Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. Dzisiaj jade sprawdzic dom na Jagi beenardynki. Tymczasem ta małpa pogryzła z rana sukę Kasi. Nie dobrze...
  2. [quote name='MALWA']Witam, przyszłam z bazarku, choc nie było na nim linku do watku, po prostu poszperałam w postach Agaty.......... Poproszę o konto, wpłacę 30 zł na podróż Starka.[/QUOTE] [quote name='Kasiaw201']Podobnie jak Malwa, przyszłam tu z bazarku, również szperając w postach Agaty, ja również pytam gdzie są ci ludzie, o których pisać z wielkiej litery byłoby zbrodnią. Poproszę o konto, tez dołożę się do transportu[/QUOTE] Wpiszę was na bazarku, tam mozna kupić kilometry ;-). Kochana Malwo , kupiłaś Starkowi 30 km! Kasiaw201 ile kilometrów wpisać? Dziewczyny dzięki za pomoc.
  3. Takie psiaczki trafiły do schronu. Az serce boli. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/h1at.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9362/h1at.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. [quote name='Ania+Milva i Ulver']A Grazia zrobiła dziurę w podłodze kojca- w płycie 5 cm osb, którą ciężko przeciąć wyrzynarką!! - co za cholera z niej. Buda pogryziona, chyba już wiadomo czemu została bezdomną skoro tak niszczy. Gdy bolały ją oczy, to była grzeczna;) Nie będzie łatwo znaleźć jej dom- mieszkanie w bloku absolutnie odpada przy pracujących ludziach. To pies, który potrzebuje ciągłego zajęcia, wybiegania i kontaktu z człowiekiem.[/QUOTE] No własnie, mamy diagnoze. A telefon milczy niestety. Martwi mnie ta suka , naprawdę.
  5. [quote name='MALWA']Witam, przyszłam z bazarku, choc nie było na nim linku do watku, po prostu poszperałam w postach Agaty.......... Poproszę o konto, wpłacę 30 zł na podróż Starka.[/QUOTE] Link jest na stałe w moim podpisie. Chyba o tym pisałam w pierwszym poscie, chyba że zapomniałam. Dzięki Malwa. Konto podam w ciagu dnia.
  6. Wczoraj Kasia i kinga wyciagnęły ze schronu małego pieska w typie york i błyskawicznie umiesciły w dt z opcją ds. Zabrały tez 2 kociaki i umieściły w dt. U Kasi nadal szaleje grzybica wsród schroniskowych kociąt. To zagrzybiały Lotnik. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/407/7wud.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2669/7wud.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Takie mamy ciekawe życie. Mam codzienny kontakt z domem naszego staruszka Biszkopta. Mozna śmiało powiedzieć, że mimo 4 lat w schronie Biszkopt to szczęściarz. Bardzo chciałabym takich mądrych i wrazliwych domów dla wszystkich naszych podopiecznych, zwłaszcza dla staruszków. Bisiu spi w domu, na kanapie "dla gości". Chodzi na spacerki z panią, wlaściwie chodzi za nią cały dzien i prosi o głaskanie. nawet zaczyna niezdarnie biegać na tych swoich starych, zdretwiałych łapinach. Cieszy sie z kazdej chwili wolności i kontaktu z człowiekiem. A tymczasem do schronu trafiły przepiękne szczeniaki. Żyć nie umierać...
  7. Dziękuję że nas odwiedziłaś. Jolantina dzięki za pomoc.
  8. Bardzo prosze rozsyłajcie bazarek. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247834-Kurtki-%C5%BCakiety-i-inne-na-transport-staruszka-Starka-do-20-10-START!?p=21410932#post21410932[/url]
  9. Podróż w obie strony kosztowała 400 zł. Pisze o tym, żeby był porządek w naszych finansach. Wszystkie wydatki i wasze wpłaty są widoczne w wątku rozliczeniowym.
  10. Starek przytulony do mojej nogi przejechal wczoraj pok.400 km do miejsca, ktre zostanie juz jego domem do smierci. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/x84t.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1451/x84t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/y8vk.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/6766/y8vk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Starek bedzie zyl wsrod wielu psow, ktore spoleczenstwo juz dawno wyrzucilo na margines, albo i poza margines. Stare, chore, niepelnosprawne, niedowidzace lub slepe. Niepotrzebne. Znalazły przystań u kobiety, która za wszelka cenę stara sie przywrócić godność tej smutnej, psiej starości. Wszystkie psy mieszkaja w domu, maja swoje imiona, legowiska, są leczone. Nie wiem jak ta kobieta daje rade. Smutne to bardzo, myślę o nich od rana. Przeciez te psy miały jakiś właścicieli, gdzie oni są teraz? Nie wiem ile jeszcze zostało naszemu dziadkowi, ale napewno przezyje te ostatnie lata? miesiące? zaznając troski i zrozumienia, a moze i miłości człowieka.
  11. Za chwilę wyruszamy z kulawym Starkiem w podróz do nowego życia. Jestem pełna obaw jak to będzie. No cóż, miejmy nadzieję, że będzie dobrze.
  12. [quote name='gorki330']Diagnostyka Cypisa - owczarka kosztowała 140 zł[/QUOTE] Mamy 11 października i juz 305zł do zapłaty u weta. Teraz za transport Starka będzie około 300 zł (700 km). Mamy obietnicę darowizny od AniB, ale gdzie jeszcze do końca miesiąca... Wystawię bazarek, moze ktoś jeszcze pomoże?
  13. Z domami na razie bez szału. Dokładnie ani jednego telefonu. Wczoraj zapłaciłam za nia podatek, żeby nie było kłopotu ze strażą miejską - 20zł.
  14. Wiesci z domu Biszkopta: "Dzień dobry, u Biszkopta wszystko w porządku. Zwiedza i obwąchuje wszystkie kąty :) Wczoraj był jeszcze wystraszony, ale dzisiaj już trochę "pomerdał" ogonkiem :) " Bisiu ma swój kojec z budą i wybieg z trawką. Ma też dostep do częsci domu. Pani karmi psy Royalem. Mysle ze bedzie dobrze.
  15. [quote name='Ania+Milva i Ulver']ajjjjj , szkoda ....czasem nie zrozumiesz o co ludziom chodzi... o Grazię zero telefonów[/QUOTE] Fatalnie. W sobote wyjdzie znowu w gazecie. Odnowie tez tablice. Na szczęscie dla równowagi stała się dzisiaj rzecz niesamowita. Państwo spod Torunia specjalnie przyjechali zeby adoptować jakiegoś staruszka. I tak dom znalazł 11-letni Biszkopt. Chore uszy, straszne zęby. Byliśmy od razu razem u weta i Bisiu pojechał do nowego życia. Bardzo się ciesze. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/203/dsc9323.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1995/dsc9323.jpg[/IMG][/URL]
  16. Pipa wraca z adopcji. Wlasciwie nie wiadomo dlaczego. A tam...
  17. [quote name='gorki330']Kurde ale super zdjęcia[/QUOTE] No co ty?.. Reguła jakość nie ilość. Nie wiem czy nam wychodzi. Chyba nadal jeszcze tak.
  18. Dzisiejszy urobek u Kasi. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/b78j.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5865/b78j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/8ld2.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2527/8ld2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/elu4.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6230/elu4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/dl3o.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7079/dl3o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/fjlg.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8889/fjlg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/wxls.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3667/wxls.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. [quote name='jolantina']Kupiłam trzy pakiety a Ty przygotuj trzy zwierzaki do ogłoszenia. Życzę miłego dnia.[/QUOTE] Komu przsłać fotki i opisy?
  20. To ja sie musze dopsic i dokocic bo jestem coraz grubsza.
  21. Kasia zabrala do siebie bernardynke.
  22. [quote name='gorki330']Tomeczek od soboty bez ataków , nadal się zatacza ale są chwile że jest weselszy , może się tylko pocieszam . Wczoraj go odrobaczyłam - bez lokatorów . Jest dziwny nie je kociego jedzenia lubi tylko suchy , ale jada np bułkę , makaron , pomidorówkę , wiem że to nie koniecznie dla niego dobre ale cieszę się że ma apetyt .[/QUOTE] Straszny bidulek. Jak zagrzybialce? leczą się czy bez zmian?
  23. [quote name='jolantina']Agata, kupić ogłoszenia? Przydadzą się?[/QUOTE] Myśle, że tak. Wystawimy np.Grazie. Tyle jest tych piesków. Znów mam czarne mysli, ze moze robimy za mało, za wolno. One tam cierpią, a ja kawkę popijam. Wiem, ze bez sensu myslę. Jakis pies mógłby znaleźć dom to mi sie polepszy.
  24. Stasiu i Tomeczek [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/7w3m.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2108/7w3m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...