Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. Takie pieski ostatnio fotografowalismy; Super pies - oddany przez właściciela, bo zagryzł ponoć jakies kury. Bardzo fajny, czarny podpalany kudłaty, nieduży, ale masywny. Potrafi chodzić na smyczy, jest cierpliwy, dobrze reaguje na szczotkowanie. Bardzo sympatyczny, cały czas domaga się pieszczot. Pies został oddany razem z przyjaciółką, bardzo dobrze się dogadują. Było by bardzo fajnie gdyby trafiły razem do nowego domu. Ma około 4 lata. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/5lno.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7869/5lno.jpg[/IMG][/URL] Mały psiak, czarny podpalany z włosem średniej długości i krótkim ogonem trafił do schroniska 14.09.2013. Psiak został znaleziony w lesie. Nie wiadomo czy się zgubił, czy został porzucony... Psiak mały i sympatyczny, ładnie chodzi na smyczy. Może właśnie tobie skradnie serducho [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/egoz.JPG/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/2015/egoz.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Sunia średniej wielkości, buro-czarna podpalana suczka. Psina jest bardzo energiczna, wesoła i towarzyska. Lubi pieszczoty, jednak jest lekko nieśmiała do nieznajomych osób. Do schroniska trafiła 1.12.11. do dziś nie traci nadziei, że człowiek ją pokocha i zabierze do domu. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/knh3.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/3475/knh3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] rzywieziony przez Straż Miejską z ul. Piwnej trafił do schroniska 15.09.2013 9060/265/13 (pies) szczeniak ur około VI/VII 2013 czarny z białymi dodatkami, włos lekko szorstki. Maluszek pełen energii, chętny do zabawy czeka na swojego człowieka [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/30/4rj.JPG/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/7041/4rj.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Psotka - oddana przez właściciela mała czarna podpalana suczka, ma około 3lat. Jest bardzo energiczna, wesoła i przyjacielska. Bardzo chętnie bawi się z człowiekiem i poddaje wszelkim pieszczotom. Sunia trafiła do nas wraz z innym psem, z którym świetnie się dogadują. Byłoby nam bardzo miło gdyby trafiły do nowego domu razem. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/l2fr.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9118/l2fr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us"] [/URL]
  2. W psach cisza że az dźwięczy, natomiast Kasia wyadoptowała wczoraj Lotnika. Jeszcze jest u Kasi, ale niedługo jedzie do nowej pani.
  3. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Gdyby nie Wy, nadal tkwiłyby w schroniskowych boksach.... Najnowszy mail od Grazi: [FONT=arial]Witam pani Aniu, [/FONT] [FONT=arial] w dalszym ciągu aplikuje Grazi te maść do oczu, myślę że jest trochę lepiej, całkiem nieźle, już ale ma trochę czerwone oczy i wydaje mi się że to ona tak ma, czy dobrze mi się wydaje? Czasami jest tak nieobliczalna z tym skakaniem,że nie ma szans aby ją poskromić, wtedy próbuje ją zająć rzucając coś do aportowania, ale ona tylko gania i szaleje z tym patykiem. Bardzo bym chciała, aby jakoś do niej dotrzeć,ale to trzeba jeszcze trochę czasu i mam nadzieję że będzie ok., ale trudno mi w tej chwili podjąć decyzję na tak już dziś. Bardzo ją lubię i bardzo bym chciała, abym dała radę , bo ją wybrałam przecież, zobaczymy, jest taka żywiołowa i bardzo absorbująca że aż trochę się boję, chce aby tylko się nią zajmować i skacze. Też trochę czytałam o tej rasie że są jak koty i przywiązują się do jednej osoby. [/FONT][FONT=arial] Proszę o jeszcze trochę cierpliwości, pozdrawiam Teresa B. [/FONT] Zaproponowałam jakie szkolenie, moze to by Grazi pomogło. Jej żywiołowość nie pozwala na ciesze się z posiadania psa- ciężko ją pogłaskać, przy tulić itp , bo skacze i skacze...[/QUOTE] No to do konca nie wiemy czy mamy Grazie z głowy. Koniecznie szkolenie albo jakies agility konieczne.
  4. [quote name='KingaMizak']No i wczorajsza wizyta u Boryska i jego wspaniałych opiekunów [IMG]http://i40.tinypic.com/rab4ap.jpg[/IMG][/QUOTE] A ten tak był przerazony, ze gryzł na oślep kogo sie dało. Kinga go wyprowadziła z narazeniem na pokasanie i pokazała światu. Ile jeszcze takich pieknych psów czeka na swoja szansę?
  5. [quote name='KingaMizak'][IMG]http://tinypic.com/r/34xqd7p/5[/IMG][IMG]http://i41.tinypic.com/34xqd7p.jpg[/IMG] Edi pozdrawia z nowego domku a jego pani pisze - [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Mój Kochany Edulek, najwspanialszy, najmądrzejszy, najsłodszy psiak na świecie <3[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Siedział w schronie prawie rok, nikt nie chciał tego przepieknego psa.
  6. Następny szczeniak śpi dzisiaj w swoim domu. Zostaly jeszcze 2 pieski i suczka.
  7. [quote name='jolantina']Pomogłabym w ogłaszaniu /bo przecież po to tutaj jestem/, ale w tym temacie jestem tak zielona, że odpadam w przedbiegach. [/QUOTE] Jolu, juz dawno chciałam ci powiedzieć, ze bardzo doceniam twoja pomoc (absolutnie bezinteresowna). Dziekuje wszystkim , ktorzy z nami sa, a jest was niewielu.
  8. Az trudno uwierzyc ze ten mail dotyczy Zuzi, ktora siedziala w budzie kilka lat, a wyciagnelismy ja na sile: "...Byliśmy dzisiaj z Zulą w lesie, ona ma tyle energii na takim wyjeździe.... do samochodu wskakuje sama bez zachęty, biega jak opętana - ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu, jest ogromnym pieszczoszkiem. Michał - młodszy syn- uwielbia ją, a ona jego. Mąż zresztą też. Właściwie to nie ma sensu wymieniać, wszyscy ją kochają a ona to odwzajemnia. Dziękuję Pani Agato za Zulę." Az sie chce robić to co sie robi. Jest szansa ze jutro następny piesek pojedzie do domu. Trzymajcie kciuki.
  9. [quote name='dexterka']w imieniu Topaza serdecznie dziękuję Agacie69 za przeprowadzona wizytę przedadopcyjną we Włocławku. Psiak właśnie dojechał do nowego domu, zarówno on jak i nowa pani są przeszczęsliwi:) [IMG]http://i39.tinypic.com/2hi5rwy.gif[/IMG][/QUOTE] Bardzo się ciesze waszym szczęściem.
  10. Kochani , trzeba ogłaszać szczeniaki. Kto chętny? Sa na tablicy, gumtree i lokalnie. Odzew zerowy. A czasu mamy bardzo mało. Jaga w domu sprawuje się super. Koteczka wczoraj tez pojechała do domu. Ale w przyrodzie nic nie ginie - Kasia siłaczka ma 3 nowe kotki, wywalone przez kogoś do jakiegos ogrodu. Kotki trafiły do schroniska, ze schroniska do Kasi. Meksyk. Błagam o pomoc w ogłaszaniu. Moze Facebook?
  11. [quote name='Ania+Milva i Ulver']No i super:) A jeszcze pare dni temu z Agatą rozmawiałyśmy , że benka pewnie posiedzi w dt;)[/QUOTE] Nie znamy dnia ani godziny. Ania, rozumiem, ze Grazie możemy odhaczyc? Znaczy adopcja udana?
  12. Dobre wieści: dwa pieski dzisiaj śpia w swoich domach - bernardynka Jaga i psie dziecko, maluszek. Tyle tylko bo jestem padnięta. Moze Kasia się wzniesie i coś nabazgra. Ja dzisiaj umyłam 3 okna, jak na ChPD to wyczyn, który teraz trzeba wyleżeć.
  13. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Oni nie chcą jej oddać , ale nie będą mieli wyjścia jeżeli pan nie wyjdzie z choroby, a szanse bardzo nikłe:( Mogłaby się nią zająć jedynie jego mama, ale to już starsza pani z chorym kręgosłupem- mimo chęci wiem, że nie da rady. Sami szukają tez jej jakiegoś miejsca, koniecznie w domu w dobre ręce ... nie chce myśleć co ta sunia przeżyje jak się nic nie znajdzie:( Szczeniaczki malutkie, oby domki się znalazły.[/QUOTE] Ania, wiem, że Misia zaprzata twoja skołatana głowę, ale ja pytałam o panią Grazi. Misia wyjdzie jutro w toruńskiej gazecie. Spoko, znajdziemy cos.
  14. [quote name='AniaB']Agata, wpłata - 255 zł tak jak ustaliłysmy - poszła wczoraj na konto Fundacji.. Tak, ze mozecie słać fakturke:)[/QUOTE] Bardzo ci dziękuję.
  15. [quote name='Ania+Milva i Ulver']haha gorki, też lubię tą stronę;) ja mam wrażenie, że wszyscy w okół mają na wszystko czas oprócz mnie... Pani od Grazi napisała, że sunia fajna, tylko się nie słucha;) jakoś sobie radzą ze skakaniem , zobaczymy co przyniesie czas.[/QUOTE] Ale jest tendencja na zostanie czy na zwrot (tfu, tfu)? Oby tej pani bóg nie opuszczał...
  16. To jest Niunia. Niunia, to imię mówi wszystko. Nosząca jej sunieczka jest malutka i słodka. Niunia jest mlodziutka. ma okolo 1,5 roku, jest typowo domowym pieskiem. W domu nie brudzi, spokojna i grzeczna. Lubi dzieci, pogodzi sie z innymi zwierzętami w domu, nawet z kotami. Kto poszukuje suczki do głaskania to malutka Niunia jest psem dla niego. Suczka jest zaszczepiona i wysterylizowana. Kontakt: 509 727 921 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/uudv.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1254/uudv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/kqtx.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2144/kqtx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/z5kz.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2884/z5kz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A to szczeniaczki. Dzisiaj dom znajdzie jeden piesek. Zostały jeszcze 4. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/qnhk.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/7095/qnhk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. czyli zaczynamy ogarniać koty...
  18. [quote name='pekatrine']Dawno się nie odzywaliśmy, ale donoszę, że Lola ma się dobrze, aż za dobrze, bo Maks ją nieustannie podkarmia ;)[/QUOTE] Milo was widziec. Pozdrawiam
  19. Doszły pieniążki od Fony - 20 zl. Bedzie na jogurty.
  20. Wiesci od Starka: Pani mówi że nasz Starek jest bardzo leniwy, nie lubi wychodzić z innymi psami na spacery na pole, woli leżeć w hotelu, a najbardziej a łózku pani. Na łóżku mu nie wolno, wiec pani z łózka wyprasza, a Starek na łózko wraca. Poza tym wszystko ok. Jest grzeczny, pogodził sie z innymi psami, ładnie je. Nie ma z nim żadnego problemu. Starek będzie w poniedziałek diagnozowany, bo zmiany na nosie nie znikają. jest szansa umieszczenia tam jeszcze jednego pieska: 12 letniej suki z naszego schroniska. Nie wiem co robić...
  21. Kasia, przemyslałam sprawę przy odkurzaniu. Za przyniesienie do domostwa zagrzybiałego kota, zarażenie wszystkich innych kotów + Bąbelka+ starego męża twego+ sasiadki z córka + dwóch weterynarzy, mianuję cię jedną z przodujacych CHPD. Rzekłam. I odkurzać domostwo z powrotem ide.
  22. Kasia, jesteś wielka! Popłakałam sie ze smiechu i oplulam również. Ta strona powinna być przesyłana wszystkim takim bidulom jak my. Wklejam, cieszcie się:[url]https://www.facebook.com/ChujowaPaniDomu[/url]
  23. Zajrzę przy odrobinie czasu, teraz chociaz podrzucę.
  24. Uff, nie wiem od czego zacząć. Rano pojechałam po sunię, którą po 8 miesiace ludzie chcieli oddać do schroniska. Powód? Oboje dobiegają 90-tki. Ciekawe kiedy zdali sobie z tego sprawe, chyba nie wtedy gdy wysłali zięcia po psa do schronu. Szkoda sliny, naprawde. Sunia okazała się malutka, o urodzie sie nie dyskutuje, ale dla mnie dość ładna, biszkoptowa, absolutnie domowa, miziasta, kochana. Ciagnie na smyczy bo nie chodziła, ale poza tym wszystko ok - nie brudzi w domu, ładnie jeździ samochodem, grzeczna i miła, łagodna, nie szczeka na obcych. Poniewaz suka miała trafić do schroniska umiesciłam ja w dt, tam gdzie miała jechać starsza sunia z meliny. Trudno, sunia z meliny musi poczekac. Niunia, takie imie ma biszkoptowa, została juz pofotografowana, fotki będą wieczorem, w sobotę juz wyjdzie w gazecie. Chodzi o czas, czas, czas. Ale to nie koniec. rano dostałam telefon. babsko, bo inaczej jej nie nazwę, oznajmiło, ze ma sukę i szczeniaki i że jak nie wezme, to zawiezie pod schronisko. Suka przyplatała sie w wakacje, oszczeniła na poczatku września, a babsko własnie się obudziło, że nie chce ani suki, ani szczeniąt. Z natury jestem wredna, ale dla tej baby to wspiełam sie na szczyty swojej wredoty. Pojechałam. Śliczna czarna suczka stoi na zardzewiałym łańcuchu przy metalowej (!) budzie, w błocie i gównach. Dlaczego na łańcuchu? bo ponoć zagryza kury i jest agresywna. Boszsze, sunia łagodna, zastraszona, chuda jak szkielet, bez wody i wspomnienia nawet o jedzeniu. 5 cudnych maluchów - nieodrobaczone, ponoć dokarmiane. Mam juz dom dla jednego szczeniaka. Jutro jedziemy go zabrać, przy okazji pofotografujemy resztę towarzystwa, odrobaczymy i nakarmimy sukę. Sukę trzeba szybko umiescić w dt, szczeniaki do ds, nie ma na co czekać. Babsko mam nadzieje, że będzie miało wyrzuty sumienia. Podjechałam tez do schroniska, zobaczyć inna sunię , która trzeba ogłaszać. wszystko to odbyło sie przed pójściem do pracy. Stwierdziłam pędząc na oslep do pracy (żeby sie nie spóźnić), że jestem nienormalna. Nie wiem jak to robia inne kobiety, ale jak ja nie posprzatam dziś w domostwie, nie ugotuje obiadu i nie zrobię prania to jutro zostane najgorsza gospodynią domową i pojadę do Perfekcyjnej Pani Domu na kozetkę.
  25. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Hera jest piękna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kocham asty. Kurde, tyle tego nieszczęście, że nie wiadomo gdzie najpierw ręce wkładać:( Do mnie tez pewnie wróci sunia po 1,5 roku w mieszkaniu ehhh , załamka...[/QUOTE] Ania, ogłosze ją w sobotniej gazecie, razem z Herą.
×
×
  • Create New...