Jump to content
Dogomania

Nikki

Members
  • Posts

    1539
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikki

  1. jak sie sprawy mają?
  2. Buźka jest wyjątkowy. Ma piękny kolor sierści
  3. Buźka ma ponowioną aukcję allegro, było u niego już 12 osób
  4. nikt cię nie odwiedza :(
  5. Załozyłam bazarki, z których dochód pójdzie na budę, komu mam te pieniądze przekazać, od razu na schronisko czy Halci?
  6. Nikki

    Psia dusza

    Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jeśli pies umiera, to wiele osób twierdzi, że zdycha, ponieważ nie ma duszy. Pewna pani, z którą spotkałam się na spacerze, powiedziała: Pies nigdy nie zdycha; ma takie same choroby jak ludzie, tak samo cierpi, więc czemu ma zdychać a nie umierać?
  7. piękne opowiadanie
  8. co tam u ciebie Buźka
  9. No, ale z jednej strony niektórzy ludzie sami jakieś śmieci kupują w hipermarkecie dla siebie do jedzenia, to psu bedą kupować cos lepszego? sami sie zastanówcie
  10. [quote name='*Daria*']Szczerze mówiąc nie wiem nad czym ta dyskusja ;) [/quote] Pogadac sobie nie możemy? :cool3: i ponarzekać :diabloti: ? hehe
  11. [quote name='Klaudysiaczek']Z drugiej strony tak, ale mogą też je porzucać...[/quote] Może i nie ;) ale kupic to pewnie nie kupią :diabloti:
  12. [quote name='Agata_B']E tam przezywacie. Ja to ogladałam i zaczełam sie śmiac :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Ty się śmiałaś, ale ty wiesz, że to nieprawda, tylko głupota jakaś, a tacy mniej świadomi ludzie wezmą sobie to do serce i potem coraz więcej mitów
  13. [quote name='ZUZANNA11']Wiecie,ja nie kupuje tych mniej lepszych karm bo u nas w pobliżu zbytnio nie można ich kupić.[/quote] Jakich mniej lepszych karm? O co ci chodzi? wiesz u mnie w sklepach to też samo chappi, pedigree i inne świństwa, ale zamawiam mojemu psu karmę przez internet. A jak już nie chcesz zamawiać przez neta to gotuj psu
  14. [quote name='diabelkowa']ja zawsze to samo slysze ale o jamnikach ...[/quote] ja również o jamnikach mój mix jamnika jakoś nie jest wredną parówką tylko grzecznym, miłym pieskiem
  15. Przecież żaden pies nie jest złośliwy!! Ludzie!
  16. Oglądaliście milionerów dzisiaj? Było pytanie o legendę związaną z pekińczykiem. Gościu tak zaczął kombinować i mówi: no pekińczyki to takie trochę złośliwe i agresywne. Brak mi słów. I tak już się splułam przy gadaniu jaki to pan mądry wymysla takie pierdoły, a potem jakieś mity sie z tego robią.
  17. [quote name='Sabina02']W takim razie niech i ten bedzie [B]Kubuś[/B]... :lol:[/quote] Skoro Kubusie mają szczęście do domkow :loveu:
  18. Zdziwię się jeżeli nie będzie drugiego Kubusia, w mojej miejscowości kilka psów ma tak na imię, bardzo fajnie zresztą
  19. [quote name='Sabina02']Mojej corki kolega ma na imie Douglas...:roll: Cos mi tak nie pasuje dla naszego slepka... Czy sa jakies inne propozycje?[/quote] Uważam, że dziecko zostało skrzywdzone takim imieniem. Pies to co innego, bo mój ma na imie Baton, a syna bym tak w życiu nie nazwała :evil_lol::evil_lol: To może Kubuś?
  20. szkoda mi tego psa, że trafił do takich głupich właścicieli
  21. podskakuj Buźka do góry, Twoje allegro się skończyło, ale nie przejmuj się, Twoja wirtualna pańcia się tym zajmie ;) wystawię Ci niedługo nowe allegro
  22. [quote name='Ulka18'][B]Bedziemy miec kącik adopcyjny w Nowinach :multi:[/B] [/quote] Super :multi::multi: Przez ten kącik napewno zwiększy się liczba adopcji
  23. Proponuję imię Daglas
  24. hooop Buziolku do góry
×
×
  • Create New...