze im szybciej tym lepiej, do grudnia jest jeszcze miesiac, wiec jezeli mialaby sie jej stac krzywda, to moge odstapic, dla jej dobra.[/QUOTE] nie wiem czy nie zostaniesz jednyna chetna... a te slowa co napisalas mam nadzieje ze sa szczere i w 100 % zaslugujesz na ta suczke, wiem ze bedzie miala u ciebie dobrze.masz wielkie serce. mimo obietnicy sary jestes w stanie odstapic pieska dla jego dobra.... nie chce rzucac podejrzen na wiatr ale zobaczcie na to: kopiuje z watku czilalki, ratlerki....:słowa Isydory [I][COLOR=red]"[/COLOR][/I] [I][COLOR=red]Cytat:[/COLOR][/I] [I][COLOR=red]Napisał [B]bojowniczka1984[/B] [/COLOR][/I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/czilki-ratlerki-w-trakcie-ratowania-mamy-ogromny-dlug-ponad-3000zl-pomozcie-splacic-148994-post13422379/#post13422379"][I][COLOR=red][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/COLOR][/I][/URL][I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]juz doczytalam watek wiem juz wszystko.[/COLOR][/I] [I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]Ja też doczytałam wątek o ten:[/COLOR][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarne-mini-pieska-suczke-malego-jak-chihuahua-innego-pieska-malutkiej-rasy-172712/"][I][COLOR=red]http://www.dogomania.pl/forum/f97/pr...j-rasy-172712/[/COLOR][/I][/URL] [I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]i najbardziej znajome mi sie wydało:[/COLOR][/I] [B][I][COLOR=red]Mieszkam za wroclawiem w ok. Obornik sl. W domu z ogrodem[/COLOR][/I][/B] [I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]jakoś tak tylko inne nicki były, oj było tych nicków, pobanowanych zresztą.[/COLOR][/I] [I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]ppomarancza, kasieek23, arizona1, Nadzieja25 .... jeszcze trochę poszukam [/COLOR][/I] [I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]albo np:[/COLOR][/I] [B][I][COLOR=red]Czwarodziejka[/COLOR][/I][/B] [I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [B][I][COLOR=red]i tu jest mój post który sporo wyjaśnia:[/COLOR][/I][/B] [I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f97/jamniczek-147117/index4.html"][I][COLOR=red]Jamniczek[/COLOR][/I][/URL][/B] [I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]Cytat:[/COLOR][/I] [I][COLOR=red]Napisał [B]GoniaP[/B] [/COLOR][/I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/czilki-ratlerki-w-trakcie-ratowania-mamy-ogromny-dlug-ponad-3000zl-pomozcie-splacic-148994-post13423089/#post13423089"][I][COLOR=red][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/COLOR][/I][/URL][I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]Już odpowiadam: [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]sunia nr 3, pies nr 3 i 4 nie mają dt. [/COLOR][/I] [I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]Dla bojowniczki nie ma żadnego pieska[/COLOR][/I] [I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]Cytat:[/COLOR][/I] [I][COLOR=red]Napisał [B]Helga&Ares[/B] [/COLOR][/I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/czilki-ratlerki-w-trakcie-ratowania-mamy-ogromny-dlug-ponad-3000zl-pomozcie-splacic-148994-post13436160/#post13436160"][I][COLOR=red][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/COLOR][/I][/URL][I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]Te sunie są już nieaktualne. Jeżeli interesują Cię tylko suczki, to na adopcję czeka jeszcze sunia nr 3, ale ona ma chorobę skórną.[/COLOR][/I] [I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]Cytat:[/COLOR][/I] [I][COLOR=red]Napisał [B]bojowniczka1984[/B] [/COLOR][/I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/czilki-ratlerki-w-trakcie-ratowania-mamy-ogromny-dlug-ponad-3000zl-pomozcie-splacic-148994-post13436851/#post13436851"][I][COLOR=red][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/COLOR][/I][/URL][I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]co to za choroba skory???? a i prosze o info o pinczerku jesli aktualny jeszcze[/COLOR][/I] [I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]Cytat:[/COLOR][/I] [I][COLOR=red]Napisał [B]Helga&Ares[/B] [/COLOR][/I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/czilki-ratlerki-w-trakcie-ratowania-mamy-ogromny-dlug-ponad-3000zl-pomozcie-splacic-148994-post13436927/#post13436927"][I][COLOR=red][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/COLOR][/I][/URL][I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]którego pinczerka masz na myśli? zerknij na stronę 11 i podaj numer pieska[/COLOR][/I] [I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]Cytat:[/COLOR][/I] [I][COLOR=red]Napisał [B]bojowniczka1984[/B] [/COLOR][/I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/czilki-ratlerki-w-trakcie-ratowania-mamy-ogromny-dlug-ponad-3000zl-pomozcie-splacic-148994/index41.html#post13436977"][I][COLOR=red][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/COLOR][/I][/URL][I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [I][COLOR=red]piesek z nr 2:smile: a sunia co za chorobe skory ma?[/COLOR][/I] [I][COLOR=red] [/COLOR][/I] [B][I][COLOR=red]a może ma za krótkie, albo za długie nóżki? "[/COLOR][/I][/B] nie wiem jak wam ale mi to daje do myslenia
  8. [quote name='Dorota']Popieram ;)[/QUOTE] i ja tez;););)
  9. [quote name='malibo57']Beza wyjeżdża w niedzielę do Krakowa, do bardzo dobrego domku:sweetCyb::klacz::cool2: To mówiłam ja, ciocia Małgosia;)[/QUOTE] ale sie ciesze!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  10. trzeba w obu domach na raz przeprowadzic wizyte. w jakich miejscach sa domy?? wybrac lepszy: wedlug mnie to znaczy ten ktory moze przyjechac po mala osobiscie, bedzie szybciej, bo jak najpredzej trzeba mala zaszczepic, odrobaczyc, a przeciaganie tego w czasie moze sie dla szczeniaka zle skonczyc, no i tenb ktory oferuje lepsze warunki. dziewczyny mamy dwie chetne, i dwa malenkie szceniaki. nie da sie tego jakos podzielic??moze jedna chetna skusi sie na biala??to rownie mala, i slodka suczka. ci co mysla ze jest wieksza a chca maluszka przypominam rowniez ze jest 2 miesiace starsza wiec ma prawo byc ciutke wieksza.
  11. wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny w celu wybrania najlepszego domku dla maluszkow
  12. ja tez sobie zpisuje piekne psisko az dziw bierze ze bezdomne...
  13. swietnie oby trafil jej sie najlepszy domek pod sloncem czyli takie akcje daja rezultaty
  14. [quote name='malibo57']Znowu oberwę, ale powiem, że cieszę się, że Cekinek trafił do nas. Mógł trafić całkiem gdzie indziej...:shake: To już drugi pies w tym tygodniu z etykietką "ugryzł dziecko". Argument nie podlegający dyskusji - bardzo poręczny..[/QUOTE] no napewno dobrze ze trafil na was a nie na jakiegos kudzia bez serca, ale takie wymowki to chyba sie modne robia, bo gdzie sie nie pojdzie to te grozne psy dzieci atakuja... porazka... [quote name='malibo57']Druga ofiara to sunia mniejsza o połowę od Cekinka, oddana do schroniska na obserwację, zabrana po odwinięciu z jej szyi podwójnie owiniętego ŁAŃCUCHA:crazyeye: Jej wątek wkrótce - jest tak przerażona, że nie wychodzi z koszyka - nie mamy jak zrobić zdjęcia.[/QUOTE] jejku to jaka ona malutka musi byc skoro cekin to mini pies a ona to juz jakis rozmiar XS. no to czekamy na fotki.
  15. kicia jest straszna indywidualistka i niestety nie toleruje innych kotow.jak zyl s.p. Leoś ( bury kotek dachowiec ) to byly niezle draki w domu. a ostatnio chcialam nawet sprobowac jej kogos przyprowadzic ale myslalam raczej o mlodziutkim kociaku, moze jemu by krzywdy nie zrobila.
  16. [quote name='agaruletka']chetnie bym sie zaopiekowala malutka czarna ale jestem z gdyni jakby to mozna bylo jakos załatwic?[/QUOTE] ta dziewczyna juz drogi raz tu pisze ze jest chetna ale ani pozniej nie odpowiada ani nawet maila czy telefonu nie wykona.wiec nie wiem co na ten temat myslec...
  17. [quote name='zaginiona sara']co do chetnego na biala napisalam o umowie adopcyjnej podeslalalm do watku i cisza az bije po uszach.... albo po oczach bo to mail byl[/QUOTE] wielka szkoda, no coz trzeba rekawy zakasac i jeszcze wiecej ogloszen dorobic. wezme sie popoludniu do roboty.takie ktruszynki nie powinny dlugo czekac.... [quote name='zaginiona sara']nowe zdjecia moge zrobic jak tylko tam bede i bede miala ze soba aparat mam nadzieje ze sie psiaki cieplo trzymaja bo niesamowicie zimno dzisiaj[/QUOTE] nowe by sie przydaly to bym w ogloszeniach podmienila, no i na watek moze kogos by przyciagnely [quote name='zaginiona sara']nastepny sie pojawia zaglodzony psiak pod jednym z zakladow pracy, tam na szczescie juz od jakiegos czasu stoi budka dla takich biedakow a i pracownicy jedzenie przywoza[/QUOTE] kurcze co sie dzieje jakis wysyp tych pieskow....az rak brakuje na wszystkie bidy.
  18. jutro poszukam tego linku do metra i umieszcze suczki a jak tam chetny na biala, ten co wczesniej wspominalas??
  19. zadne studio odnowy biologicznej. to milosc i zaufanie czyni cuda. sfora duza a juz mnie kusi zeby nastepnej bidzie pomoc... jak bym mogla to bym te najbiedniejsze wszystkie wziela... a co do studia to musze sie nad tym tematem zastanowic...mozna by duza kase na interesie zbic i wiecej pieniedzy bylo by dla potrzebyjacych pieskow.
  20. [quote name='zuza1986']świetny zwierzyniec, tylko pozazdrościć. Jak one wszystkie żyją w takiej komitywie? :) Ps. pilnuj kocurka, podbił moje serce i mam go ochotę Ci zwędzić :evil_lol: :cool3:[/QUOTE] kici nie oddam to moja ulubienica:eviltong:, nie mozna uwierzyc ze takie cudo samo przyszlo. caly zwierzyniec zyje w wielkiej zgodzie:loveu:.o dziwo, mimo ze kazde ma inny charakter dogaduja sie swietnie.:loveu:
  21. asiamm jak zwykle niezawodna z banerkami zapisuje sobie
  22. zapisuje sobie i podnosze slicznosci bo pysio lapie za serce
  23. [quote name='kasik wawa']napisz cos wiecej o sobie,warunki dla psa, czy akceptujesz wszystkie warunki przed i po adopcyjne,co masz dlo zaoferowania pieskowi...... i jesli na prawde jestes zainteresowana to masz podane dane kontaktowe do adopcji wiec je wykozstaj( nie wiem przez jakie rz) a jesli przeszlabys sito wizyt przedadopcyjnych nie moglabys sie przejechac po pieska??:cool3: taka moja aluzja tu nie wystarczy powiedziec "ja chce pieska, trzeba sie troche postarac" wiec jesli na prawde jestes chetna to chwyc za telefon i zalatwiaj sprawe[/QUOTE] juz ci odpisalam na wczesniejszy post
  24. dla porównania [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/88/67321f8f8a56999a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/133/fcd07a612382f279med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...