Ostatnio nie miałam co robić, tak więc zgłaszałam naruszenie zasad na allegro wszystkim, którzy sprzedają pieski "rasowe", np. śliczne czarno (!) złote yoreczki za 1299,99 zł
w sumie tego się uzbierało z 20 zgłoszeń hehe, :diabloti:
dodałam do obserwowanych, może pousuwają,
napisałam, że opis nie jest zgodny z prawdą, bo psy nie są rasowe, tylko w typie rasy, a nic o tym nie pisze,
w przypadku samoukładającego się pieska "rasy" shar pei tez sobie troszkę popisałam, albo o przecudnych, biszkoptowo białych labradorach za 800 zł (!!) :shake:
zapomniałabym jeszcze o przecudnych, pięciotygodniowych "yorkach" za 1500 zł, nadających się świetnie na prezent pod choinkę, jako maskotka dla dzieci :angryy::angryy::angryy::angryy: