Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19179
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. U mnie się suszą nad piecem. Nawet jak się gdzieś przemyci robaczek, to w tych warunkach wyłazi.
  2. Ty zawsze pakujesz bardzo, bardzo.
  3. Spoko. Poczekam na następny bazar. Nie wysyłaj.
  4. Ważka jest, nie ma motylka.
  5. Dzięki za łezkę . Dwa razy wypatroszyłam paczkę. Sprawdzę jeszcze raz.
  6. Odebrałam przesyłkę, dziękuję . Dostałam nadprogramowo z tego bazarku wisiorek, a nie dostałam srebrnego motylka z biżutków nr I.
  7. Odebrałam przesyłkę, dziękuję , wszystko żyje
  8. Odebrałam przesyłkę, dziękuję , ale nie ma srebrnego motylka. Mam za to cyrkoniową łezkę.
  9. Dylan nie miał dzisiaj zabiegu. Zmasowana akcja maściowo-zastrzykowo-antybiotykowa przynosi efekty. Wszystko zaczęło się pięknie goić, więc nie ma sensu kolejny raz go szyć.
  10. Odebrałam przesyłkę, dziękuję
  11. A zakręciłam taśmą
×
×
  • Create New...