-
Posts
19179 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aska7
-
Suka ON - znaleziona, z okropną raną -MA DOM NA STAŁE!!!
Aska7 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
numer konta na pw poproszę -
[Wątek ogólny]->ZWIERZĘTA z FUNDACJI NIECHCIANE I ZAPOMNIANE
Aska7 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.allegro.pl/item280812690_labrador_super_szczenieta.html[/url] jakiś Powodów ? [url]http://www.allegro.pl/item283077806_labradory_gwiazdkowe_biszkopciki.html[/url] nowy użytkownik Łódź [url]http://www.allegro.pl/item283079644_labradory_trzy_piekne_suczki.html[/url] ten sam użytkownik -
[IMG]http://images26.fotosik.pl/111/e3d4ea3646a254df.jpg[/IMG][IMG]http://images25.fotosik.pl/111/e4cdbe51d2b45f04.jpg[/IMG][IMG]http://images33.fotosik.pl/43/faa1dd20f726c5cf.jpg[/IMG][IMG]http://images33.fotosik.pl/61/2ab19334c7cc8748.jpg[/IMG][IMG]http://images32.fotosik.pl/61/378db8bd77f6fcb5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images22.fotosik.pl/193/e742fdc3bf2fd1da.jpg[/IMG] Z nową koleżanką. [IMG]http://images23.fotosik.pl/103/dec500d78ee27f1b.jpg[/IMG] Czekam na petitka (kocham petitki, ale biały serek bardziej ;)). [IMG]http://images11.fotosik.pl/103/76d025b14df2bfdb.jpg[/IMG] Taka piękna jestem :loveu:. [SIZE=1] (Jakoś mi się udało).[/SIZE] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e742fdc3bf2fd1da.html[/IMG][IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e742fdc3bf2fd1da.html[/IMG][IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e742fdc3bf2fd1da.html[/IMG]
-
Wołga to bardzo nieśmiała i wrażliwa sunia. Początkowo wszystko ją interesowało, ale po pierwszym spięciu (drobnym-pewnie muszą ustalić hierarchię) z moimi sukami troszkę się wycofała :shake:. Teraz powoli przyzwyczajamy je do siebie. Nie wiem czy była psem domowym, ale na kanapę jeszcze sie nie pcha :razz:. Na razie spędza dni tam gdzie chce. Przerabialiśmy już garaż, wiatrołap, garderobę, kotłownię i podest schodów ;) Nie chcę robić nic na siłę, niech sama wybiera. Za kilka dni pojedziemy do weta na ogląd, bo po bieganiu za piłeczką zaczęła lekko kuleć na prawą przednią łapę. Nic wielkiego, ale trzeba to sprawdzić, poza tym wydaje mi się, że jest trochę głucha. Kilka razy dotknęłam jej, gdy mnie nie widziała i za każdym razem było to dla niej zaskoczeniem. Dla mnie zaskoczeniem było, gdy zajrzałam w końcu do książeczki i karty szczepień. Tam jest napisane, że Wołga ma 15 lat :crazyeye:. W każdym razie jest przekochana i taka "ciepła". Aha i nie umiem tu wkleić zdjęć :roll:.
-
Adagir - staruszek ONka -> szczęściarz w nowym domku w Zamościu! :)
Aska7 replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, trzeba zapytać Olę-Bonsai. -
Adagir - staruszek ONka -> szczęściarz w nowym domku w Zamościu! :)
Aska7 replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Ja wiem tylko tyle ile się dowiedziałam z rozmowy z Olą-Bonsai, która jest wolontariuszką w Kaliszu i pilotuje adopcję Adagira. Miała mi go dowieźć do Łodzi w niedzielę (bo tylko w weekendy może), u mnie miał poczekać do czwartku na wyjazd ha_dwa_o z Łodzi do Zamościa. W Zamościu czeka dom, a pan kierownik udaje, że takiego psa nie ma chociaż jest :(. -
Adagir - staruszek ONka -> szczęściarz w nowym domku w Zamościu! :)
Aska7 replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Wygląda na to, że przez złość :( Gdyby jakimś cudem udało się go wyciągnąć do czwartku, to ma jeszcze szansę do transport do Zamościa. -
Po długim pobycie w schronie Łapcia wreszczie pojechała do domku
Aska7 replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś wie w czym tak naprawdę leży problem ? -
Po długim pobycie w schronie Łapcia wreszczie pojechała do domku
Aska7 replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
Pomogę finansowo, gdyby ktoś odpowiedzialnie się nią zajął. -
Bolek ma już swoje miejsce na ziemi :)))-domek od str.10
Aska7 replied to Shanara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Goska76']U nas w schronisku - Śląśk- jest super kochany Niedźwiadek - mocno przeżywa pobyt w schronisku - jest w nim od miesiąca. Wiek - ok. 2 lata. [IMG]http://images23.fotosik.pl/76/1a5277b6f9d1e35amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/76/7929b895ba69fa40med.jpg[/IMG][/quote] Czy jest gdzieś link do tej suczki ?