-
Posts
530 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasik wawa
-
[quote name='zaginiona sara']temat niestety nadal aktualny jesli ktos uwaza ze moze lepiej poprowadzic watek to ja nie widze przeszkod bo ja rzadko mam czas posiedziec i edytowac posty zeby wszystko ladnie do siebie pasowalo i bylo czytelnie, na tyle na ile moglam poprawilam pierwszy post, przydaloby sie tez podsylac na dzial przygarne psa, jak narazie tylko biala podsylalalm[/QUOTE] bez nerwow nikt tu, a bynajniej nie ja nie twierdzi ze zle prowadzisz watek. pytam tylko bo najpierw zrozumialam ze psiny sa razem, pozniej napisane ze sa w dwoch roznych miejscach.. ale nie wazne chcialam sie tylko dowiedziec czy sa ta sprawa aktualna i dziekuje za odpowiedz. mam chetnego na malego pieska dlatego chcialam sie o nich dowiedziec cos wiecej a szczegolnie o tej czarnej...
-
zdjecie boskie wogole on ma to cos w sobie co chwyta za oko
-
flacha pod pache i na wszystko sie zgodza
-
Sochaczew-Lusia, która kocha i jest kochana.Znalazła DOM!:)
kasik wawa replied to elmira's topic in Już w nowym domu
z wygladu niby taka zwyczajna....... ale ona jest nadzwyczajna, nie wadzi nikomu, bez konfliktowa, grzeczna, pocieszna, i wogole pies ideal, pies aniol, wielka duchem..... tak wiec szybciutko do domku uciekaj...... pod tym zwyczajnym futerkiem kryje sie najlepszy przyjaciel pod sloncem -
Sochaczew - HIENKI-"serce to samotny myśliwy"MA DOM
kasik wawa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
jedna idzie a dwie gratis:razz::razz: no tylko usmiech cisnie sie na usta jak sie na to zdjecie potrzy:razz::razz: tylko jak pomysle ze one bez domkow to jakos usmiech znika -
Sochaczew - HIENKI-"serce to samotny myśliwy"MA DOM
kasik wawa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
zajebi...... zdjecie no hoop do domkow hienki. -
czy temat nadal aktualny?? bo troche malo czytelny ten watek......
-
[quote name='malibo57']Lazar jutro podąży do doskonałości - kastracja o 10.00 - a potem do czegoś pośredniego miedzy DT a DS! Wczoraj było tak źle, a dziś jeszcze gorzej - szalał, po prostu:( Robi sobie krzywdę... Nie możemy dłużej czekać. To sytuacja zagrożenia życia. Nie jesteśmy jeszcze dostatecznie pewne, stąd opcja DT/DS.[/QUOTE] co to oznacza cos posredniego miedzy ds a dt?? tak mi szkoda tego psiska on koniecznie mysi miec dom!!!!
-
ja tez trzymam i to mocno
-
a nie mozna sie z nimi umowic zyby ja oddac jak troche wydobrzeje po sterylce.... szkoda suczki.....
-
Sochaczew-Lusia, która kocha i jest kochana.Znalazła DOM!:)
kasik wawa replied to elmira's topic in Już w nowym domu
piekna i jaka kochana -
Sochaczew - młodziutka colli - " Boni" już w domku u Kasi
kasik wawa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
troche roznicy w wygladzie jest ale jak roznica w jej psychice jest teraz duzo,duzo,duzo odwazniejsza to juz nie ta sama bojaca sie psinka zrobil sie z nij maly klocek:razz: wolam na nia bysior:cool3::cool3::cool3: a kto by do nasz nie przyszedl to ja strasznie podziwia, ze nieby taka ladna, sliczna i wogole...a dla mnie to poprostu domowa przytulanka. nie mozna usiasc obok niej i nie przytulic lub poglaskac bo ci na kolana wejdzie.taki to maly lizusek.a nie wazy juz malo wiec jak kloc sie na nogach uwali to szybko dretwieja:evil_lol::evil_lol: -
Sochaczew - Maleńka ze stacji benzynowej MA DOM
kasik wawa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka'] Mała jest teraz u Luki.[/QUOTE] czyli w najlepszych rekach na swiecie na jakie mogla trafic -
Sochaczew-Lusia, która kocha i jest kochana.Znalazła DOM!:)
kasik wawa replied to elmira's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/218/47cadb70e12d674cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/214/88f38783fd7a0320med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/217/be4d71ae880988cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/105/962fe55e83f2d1a0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/218/89c1638c7d49ee5amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/214/641fe3e7b6849d2amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/217/9ee70c12a29ef054med.jpg[/IMG][/URL] -
Sochaczew - ZOsieńka - cmentarne znalezisko MA DOMEK!!
kasik wawa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
kurcze prawdziwa dama z niej -
nowe fotki:L [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/215/870e9d8abc21e74emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/219/2be56dc2e917784bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/219/e35b9b9f2416a167med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/219/2e68d204d2030d80med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/215/96d6986405436a91med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/214/915dcd82344edf8fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/219/1f595c74be129c1fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/219/2bf412f98ed52dbbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/219/73feb45e39dae5famed.jpg[/IMG][/URL]
-
jaki sliczny!!!
-
Sochaczew - Maleńka ze stacji benzynowej MA DOM
kasik wawa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
to i ja powiem do niej moja byla juz u weta??wiadomo czy zdrowa??jaki wiek?? gdzie malutka teraz jest?? -
Sochaczew - ZOsieńka - cmentarne znalezisko MA DOMEK!!
kasik wawa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
coz za slicznotki!!!!!one beda raczej takie jak mamusia malutkie i delikatne??czy raczej odziedziczyly cos po nie znanym ojcu?? -
Sochaczew - młodziutka colli - " Boni" już w domku u Kasi
kasik wawa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
nowe fotki: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/d4d7765e848bf024med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/219/4c27cfaa6cc225e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/219/86cf01060853dc45med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/219/5aae944f7d18e9b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/d59eda010bceffafmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/219/06e91998c1261eedmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/215/3238917307041241med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/215/775828fbdecb12c9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/73/4bbacc85741d0e98med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/219/dffc2a051cf5604amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/219/fe7e797ccc58f4c8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/9b8231cb947c82cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/215/394971ff66d4653cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/eb46843ba3d162f2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/215/a1886248a04f5ae0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/215/c8fb63fc6771da7fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/214/9a008a04ed590dfamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/215/ac00e9a3f23a5c72med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/131/06ced548a48d6391med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/215/849a58b1295dc510med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/219/dd3f24c3f14653b1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/219/14ad1c9622e9b9d1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/215/b27855a929735badmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/219/146f492ab33d913emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/219/7b07b661e1219da2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/670fa076910875aamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/219/456443f221a94d93med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/037187c47808cb55med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/131/21e85d32eeca948fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/219/969e857ec1992466med.jpg[/IMG][/URL] -
Gapcia już szczęśliwa-warto wierzyć i czekać!!!
kasik wawa replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
nowe fotki: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/d4d7765e848bf024med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/219/4c27cfaa6cc225e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/219/86cf01060853dc45med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/219/5aae944f7d18e9b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/d59eda010bceffafmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL]