Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19179
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Szkoda, że do mnie wysłane. Mam na oku kolejny bazarek.
  2. Początek tygodnia był ciepły, więc Dylan leżakował na dworze. Łapki słabe, ale nastrój dobry. Dostałam zdjęcia od Jagny.
  3. Tak było w sobotę, tydzień temu. Dzisiaj na sygnale pojechała do lecznicy. Guz 6cm na wątrobie. Większość parametrów przekroczona. Jutro zobaczę wyniki, ale jest tak sobie.
  4. 19, 20 - 1szt. i 59 poproszę.
×
×
  • Create New...