Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19179
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. A jakieś bardziej szczegółowe informacje ?
  2. numer konta na pw poproszę
  3. [url]http://www.allegro.pl/item280812690_labrador_super_szczenieta.html[/url] jakiś Powodów ? [url]http://www.allegro.pl/item283077806_labradory_gwiazdkowe_biszkopciki.html[/url] nowy użytkownik Łódź [url]http://www.allegro.pl/item283079644_labradory_trzy_piekne_suczki.html[/url] ten sam użytkownik
  4. [IMG]http://images26.fotosik.pl/111/e3d4ea3646a254df.jpg[/IMG][IMG]http://images25.fotosik.pl/111/e4cdbe51d2b45f04.jpg[/IMG][IMG]http://images33.fotosik.pl/43/faa1dd20f726c5cf.jpg[/IMG][IMG]http://images33.fotosik.pl/61/2ab19334c7cc8748.jpg[/IMG][IMG]http://images32.fotosik.pl/61/378db8bd77f6fcb5.jpg[/IMG]
  5. Odpukać, ale jest coraz lepiej. Jak chodzimy razem na spacery, to przepychają się przy wąchaniu atrakcyjnych trawek i odstawiają wspólny taniec radości jak wracam do domu. Jestem dobrej myśli, sądzę, że z czasem będzie jeszcze lepiej [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/045.gif[/IMG].
  6. Wczoraj byłam z Wołgą u weta. Uszy wyczyszczone, odczulacze (ciągle sie drapie) i lekarstwa zaaplikowane. Była bardzo grzeczna i przyjazna dla innych psów. No i uwielbia jeździć samochodem, po prostu kocha :).
  7. [IMG]http://images22.fotosik.pl/193/e742fdc3bf2fd1da.jpg[/IMG] Z nową koleżanką. [IMG]http://images23.fotosik.pl/103/dec500d78ee27f1b.jpg[/IMG] Czekam na petitka (kocham petitki, ale biały serek bardziej ;)). [IMG]http://images11.fotosik.pl/103/76d025b14df2bfdb.jpg[/IMG] Taka piękna jestem :loveu:. [SIZE=1] (Jakoś mi się udało).[/SIZE] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e742fdc3bf2fd1da.html[/IMG][IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e742fdc3bf2fd1da.html[/IMG][IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e742fdc3bf2fd1da.html[/IMG]
  8. Wołga to bardzo nieśmiała i wrażliwa sunia. Początkowo wszystko ją interesowało, ale po pierwszym spięciu (drobnym-pewnie muszą ustalić hierarchię) z moimi sukami troszkę się wycofała :shake:. Teraz powoli przyzwyczajamy je do siebie. Nie wiem czy była psem domowym, ale na kanapę jeszcze sie nie pcha :razz:. Na razie spędza dni tam gdzie chce. Przerabialiśmy już garaż, wiatrołap, garderobę, kotłownię i podest schodów ;) Nie chcę robić nic na siłę, niech sama wybiera. Za kilka dni pojedziemy do weta na ogląd, bo po bieganiu za piłeczką zaczęła lekko kuleć na prawą przednią łapę. Nic wielkiego, ale trzeba to sprawdzić, poza tym wydaje mi się, że jest trochę głucha. Kilka razy dotknęłam jej, gdy mnie nie widziała i za każdym razem było to dla niej zaskoczeniem. Dla mnie zaskoczeniem było, gdy zajrzałam w końcu do książeczki i karty szczepień. Tam jest napisane, że Wołga ma 15 lat :crazyeye:. W każdym razie jest przekochana i taka "ciepła". Aha i nie umiem tu wkleić zdjęć :roll:.
  9. Czy faktycznie tak jak na stronie schroniska jest napisane adopcje odbywają się do 13.00 i od 16.00 ? Chcę się skontaktować z P.Hanią, (mówiła, że będzie w schronisku w środę), ale telefon nie odpowiada. Czy po Wołgę mogę pojechać tak zupełnie "w ciemno" ?
  10. Nie wiem, trzeba zapytać Olę-Bonsai.
  11. Ja wiem tylko tyle ile się dowiedziałam z rozmowy z Olą-Bonsai, która jest wolontariuszką w Kaliszu i pilotuje adopcję Adagira. Miała mi go dowieźć do Łodzi w niedzielę (bo tylko w weekendy może), u mnie miał poczekać do czwartku na wyjazd ha_dwa_o z Łodzi do Zamościa. W Zamościu czeka dom, a pan kierownik udaje, że takiego psa nie ma chociaż jest :(.
  12. Wygląda na to, że przez złość :( Gdyby jakimś cudem udało się go wyciągnąć do czwartku, to ma jeszcze szansę do transport do Zamościa.
  13. Adagira pan kierownik nie wydał ze schroniska :(
  14. Podaj konkretne daty.Dokladnie od kiedy do kiedy. Jak ma wygladac przekazanie psa. Sprobuje pomoc.
  15. Nie wiem jak Niemcy Alepa, ale ja Wołgę biorę na 100%. W środę zabieram ją do domu :fadein:. Może pokazać Niemcom zamiast Wołgi Selwę - też piękna.
  16. Czy ktoś wie w czym tak naprawdę leży problem ?
  17. Pomogę finansowo, gdyby ktoś odpowiedzialnie się nią zajął.
  18. [quote name='Goska76']U nas w schronisku - Śląśk- jest super kochany Niedźwiadek - mocno przeżywa pobyt w schronisku - jest w nim od miesiąca. Wiek - ok. 2 lata. [IMG]http://images23.fotosik.pl/76/1a5277b6f9d1e35amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/76/7929b895ba69fa40med.jpg[/IMG][/quote] Czy jest gdzieś link do tej suczki ?
  19. Czy są jakieś wiadomości o adopcji do Niemiec ?
  20. Czy ktoś wie jak Wołga reaguje na inne suki ?
  21. Dzisiaj, a najpóźniej jutro dorzucę jeszcze jakieś 100,00 zł.
×
×
  • Create New...