To mnie wikipedia zmyliła tam podali ,że mogą miec samce łatki więc myślałam ,że zielona. To zwinki bywaja tak mocno zielone?:-o
Pytałam o setera bo mi się widziało,że za cienka kośc w przedniej łapie i słąbe przedpiersie, ale zdjęcie pokazuje,że jest inaczej. Jak dorysujesz futro będzie ok;);):razz: