Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Właśnie zrobiłam przelew do zobaczenia w Krakowie, to Debiut "mojego" wnuka:loveu::loveu:
  2. [quote name='yassue']nieoficjalne, owszem, ale jakos tak grzecznosciowo utarlo sie ze potem do zerowek sie nie wraca ;)[/quote] Właśnie też mi sie tak wydawało,więc przemyśl sprawe Michał czy warto zawalać Radom Cup jakby nie było serię zawodów dla jednego startu w nieoficjalnych. Tym bardziej,że nasza drużyna była na pudle w Kozienicach. Szkoda by było tracic zawodnika biegającego czysto:shake::shake:
  3. Gratulalacje! I czekamy na więcej fotek:multi::multi: Słodkości:loveu::loveu:
  4. Szczerze nie wiem chyba nie ale śledzę dwa wątki Bydgoszczy i Białegostoku i porypało mi się:oops::evil_lol:
  5. [quote name='tulasy']Nie będę wdawał się w dyskusję w sprawie stref w klasie początkujących. Mając do wyboru z Ungą 2 przebiegi jumping jako początkujący lub przebiegi w openach zdecydowałem się na open'y. Ale za to w początkujących zgłosiłem matkę Ungi ( Albę zwaną w domu Aurą ), która ma 9 lat i trenuje niecały rok. Michał i szpice[/quote] Ale wiesz,że wtedy nie masz juz powrotu do zerówek. czyli rozpada sie odpada pies z drużyny na Radom Cup:placz::placz::placz:
  6. Piękne kwiaty i Pękna Larka,Pozdrawiamy:multi::multi:
  7. To mnie wikipedia zmyliła tam podali ,że mogą miec samce łatki więc myślałam ,że zielona. To zwinki bywaja tak mocno zielone?:-o Pytałam o setera bo mi się widziało,że za cienka kośc w przedniej łapie i słąbe przedpiersie, ale zdjęcie pokazuje,że jest inaczej. Jak dorysujesz futro będzie ok;);):razz:
  8. Ale łobuziara:evil_lol: [url]http://images30.fotosik.pl/216/ae6abc633f8fd5c4.jpg[/url] Brak słów CUUUUUUUUUUUDO!:loveu::loveu::loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/258/f3243ab82ff1e340.jpg[/url] Piękną ma główkę Sky Blue:loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/257/dc5902ed6340dba0.jpg[/url]
  9. To tak z głowy ? czy konkretny pies???
  10. [quote name='Asiaczek']No i jak, dziewczyny, nie miałyście problemów z zaśnięciem...?:lol: Pzdr.[/quote] Ja już zasypiałam czekając na Twoje fotki,ostatnio nie wyspana jestem ;-) Dzień Dobry!
  11. Obejrzałam Twoje fotki sznupków z Wawy:loveu:, to może tu się coś też pokaże(takie czarne pokręcone:biggrina::modla::modla::modla:
  12. Na prawdę optymistyczne,cudowna przemiana,brawo!!!! Pozdrawiam i Dobranoc!
  13. leeeeeecęęęęęęęęęęęę [url]http://img152.imageshack.us/img152/4436/resizeofimg3761vz0.jpg[/url] fruwaaaaaam:evil_lol::evil_lol: [url]http://img152.imageshack.us/img152/3580/resizeofimg3764br4.jpg[/url] Ta mi się straaasznie podoba:loveu::loveu::loveu: [url]http://img329.imageshack.us/img329/2253/resizeofimg3770ke3.jpg[/url]
  14. Aaaaa to wychodzi,że ja niedokładnie czytam:oops::oops::evil_lol:
  15. Fajne fotki i cudna modelka:loveu::loveu::loveu:
  16. pewnie zwinki opne maja takie zielonkawo niebieskie brzuszki chyba:roll:
  17. Wow ! to odkryłaś nowy biotop zielonej jaszczurki:crazyeye::crazyeye::crazyeye::multi:
  18. Beata niedokładnie czytasz:roll:;) to kryl:lol:
  19. Cudna:loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. Witamy moda w naszych skromnych progach:oops::multi::multi:, aż wstyd daaawno u Ciebie nie byłam:oops::oops::oops:
  21. [url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%BA_%C5%BCeglarz[/url] A Twój motyl to też paź ale żeglarz:p A jaszczurka z mojego linku cała zielona ale wikipedia podaje , ze samce mają też czarne kropk9owania. tylko skąd ona u Ciebie ,widziano ja tylko na Roztoczu i na Śląsku:-o
  22. Betty poszperałam w googlch i wikipedia podaje,że to jaszczurka zielona,najrzadsza w Polsce:placz::placz::placz: ma status gatunku zanikłego na terenie Polski wklejam link do zdjęcia [url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Lacerta_viridis.jpg[/url]
  23. [COLOR=Black][U][quote][/U][/COLOR] [URL]http://images33.fotosik.pl/255/e730d5c71c110893.jpg[/URL] - jami... świeże mięsko! :evil_lol: [/quote] Dobre:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. Dokładnie ,czekamy:lol:
×
×
  • Create New...