[COLOR=Red][SIZE=5]Uwaga - zmiana koncepcji akcji post nr 15[/SIZE][/COLOR]
Tak sobie myślałam, że przydałaby się akcja sterylizacji na wsiach. Pierwsze trzeba by było objaśnić nieco o co chodzi w sterylizacji, wytłumaczyć, że suka nie powinna mieć raz młodych itp. a potem, gdy uzbierałoby się fundusze, zrobić akcję darmowej sterylizacji, choć oczywiście, kto by chciał mógłby pokryć część, połowę lub całość. Wiem, na to trzeba ogromną ilość kasy, ale przecież zaczęlibyśmy od jednej wsi, od kilku osób i kilku piesków. Może pomogłaby jakaś fundacja dla zwierząt, np. poprzez nagłaśnianie sprawy, pomoc finansową. Może niektórym osobom potrzeba tylko tłumaczenia?
Co o tym sądzicie?