Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Ja mam z kolei odwrotny problem, najpierw ludzie na spacerach mi na psa cmokają i tiutają, zachęcają do skakania, a potem problem, jak ona się chce przywitać jak zawsze :roll: Może ich psy są tak mądre, ale moja wariatka nie odróżnia stroju wyjściowego od starego dresu...
  2. [quote name='malawaszka']:lol: to nie o to chodzi, tylko ja zastanawiałam sie czy Zizi nie ma zaburzeń hormonalnych i stąd ta tusza - wtedy miałaby taki chorobliwy wręcz apetyt - coś jak że mogłaby zeżreć konia z kopytami :roll:[/quote] A skąd wiesz o co chodzi :eviltong: Ja niestety po niektórych psach wiem, a szczególnie po takim jednym brodatym potworze, że mimo zdrowia pies zje wszystko i w każdej ilości, wręcz bez opamiętania :shake: Moja wersja bardziej optymistyczna ;) Ale oczywiście sprawdzić nie zaszkodzi :p
  3. [quote name='Tekla64']nie wiem ile kury wysiaduja i co dalej z nimi sie robi ale wszystkiego idzie sie nauczyc no nie???[/quote] Ja pamiętam, ze karmiłam otrębami, tylko ich dużo więcej niż były. I zaganiałam do "klatki", jak burza szła albo "duzi ptak" latał. Ciężkie to było, bo sie zawsze jedna cho*era mała ostała i kwoka za nią wyłaziła, a jak ona to i reszta puchatych kulek :loveu: Co za czasy :p
  4. Jakbyś miała taki zapas, to tez bys się na byle co nie rzucała, tym bardziej, gdybyś mała nadzieje, na cosik lepszego :p
  5. Taaa, chciałbyś mieć nawiedzoną fankę :lol: ale nic z tego :shake:
  6. Iwona to Ty jak moja mama, kobieta o miękkim sercu ;) Tak jej było szkoda, że przez 10 m-cy moja suka schudła z 1 kg :eviltong: teraz ostatnio przez 2,5 ubyło jej 1,5 :p
  7. [quote name='malawaszka'][URL]http://images40.fotosik.pl/167/6a3b522deb1c7c81med.jpg[/URL] u mnie by już była awantura :mad:[/quote] Jakim Pan, taki kram :diabloti: :scared:
  8. No to co nas tu trzymasz w niepewności?? :mad: :multi:
  9. .... i po 2,5 roku postanowiłam się odezwać :lol:
  10. [url]http://images45.fotosik.pl/172/e9d1e5ec8ead881amed.jpg[/url] Uwielbiam takie przechodzonki :p
  11. [quote name='malawaszka']wypasiony sznaucer pewnie napisałam :lol: [/quote] Przestań robić ze mnie goopk, co NEI :mad:
  12. Czasem zatanawiam się jakby to było, gdybym zamiast po przeczytaniu 1 posta nie napisał od razu pw do Klaui, tylko doczytałą Twoje posty... pewnie bym sie nie odezwała, a Lizka byłaby u Ciebie teraz :razz:
  13. Powiem Ci prawdę: przeczytałam całą Twoją galerię i teraz udawam Ciebie :shiny:
  14. Czy ktoś dzwonił? Dostałam zapytanie na allegro - które nawiasem się skończyło, mam odnawiać?
  15. Ktoś do pozyczki to betka, ino pewnie z transportem byłby problem.
  16. [quote name='malawaszka']Luna teraz waży koło 9, albo między 8-9, Pepa 9,5 :loveu::multi: a przed leczeniem ważyła 15!!! :shock: [/quote] Ładnie... moja 8 i zdecydowanie musimy zwolnić.... a wazyła 11... a zdrowa jak koń :mad: Jak to napisałaś o tej "sznaucerce" co jest u Iwony w Gl.... upasiony sznacuer mini czy coś :hmmmm: [URL]http://img411.imageshack.us/img411/9093/dsc0009cdl.jpg[/URL] Klasyczna piękność :loveu:
  17. No a jak, pewnei specjalnie robisz ze mnei goopka w galerii :eviltong:
  18. A kiedy będą zdjecia... z zabawka np. :eviltong:
  19. [quote name='malawaszka']niee :lol: zabawkę Hipek dostał do nowego domku, a to stare zdjęcia :lol:[/quote] O ja naiwna :oops: Dzis mam dzień durnia :megagrin: Wsio przez weszke, bo jej pozazdrościłam i też postanowiłam schudnąć... i jestem głodna :placz: Pwoedz mi ile Twoja Luna wazy?? Moją pokrakę odchudzam i nie wiem kiedy powiedzieć dość... a teraz w takim tempie chudnie, ze się zaczynam bojać :roll:
  20. To ja kokardkę Lizce 17 zawiążę :evil_lol:
×
×
  • Create New...