-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
I jeszcze. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/udor.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2494/udor.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/vz50.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4605/vz50.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
A to nasz problem Suzi. Suzi siedzi jakis czas w dt, nikt o nia nawet nie zapytał. Suzi potrzebuje kogos kto ja wybiega i zajmie się nia. W dt dostaje kota w głowę, poniewaz tylko siedzi na małym podwórku. Bardzo prosez o pomoc w ogłosezniach. Oto tekst do ogłoszeń. [B]Suzi to miła, roczna sunia średniej wielkości. Zostala porzucona przez wlasciciela. Suczka jest bardzo kontaktowa, lubi dzieci, inne psy. Troszkę irytują ją koty, ale nie jest w stosunku do nich agresywna. Łatwo się przywiązuje, jest przyjacielska i wesoła. Suzi jest psem bardzo aktywnym, potrzebujacym duzo ruchu. Dobrze byłoby gdyby znalazła ludzi dośc aktywnych, lubiacych spacery razem z psem. Suzi ładnie idzie na smyczy, nie szarpie. Obecnie mieszka na zewnatrz i dalej może tak mieszkać. Jest czujna, w zwiazku z tym może być strózem. Pogodzi sie z innymi psami, zaakceptuje koty. Bardzo fajna psinka! Suzi została wysterylizowana. Jest takze odrobaczona i zaszczepiona. Kontakt: 509 727 921[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/34/yvax.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/6623/yvax.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/593/ffel.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/9602/ffel.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/fmib.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/1640/fmib.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/ctlc.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7052/ctlc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/0mh4.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9369/0mh4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wg moich obliczeń wpływy z bazarków i darowizna AniB pokryły w całości nasze długi u weta. chyba że nie wiem o wizytach Kasi z kotami a to jest mozliwe, bo ostatnio mówiła mi o jakis ropniach. Tak czy siak nie jest źle i oby tak dalej. Wszystkie rozliczenia w wątku rozliczeniowym w pierwszym poscie tego watku. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj juz jestesmy po swiątecznym spacerze w lesie. W lesie chodzilismy na smyczy bo bardzo duzo ludzi sie kreciło , równiez z psami. Psy sa w bardzo dobrej kondycji, Szopen chyba troche zapasiony. Maja teraz malo ruchu, ja nie mam auta wiec spacer maja rzadziej. Na szczescie nie są głodne. Posprzatalismy na terenie - strasznie było zasrane. Dostały dobre rzeczy. Jest dobrze. Pozdrawiam was świątecznie. Postaram die nastepnym razem o fotki. -
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
Agata69 replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moze i tak, że brak wiadomości to dobre wiadomości. Wczoraj byłam u Elzy i Krzyska, zawiozłam ich świateczny koszyk (obiad na dziś i swiateczne smakołyki). To niewiarygodne jak inaczej wyglada Elza. To szczęśliwy pies, pięknie uśmiechnięty od ucha do ucha. Bardzo zawsze cieszy sie jak przychodzę, szuka po torbach co dla niej, tuli sie, nastawia do głaskania. Nie ma śladu po pustym wzroku ulicznego, brudnego psa. Elza jest piękna i kochana. Brak tylko domu, ale pocieszeniem jest fakt że tymczas u Krzyska jest bezterminowy. Bardzo pomagaja nam dwie panie, Kasia i jej koleżanka z pracy, które zadeklarowały po 25 zł miesięcznie na utrzymanie elzy u Krzyska. To w zasadzie pokrywa koszty jej żywienia. A Krzysiek (uparty i nic nie da sobie powiedzieć) uparł się że Elza tylko dwa dni moze jesc to samo. I nic nie wolno mrozić , ma byc na świeżo. Gotuje jej wiec mielone z makaronem, nastepnym razem na porcjach rosołowych, potem podroby, puszka itd. Sucha karma tez ma byc rózna, żeby sie Elzie nie znudziła. Do tego kosteczki do gryzienia i psie przysmaki. Spacer cztery razy dziennie, jeden taki 1,5 godzinny. Elza jest zadbana, czesana itd. Jesli chodzi o leki to zmniejszylismy jej dawkę do 9 ml dziennie (na poczatku dostawała 15). W styczniu trzeba kupić nowa butelke leku ( jolantina podarowała n aten cel 50zł, które czeka na moim koncie). Szukamy domu, ale na razie nikt nie chce Elzy. Pozdrawiamy was serdeczniem, jeszcze świątecznie. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Moja Marysia na szkolnej wigilii wystapiła z takim wierszykiem: [SIZE=4][B]"Skacze aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w anielskich piórkach. Niesie w plecaku bombki i świeczki, a w walizeczkach złote dzwoneczki. I w kazdą szparę , i w każdy kąt, wciska się życząc: WESOŁYCH ŚWIĄT![/B][/SIZE] Składam wam wszystkim najlepsze zyczenia świąteczne. Dziękuje za pomoc i obecność. Przepraszam, jesli cos było nie tak. Bądźcie z nami, po Nowym Roku ruszamy z kopyta! -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
No to Suzi pojechała do domu. uff -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Kciuki dla Suzi!![/QUOTE] Ty sie nie ciesz, bedziesz musiała wizyte poadopcyjna zrobic... -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Po suzi jutro przyjezdza pani z Brodnicy, mamy nadzieje, że tym razem się uda. inne psy niestety musza przeczekać świateczne zamieszanie. Adopcje zaraz po Nowym Roku! A tymczasem wiesci od Nero: "Mijają nam fajnie dni. Nawet święta nie przyćmiewają radości z posiadania psa. Co prawda wszystko pewnie robię na opak ale zależy mi na tym by Nero był szczęśliwym psem. Biega codziennie i bardzo się pilnuje. Są momenty że gdzieś Go ciągnie i to w pobliżu domu. Nie bardzo wiem czemu tak się dzieje. Odniosłam dzisiaj jedno małe zwycięstwo. Nero bawił się pod tężniami z dwoma innymi psami i jako jedyny po przywołaniu przyszedł do mnie. Nikt nie wierzył,że Nero jest u nas dopiero 6 tyg. Pozdrawiam serdecznie :)" -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']co się dzieje z tymi ludźmi....[/QUOTE] Mutują, jak mawia moja sasiadka... -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='AniaB'] Agata, jakby był jakis problem z ta sunią, to u nas bardzo prężnie działają dziewczyny od collaków - na pewno pomogą małej.. Słodka jest!!:) Daj znać w razie czego:)[/QUOTE] No to daje, sunia wrocila z adopcji po 3 dniach. Jestesmy zapsieni po kokarde. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wiesci od Nero po ucieczce. Nie jest bez problemów, cały czas martwie sie o tą adopcję. [FONT="][/FONT][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/eyiz.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7812/eyiz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/6jkm.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1962/6jkm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Taki maluszek czeka na szanse. Znaleziony z obrożą i smycza, jakby komus zginał. Na razie nikt go nie szuka. [COLOR=#0000ff] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/5x8f.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9185/5x8f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [/COLOR]I taki piesek, straszny wiercipieta, sidzi ju długo.[COLOR=#0000ff] [/COLOR] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/93hx.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4201/93hx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Mały, jurny, dosc mlody, energiczny, zdezorrietowany. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/0m9p.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4670/0m9p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Taka cudna, młoda sunia siedzi w schronisku, m aok. 1,5 roku, jest bardzo pro ludzka i wg mnie bardzo chora. Leci z niej kupa o wygladzie kakao. Do wyciągnięcia na cito. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/8yok.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/8517/8yok.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/z2ia.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3250/z2ia.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/22/mikw.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1614/mikw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Czasami na spacerze jest śmiesznie, bardzo miłośnie. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/27/ewaj.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3986/ewaj.jpg[/IMG][/URL] Mały zimowy lansik. [URL="http://imageshack.us"] [/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Bylismy w schronisku. Relacje sa chlodne ale poprawne. Udalo sie sfotografowac 4 psiaki, w tym jedna suke , ktora trzeba szybko wyciagac bo ma straszna sraczke od dawna. czekam na fotki i zaraz wstawie. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/3sl9.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2062/3sl9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] dziewczynka od dzisiaj w domu, byc może stalym, zalezy od tego czy sie zaaklimatyzuje. Proba do niedzieli, w niedziele woz albo przewoz. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jutro jade do schroniska. trzymajcie kciuki. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ale najważniejsza wiadomość: Nero wrócil z gigantu. Na razie mało wiem, pozwalamy opaśc emocjom. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Tak mamy lalę. Suzi 2. mloda, sliczna, uparta i zaszczana. Musi byc równowaga. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/32/08gr.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4741/08gr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/3sl9.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2062/3sl9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Nie pisze czesto, teraz tym bardziej, bo mam zepsuty laptop. Obecnie okupuje komputer w pracy w oczekiwaniu na zebranie. U budrysów wszystko dobrze. Szopen wyglada świetnie, dostał grubego futra, wyglada jak niedxwiedź. Doda tez ok. Napisze cos wiecej niedługo. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Mamy nowego psa w boksie, młoda sunia leżała na trasie, na pasie zieleni. Na razie szukamy własciciela. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='mbaszeski']Dostałem taką wiadomość na PIESBOOK [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Witam, [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Na stacji benzynowej koło WARSZAWY, w niedziele z samego rana zostal porzucony maly piesek, wielkościa przypominający sarenkę. Jest bardzo wystraszony i nieufny. Przed chwilą dzwonilam na stację benzynową, dowiedzialam się ze piesek całą noc spędził na podwórku na tej stacji. Dostal jesc od pracowników ale nikt nie mogl go wziasc do domu. to jest ta stacja :[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nazwa: Stacja Paliw Statoil Sp. z o.o. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Adres: Janówek 16, 05-600 Janówek[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]tel: 486642018[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Do kogo mogę się zgłosić aby ktoś go uratował ? nie wiem, straż miejska, schronisko ? BŁAGAM O POMOC[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wczoraj byłam na ten stacji i próbowałam go złapac lecz nie dało się...a nie mialam jedzenia i nie mialam czym go zwabic. Dzis jestem juz u siebie w domu, 250 km od tego miejsca i nie mogę mu pomóc. Gdybym miała bliżej, przyjechałabym po niego z kiełbasą i zabrała do siebie. Proszę pomóżcie, niech ktoś się nim zaopiekuje. Biedulek zamrznie, jest taki malutki. Cały się strząsł wczoraj. Proszę o pomoc..podaję na wszelki wypadek nr do siebie : ********. Jutro pracownicy stacji mają mi przesłać mmsem zdjęcie psiaka. Pozdrawiam Musze coś wykombinować. (jeśli ktoś chce numer to priv, nie powinienem tak publicznie pisać numer tej pani )[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Trzeba poszukać dziewczyn z okolic. Gdzie jest ten Janówek? To jest blisko Warszawy? -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dorwałam sie do kompa w pracy, mój juz w serwisie czyli jest szansa. Ogólnie jest bardzo dupnie. Po pierwsze z ds uciekł w niedziele wieczorem Kasztan/Nero. zainwestowalismy w tego psa mase pracy (behawiorysta) i pieniedzy. Niestety cos tam zawiodło i Nero jest na gigancie. Pani bardzo przezywa, nie spi , płacze. Ja mam to wszystko na barkach. Zal mi i psa i człowieka. Grazia jak pisała Ania wraca dzisiaj. Bez komentarza. Napisała do mnie kobieta , która pare lat temu adoptowała Reksa, psa po strasznych przejsciach. Reks został odebrany interwencyjnie przez nasza pożal sie boze TOZ. Pies miał poderzniete gardło i worek na głowie, zamkniety w komórce. TOZ oprócz zabrania psa nic z tym nie zrobił. Pies znalazł dom w Gdyni, po roku zwrot z powodu leku separacyjnego w który do końca nie wierzyłam. Dzięki pomocy dziewczyn z wybrzeża Reks trafił na wies do osoby niepełnosprawnej, która deklarowała , ze mieszka z mężem i córka w poblizu i żev z psem da radę. Pies sie postarzał, ppani czuje sie gorzej więc zwraca psa jak niepotrezbna zabawkę. Jeszcze nic nie odpisałam z wiadomych przyczyn , ale nie poszczędze pani gorzkich słów. Tak czy siak psu trzeba pomóc. Jak tylko bedę mogła cos wiecej zrobić przy kompie zaczniemy ogłaszać Reksa (mysle ze trzeba zrobic dramatyczne wydarzenie na Facebooku). Czarna seria normalnie wliczając kradzież samochodu, zepsucie lapka i cudnej rozmowy w schronisku. U kasi tez kleska, obecnie ma 5 tymczasów + 8 swoich kotów (większość niepełnosprawnych. W piatek razem z Kinga były na interwencji w Inowrocławiu, wróciły w nocy. łatamy długi w lecznicy. Adopcji zero. Jestesmy w czarnej dupie.