Bardzo bym chciała, ale nie wyrobię. Bardzo duzo czasu pochłania mi zajmowanie się obecnym psem, jest on takim małym agresorem i trzeba mu bardzo dużo szkolenia, także z dwoma psami na raz bym sobie nie poradziła, a na wychodzenie z każdym z osobna nie mam czasu, może w przyszłości, za kilka lat. Nie może, ale na pewno.