Jump to content
Dogomania

kasik wawa

Members
  • Posts

    530
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasik wawa

  1. ja sie ciesze:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: i trzymam kciuki zeby wszystko sie do konca poukladalo.
  2. [quote name='zaginiona sara']temat niestety nadal aktualny jesli ktos uwaza ze moze lepiej poprowadzic watek to ja nie widze przeszkod bo ja rzadko mam czas posiedziec i edytowac posty zeby wszystko ladnie do siebie pasowalo i bylo czytelnie, na tyle na ile moglam poprawilam pierwszy post, przydaloby sie tez podsylac na dzial przygarne psa, jak narazie tylko biala podsylalalm[/QUOTE] bez nerwow nikt tu, a bynajniej nie ja nie twierdzi ze zle prowadzisz watek. pytam tylko bo najpierw zrozumialam ze psiny sa razem, pozniej napisane ze sa w dwoch roznych miejscach.. ale nie wazne chcialam sie tylko dowiedziec czy sa ta sprawa aktualna i dziekuje za odpowiedz. mam chetnego na malego pieska dlatego chcialam sie o nich dowiedziec cos wiecej a szczegolnie o tej czarnej...
  3. zdjecie boskie wogole on ma to cos w sobie co chwyta za oko
  4. flacha pod pache i na wszystko sie zgodza
  5. ojej napewno bedzie dzielny i silny i to wszystko jakos zniesie a skad ten dran sie w takim pieknym psie wzia?? zagadka pewnie nie do rozwiazania no to czekamy na szczegoly i trzymamy kciuki
  6. z wygladu niby taka zwyczajna....... ale ona jest nadzwyczajna, nie wadzi nikomu, bez konfliktowa, grzeczna, pocieszna, i wogole pies ideal, pies aniol, wielka duchem..... tak wiec szybciutko do domku uciekaj...... pod tym zwyczajnym futerkiem kryje sie najlepszy przyjaciel pod sloncem
  7. jedna idzie a dwie gratis:razz::razz: no tylko usmiech cisnie sie na usta jak sie na to zdjecie potrzy:razz::razz: tylko jak pomysle ze one bez domkow to jakos usmiech znika
  8. zajebi...... zdjecie no hoop do domkow hienki.
  9. czy temat nadal aktualny?? bo troche malo czytelny ten watek......
  10. nie dobrze.......ale trzymam za niego kciuki juz jak mu zdjecia robilam to sie juz zle czul.....
  11. [quote name='malibo57']Lazar jutro podąży do doskonałości - kastracja o 10.00 - a potem do czegoś pośredniego miedzy DT a DS! Wczoraj było tak źle, a dziś jeszcze gorzej - szalał, po prostu:( Robi sobie krzywdę... Nie możemy dłużej czekać. To sytuacja zagrożenia życia. Nie jesteśmy jeszcze dostatecznie pewne, stąd opcja DT/DS.[/QUOTE] co to oznacza cos posredniego miedzy ds a dt?? tak mi szkoda tego psiska on koniecznie mysi miec dom!!!!
  12. ja tez trzymam i to mocno
  13. a nie mozna sie z nimi umowic zyby ja oddac jak troche wydobrzeje po sterylce.... szkoda suczki.....
  14. ja myslalam ze po malenka beda tu kolejki a tu jakas cisza...........
  15. troche roznicy w wygladzie jest ale jak roznica w jej psychice jest teraz duzo,duzo,duzo odwazniejsza to juz nie ta sama bojaca sie psinka zrobil sie z nij maly klocek:razz: wolam na nia bysior:cool3::cool3::cool3: a kto by do nasz nie przyszedl to ja strasznie podziwia, ze nieby taka ladna, sliczna i wogole...a dla mnie to poprostu domowa przytulanka. nie mozna usiasc obok niej i nie przytulic lub poglaskac bo ci na kolana wejdzie.taki to maly lizusek.a nie wazy juz malo wiec jak kloc sie na nogach uwali to szybko dretwieja:evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='Ziutka'] Mała jest teraz u Luki.[/QUOTE] czyli w najlepszych rekach na swiecie na jakie mogla trafic
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/218/47cadb70e12d674cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/214/88f38783fd7a0320med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/217/be4d71ae880988cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/105/962fe55e83f2d1a0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/218/89c1638c7d49ee5amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/214/641fe3e7b6849d2amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/217/9ee70c12a29ef054med.jpg[/IMG][/URL]
  18. kurcze prawdziwa dama z niej
  19. nowe fotki:L [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/215/870e9d8abc21e74emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/219/2be56dc2e917784bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/219/e35b9b9f2416a167med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/219/2e68d204d2030d80med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/215/96d6986405436a91med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/214/915dcd82344edf8fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/219/1f595c74be129c1fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/219/2bf412f98ed52dbbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/219/73feb45e39dae5famed.jpg[/IMG][/URL]
  20. jaki sliczny!!!
  21. to i ja powiem do niej moja byla juz u weta??wiadomo czy zdrowa??jaki wiek?? gdzie malutka teraz jest??
  22. coz za slicznotki!!!!!one beda raczej takie jak mamusia malutkie i delikatne??czy raczej odziedziczyly cos po nie znanym ojcu??
  23. nowe fotki: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/d4d7765e848bf024med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/219/4c27cfaa6cc225e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/219/86cf01060853dc45med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/219/5aae944f7d18e9b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/d59eda010bceffafmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/219/06e91998c1261eedmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/215/3238917307041241med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/215/775828fbdecb12c9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/73/4bbacc85741d0e98med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/219/dffc2a051cf5604amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/219/fe7e797ccc58f4c8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/9b8231cb947c82cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/215/394971ff66d4653cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/eb46843ba3d162f2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/215/a1886248a04f5ae0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/215/c8fb63fc6771da7fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/214/9a008a04ed590dfamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/215/ac00e9a3f23a5c72med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/131/06ced548a48d6391med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/215/849a58b1295dc510med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/219/dd3f24c3f14653b1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/219/14ad1c9622e9b9d1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/215/b27855a929735badmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/219/146f492ab33d913emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/219/7b07b661e1219da2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/670fa076910875aamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/219/456443f221a94d93med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/037187c47808cb55med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/131/21e85d32eeca948fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/219/969e857ec1992466med.jpg[/IMG][/URL]
  24. nowe fotki: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/d4d7765e848bf024med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/219/4c27cfaa6cc225e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/219/86cf01060853dc45med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/219/5aae944f7d18e9b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/d59eda010bceffafmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL]
×
×
  • Create New...