-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
zerduszko replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
:kciuki: :kciuki: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Ja mam z kolei odwrotny problem, najpierw ludzie na spacerach mi na psa cmokają i tiutają, zachęcają do skakania, a potem problem, jak ona się chce przywitać jak zawsze :roll: Może ich psy są tak mądre, ale moja wariatka nie odróżnia stroju wyjściowego od starego dresu... -
[quote name='malawaszka']:lol: to nie o to chodzi, tylko ja zastanawiałam sie czy Zizi nie ma zaburzeń hormonalnych i stąd ta tusza - wtedy miałaby taki chorobliwy wręcz apetyt - coś jak że mogłaby zeżreć konia z kopytami :roll:[/quote] A skąd wiesz o co chodzi :eviltong: Ja niestety po niektórych psach wiem, a szczególnie po takim jednym brodatym potworze, że mimo zdrowia pies zje wszystko i w każdej ilości, wręcz bez opamiętania :shake: Moja wersja bardziej optymistyczna ;) Ale oczywiście sprawdzić nie zaszkodzi :p
-
[quote name='Tekla64']nie wiem ile kury wysiaduja i co dalej z nimi sie robi ale wszystkiego idzie sie nauczyc no nie???[/quote] Ja pamiętam, ze karmiłam otrębami, tylko ich dużo więcej niż były. I zaganiałam do "klatki", jak burza szła albo "duzi ptak" latał. Ciężkie to było, bo sie zawsze jedna cho*era mała ostała i kwoka za nią wyłaziła, a jak ona to i reszta puchatych kulek :loveu: Co za czasy :p
-
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Taaa, chciałbyś mieć nawiedzoną fankę :lol: ale nic z tego :shake: -
[quote name='malawaszka'][URL]http://images40.fotosik.pl/167/6a3b522deb1c7c81med.jpg[/URL] u mnie by już była awantura :mad:[/quote] Jakim Pan, taki kram :diabloti: :scared:
-
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
.... i po 2,5 roku postanowiłam się odezwać :lol: -
[url]http://images45.fotosik.pl/172/e9d1e5ec8ead881amed.jpg[/url] Uwielbiam takie przechodzonki :p
-
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Juz poprawiłam :roll: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']wypasiony sznaucer pewnie napisałam :lol: [/quote] Przestań robić ze mnie goopk, co NEI :mad:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Miałam 2,5 roku czasu :cool1: -
Czasem zatanawiam się jakby to było, gdybym zamiast po przeczytaniu 1 posta nie napisał od razu pw do Klaui, tylko doczytałą Twoje posty... pewnie bym sie nie odezwała, a Lizka byłaby u Ciebie teraz :razz:
-
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Powiem Ci prawdę: przeczytałam całą Twoją galerię i teraz udawam Ciebie :shiny: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Luna teraz waży koło 9, albo między 8-9, Pepa 9,5 :loveu::multi: a przed leczeniem ważyła 15!!! :shock: [/quote] Ładnie... moja 8 i zdecydowanie musimy zwolnić.... a wazyła 11... a zdrowa jak koń :mad: Jak to napisałaś o tej "sznaucerce" co jest u Iwony w Gl.... upasiony sznacuer mini czy coś :hmmmm: [URL]http://img411.imageshack.us/img411/9093/dsc0009cdl.jpg[/URL] Klasyczna piękność :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No a jak, pewnei specjalnie robisz ze mnei goopka w galerii :eviltong: -
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A kiedy będą zdjecia... z zabawka np. :eviltong: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']niee :lol: zabawkę Hipek dostał do nowego domku, a to stare zdjęcia :lol:[/quote] O ja naiwna :oops: Dzis mam dzień durnia :megagrin: Wsio przez weszke, bo jej pozazdrościłam i też postanowiłam schudnąć... i jestem głodna :placz: Pwoedz mi ile Twoja Luna wazy?? Moją pokrakę odchudzam i nie wiem kiedy powiedzieć dość... a teraz w takim tempie chudnie, ze się zaczynam bojać :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
To ja kokardkę Lizce 17 zawiążę :evil_lol: