[SIZE=4][COLOR=darkred][B]Ttossa [/B]pospiesz proszę ludzi na tosowym forum, Blondyn to obecnie skóra i kosci, z dnia na dzień jest coraz gorzej, podejrzewam, że to dopadła go depresja schroniskowa. [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=darkred]On do ludzi jest naprawda niesamowita przylepa, człowiek dla niego jest "świety", przy czym przypominam, ze Blondyn jest kotolubny. [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=darkred]To same zalety.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=darkred][U]Czasu jest naprawdę mało!!!:shake::shake::shake:[/U][/COLOR][/SIZE]