Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19180
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Z błyskawicy uzbierało się dla Dylana 144,00 zł. Dziękuję
  2. Odzyskałam dogo Z bazarku uzbierałyśmy 474,02. Po połowie dostają Dylan i Zew.
  3. Bardzo się cieszę. Artur to przeuroczy misio.
  4. Pierwsze primo, bataty myję i kroję na pół. Smaruję olejem i wewnętrzną stronę nakłuwam widelcem. Piekę w 200 stopniach ok. 35 min. albo dlużej, bo muszą być miękkie. W międzyczasie 2 średnie cebule kroję w kostkę, smażę plus 2-3 przeciśnięte ząbki czosnku plus nieduża czerwona papryka pokrojona w kostkę plus łodyga selera naciowego pokrojona w kostkę. Jak to się podsmaży to dodaję pół słoika pulpy pomidorowej i puszkę odsączonej cieciorki. Potem wydłubuję wnętrze batatów, mieszam wszystko i nadziewam bataty. Dodaję przyprawy (co jak kto lubi). Do piekarnika na 15 min, potem posypuję startym serem (dla Agaty vege) i jeszcze 5 min. i tadam.
×
×
  • Create New...