Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jeśli pies umiera, to wiele osób twierdzi, że zdycha, ponieważ nie ma duszy. Pewna pani, z którą spotkałam się na spacerze, powiedziała: Pies nigdy nie zdycha; ma takie same choroby jak ludzie, tak samo cierpi, więc czemu ma zdychać a nie umierać?