Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Ola ,jesteś niesamowita!!! Trzymaj się ,jesteśmy z Tobą i Naf,musi być dobrze!!:p:p:lol: Trzymamy wirtualne kciuki!
  2. Mudik

    bzik

    [quote name='anetta']Macie fajną filmową dokumentacje...Ja z Łodzi nie mam żadnego filmu :( Dzielny chłopak :klacz: Mudik, chyba nie chcesz powiedzieć że podczas przebiegu z psem patrzysz na numerki?? :cool3:[/quote] Ależ skąd,ale podczas nauki toru i owszem;-)
  3. Musiałabyś wpaśc do mnie po treningu,ja zazwyczaj robie tort typu sernik na zimno ,jak bedzie taka pogoda jak ostatnio to sie rozpusci:roll: Życzenia przekażę:lol: EDIT: przekazane ,a psy zajadaja puchę(Su już zjadła,Vic też ,mały kończy) Belcando Best Meat:-D
  4. Sorry dziewczyny nie dam dziś rady,dopiero co wróciłam i jeszcze musiałam posprzątac po imrezie jaką sobie urządził Deli(chyba z tej okazji,że pół roku dziś skończył:eviltong::cool3::multi:) papier toaletowy + znudzony szczeniak,czy musze pisac więcej?:cool3::evil_lol:
  5. Moze mimi to z kimś bym się zabrała. W kalendarzu zawodów na dogo niczego w tym terminie nie ma. Oj LALUNA chyba dawno nie aktualizowała go,:mad::mad::mad::mad:no ładnie to po jaki kij to tam wisi przyklejone ,jak nie ma aktualnych danych na temat zawodów tam.
  6. Wypadam pozałatwiac wazne sprawy,jak wroce i wysikam psy wstawie kolejne foty,zewnetrzne;)
  7. Witam wszystkich:multi::multi: Cześc Betty,Tak Asiu jej ju z normalnie:lol: Anza wiem ,że over to wim,chodziło mi o to,że ja siedzę a pies skacze przez nogi do dysku rzuconego floterem. Kocham ją ale mnie czasem wyprowadza z równowagi,zwłaszcza jak psuje mi Deliego:diabloti: Wyjko ziewacz to Vic, a pluszowe coś to pluszowa piszczaca kosc.
  8. Chyba jednak sarna ,za mały ślad na dzika.:roll::roll:
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/212/8d21bb0e9f87c1d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/252/51adb6aadbf760a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/252/1af8f9959a017f6b.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/212/a0b2f6e37d5e85ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/252/d34086c30e274bec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/253/7646a9e7c234be8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/213/671728711a9da107.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/213/3086a93d77264f80.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/213/fd2fa149a8979837.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/253/e27eda8885edd8d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/213/7409b109ca2bdbb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/213/886eca4a10d9ea20.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/213/19585d51c0c924f9.jpg[/IMG][/URL]
  12. Gdy sie nudzę mam ciekawe pomysły:evil_lol::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/212/9b22453f1b57b884.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/213/94dd242f559a5030.jpg[/IMG][/URL] Ależ to nie ja,samo tak jakoś ,jestem niewinny:p:lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/213/c20ae890152a2bb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/213/a5c8a5b1bf7ae250.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/213/988ff5b8dcf8a268.jpg[/IMG][/URL]
  13. Jak mix bouviera a może bouvik z ogonem:roll::roll::roll::lol: [url]http://img512.imageshack.us/img512/8157/dscf0790in9.jpg[/url]
  14. Sorry za off ale czy wszystkie lumix-y to hybrydy? Bo ja mam ;lumixa Panasonic DMC-FZ8
  15. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/213/3dad6e241ec6f285.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/252/1bfe2cead4bb44c8.jpg[/IMG][/URL] Nawet umyć sie nie dadzą psu... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/212/1d01f5b321d25c36.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/212/b23d922d97a6cf0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/252/b2979ccef5446f4d.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/213/a5c8a5b1bf7ae250.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/213/4a6013cbeef62fee.jpg[/IMG][/URL] Sikurek:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/212/a5fc6c50a49531d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/214/55553ef0aca63a93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/214/304616a08f6c0043.jpg[/IMG][/URL]
  17. Ja też jakby się z Wawy ekipa zebrała, to może wyżebrałabym 2 dni wolnego:roll::roll::roll::p:cool1:
  18. Lecim z resztą domowych fot [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/211/dca6b08057fb4bb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/248/ae6a19f6ca7b9620.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/212/8bd26518f480a0f6.jpg[/IMG][/URL]
  19. Dzięki, przekażę treneerce,a obroty ćwiczymy z frisbee tak jak mi w Kozienicach pokazałaś, również skok przez nogę do tylu i do przodu oraz skok przez nogi(floter) :-D nieźle nam idzie.:razz::multi:
  20. Oooo nie wiedziałam,że znasz te miejscowośc byłaś tam?
  21. Za wikipedią [B]Trzyniec, Třinec[/B], miasto w [URL="http://portalwiedzy.onet.pl/49599,,,,czechy,haslo.html"]Czechach[/URL], w [URL="http://portalwiedzy.onet.pl/51750,,,,karpaty_zachodnie,haslo.html"]Karpatach Zachodnich[/URL], nad rzeką [URL="http://portalwiedzy.onet.pl/28302,,,,olza,haslo.html"]Olzą[/URL], w kraju północnomorawskim. 46 tys. mieszkańców. Przemysł materiałów budowlanych, szklarski (kryształy), huta żelaza. W pobliżu Trzyńca tereny narciarskie. [URL]http://trinec.czech-mountains.eu/[/URL] Trzyniec czyli Trinec jest między Ostrawą a Bielsko-Białą w pobliżu przejścia granicznego w Cieszynie:-)
  22. [quote name='zakla']A kto to w ogole jest? My byc moze bylybysmy chetne, ale to kwestia tych inforamcji, ktorych jeszcze nie ma ;)[/quote] Barbara test trenerem agility. Ma dwa mudiki ,które doprowadziła do A3. W tym roku?/zeszłym organizowała seminarium z Sylvią Trkman na którym były dziewczyny z Hops-y. Tu jest jej strona [url]http://www.bestmudi.estranky.cz/stranka/home[/url]
  23. Barbara napisała,że dla wszystkich. Będzie sporo węgierskich owczarków ale i inne"normalne " rasy też;). Jak tylko znajdzie czas to poda mi dane dokładne, a ja tu wkleję. A miesiąc to sierpień,już poprawiam,ale gapa jestem:oops:
  24. W dniach 15-17 sierpnia w Trzyńcu, Barbara Sajdokowa organizuje seminarium. Na razie czekam na dokładne dane,ale tak wstepnie był by ktos zainteresowany??
  25. A kto to ,na pomoście i zajączek super,naprawdę fajowe foty Asia. P.S Jaki masz aparat ? widziałam ale nie wiem jaki to model?(lustrzanka:roll:????)
×
×
  • Create New...