-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ania, co z Suzi? Poszla do domu? -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Mikołaj debiutuje jako dom tymczasowy! Wspieramy i trzymamy kciuki! -
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
Agata69 replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='jolantina']Elza nie spuszcza opiekuna z oczu. Byłby problem, gdyby..... "Ukradłam" zdjęcie Elzy do podpisu, mogę zostawić?[/QUOTE] Podpis cudny, dziękuję Jolu. Tak, ta para jest wyjatkowa. Elza to przekochany pies. Dlaczego takich psów nikt nie chce, przeciez to czyste brylanty. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Grazia miała wczoraj zabieg. Problemem była opadająca i podwijająca się powieka górna oraz dolna. Operacja poszła dobrze, na narkozie wziewnej. Grazia zachowuje się tak, jakby nic się nie stało....czyli szaleje na całego. Po 10 dniach kontrola i wtedy okaże się , czy jeszcze nie będzie potrzebny kosmetyczny zabieg nacięcia przy dolnej powiece. Okaże się jak wszystko odpuchnie... szkoda mi tego psiaka strasznie... nie tak to miało być wszystko... Kwotę za zabieg będę znała już po wszystkim.[/QUOTE] Dzięki ci Ania za zaangażowanie. Niestety ten pies nie ma szczęscia niestety. Powalczymy. Dobrze by było żeby nowe zdjęcia były. Eh, opadłam z energii. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dobre wiesci z domu Misia, pierwsze dzisiaj dobre wiesci. Fajnie ze kończę tak miło dzień. Witam Pani Agato. Misio ma się świetnie, stał się super czujny i aktywnie broni terenu ( do czasu jak ktoś nie wejdzie za bramę :-) ) To naprawde radosny psiak a na dodatek odkryliśmy, że jest bardzo mądry - bardzo szybko przyswaja nowe zasady, uczy się błyskawicznie. Chyba poczuł się już całkowicie jak u siebie, bo dzisiaj niezbyt miło potraktował suczkę moich rodziców. Był dla niej miły do czasu, kiedy ta wyszła na schody i chciała wejść do domu Pozdrawiam Ksia Misio jeszcze niczyj. [URL=http://img560.imageshack.us/i/ju0k.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/23/ju0k.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolantina']Agata, czy zwierzakom przydałyby się ogłoszenia? Kupić na takim bazarku? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250683-OGŁOSZENIOWO-KSIĄZKOWO-dla-Zosi-30-ogłoszeń-6zł-do-12-02-g-21-00[/URL][/QUOTE] Czy ja wiem? Mam wrazenie ze najwiecej idzie z tablicy i z gazety. Reszta oglosezn nie ma za duzego sensu, tak mysle... -
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
Agata69 replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaplacilam podatek za Elcie, znaczy moze biegac na legalu. -
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
Agata69 replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Elza w gościach. Elza cały czas patrzy na opiekuna, pilnuje go jak oka w glowie. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Mamy straszny rachunek u weta. Dochodzi do tego koszt powtórnego zabiegu grazi. Koty jak siedzialy tak siedza. Żadnych rozsądnych telefonow. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
U Kasi w kojcu od jakiegos czasu Klajd. [B]Klajd[/B] to sunia z bardzo smutną historią. Została znaleziona w lesie przywiązana do drzewa. Spędziła 3 lata w schronisku, bez spacerów, walcząc o przetrwanie. Myślała ze to już koniec. Sunia jest bardzo miła, kocha człowieka, wobec innych psów jest trochę dominującą. Będzie wspaniałym stróżem i towarzyszem człowieka. Moze mieszkać w kojcu, może być też domowym psem ponieważ zachowuje czystość i prosi o spacer. Jest wysterylizowana. Bardzo cieszy sie z wolnosci. [URL="http://img268.imageshack.us/i/ogcq.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/7986/ogcq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img600.imageshack.us/i/bg76.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/1356/bg76.jpg[/IMG][/URL] Pod nasza opieka takze szaman. Szaman to młody, około 1.5 roczny pies, wielkości za kolano. Szaman ma super charakter, lubi się bawić, biegać, cieszy sie z obecności człowieka, uwielbia dzieci. Nie załatwia się w kojcu, jednak nie lubi zbyt długo w nim siedzieć. Ogólnie to bardzo pogodny pies. Do zwierząt stosunek ma raczej pozytywny. Obecnie mieszka w awaryjnym domu tymczasowym, ale pilnie potrzebuje swojego domu, zwłaszcza że zima nie odpuszcza. Kto pokocha Szamana? [URL="http://img543.imageshack.us/i/b34d.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/7263/b34d.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Grazia idzie drugi raz na zabieg z okiem, bo rzęsy nadal wrastają... niestety poprzedni zabieg został najprawdopodobniej źle wykonany ehh . Czekam na tel od wetki, kiedy mam z nią w tyg podjechać. W tej sytuacji pewnie by i tak wróciła z adopcji... W I poł lutego psiaki będą miały dobrą sesję zdjęciową, mam nadzieję, że uda się szalenicy coś fajnego pstryknąć do ogłoszeń.[/QUOTE] Dzieki Aniu, spytaj prosze o cene zabiegu. W zasadzie to nasz wet powinien to poprawic. Nie wiem tylko co sie bedzie bardziej oplacac. Eh, same kłopoty. Nie pisze bo duzo sie dzieje i nie mam czasu postaram sie to uzupelnic. -
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
Agata69 replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja z nia nie chodze tylko krzysiek, a spuszcza ja w miejscach bezpiecznych. Bylismy kiedys razem w parku, Elza szla bez smyczy tuz przy nodze pana. Chociaz kiedys pobiegla za wiewiorke, wiem z relacji Krzysk, ze sie przestraszyl. ale wrocila. Ona sie chyba nigdzie nie wybiera... Dla nas jest ladna, ale mimo ogloszen nie bylo o nia telefonow, nikt nie pyta. -
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
Agata69 replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sesja fotograficzna dedykowana wszystkim przyjaciołom i osobom które nas wsparly. Elza jest zdrowa, na tyle ile lata pozwalają, bezpieczna i szczęśliwa. Po latach na ulicy ten pies przeszedł piękna metamorfozę. Po częsci dzieki wam. Dziękuje za wsparcie. -
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
Agata69 replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
Agata69 replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='mbaszeski']Dawno nic nie pisałem. Można powiedzieć że osiągam małe sukcesy. Byłem w redakcji lokalnej gazety i udało mi się zamieścić ogłoszenie naszej strony. Teraz można powiedzieć że jestem w stanie budowy domu tymczasowego. Jedna buda prawie gotowa. Drugą tata bedzie robił. Jeszcze tylko porządny kojec. Duży przede wszystkim. W pomoc pisakom wciągnąłem moją mamę, która sama się zainteresowała domem tymczasowym. :multi:[/QUOTE] Super, nie moge sie doczekac. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='mbaszeski']Pani Agato ładne dziewczyny w klasie, proszę wspomnieć uczennicą o młodym przystojniaku który zwie się Mikołaj ! ;)[/QUOTE] Dobrze Mikołaj, ale one wszystkie zajęte - maturą głównie. -
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
Agata69 replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Juz sciagnełam program do fotek. Popoludniu wstawie Elza zimową. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Bardzo jestes Aniu miła. Dumna z nich jestem, starałam się nie zrobic wstydu. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img826.imageshack.us/i/t2dj.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/6118/t2dj.jpg[/IMG][/URL] Musze sie pochwalić moją piękną klasą. -
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
Agata69 replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jola, ja umialam wstawiac i nie umiem juz, bo cos sie pozmienialo... -
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
Agata69 replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Komu moge przesłać fotki zimowej Elzy ? Niestety nie oge wstawić z jakiegos powodu... -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
...................................... -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='AniaB']Same fajne wiadomosci na poczatku roku:).. Niestety ja nie mam az tak dobrej, w styczniu nie dam rady wpłacić nic na bezdomniaki z Włocławka - przywiozłyśmy z NT staruszka Marcelka, zęby ma w stanie strasznym (widac miazge:shake:), ale w przyszłych miesiącach bede sie bardzo starać zeby cos dołożyc do Waszych wydatków.. Cały czas patrze na wątek, jakby sie cos u mnie zmieniło w finansach in plus to na pewno Włocławek jest na pierwszym miejscu:).. Gdyby nie Fiskus, ktory w grudniu zabrał mi sporo pieniedzy z pensji to nie miałabym takiego problemu..[/QUOTE] No złe, wieści, nie ukrywam. Te wplaty od ciebie ratowały nam tyłki. Ale i tak dziękujemy ci Aniu za dotychczasową pomoc. Zrobiłysmy wiele wizyt za twoje darowizny. Obecnie mamy juz ponad 600 zł długu. Musze zrobic bazar koniecznie, ale nie mam czasu zbyt wiele, mam klase maturalną, dużo czasu musze poświęcić pracy i psom w realu, na bazarek nie starcza juz doby. Obejrzyjcie sobie suczke którą po 3 latach kiblowania zabrałysmy do dt. [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.267209426769906.1073741878.241034736054042&type=1[/url] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jola, dziekuje za dobre słowo, ale tak naprawdę to przecież wiele psów u nas tez czeka i czeka i nic. W schronisku sa pieski, które nawet nie dostały szansy w formie fotek i oglosezn, jest ich za duzo by wszystkie obfotografowac i wystawic.. Te ktore z nami wychodza na spacer i sa fotografowane to tzw. lakerzy (szczęściarze). Pada na te a nie na inne psy na zasadzie loterii: bo takiego akurat wyprowadzi pracownik, albo mamy zamowienie na określony rodzaj psa np. duży stróżujący. I tak to idzie. Nie ma sprawiedliwości, tak jak i w zyciu. Kosteczka wyszla bo taka malenka i wygląda jak dziecko z Etiopii, Misio bo płakał w boksie jak wyprowadzałam owczarka, Pusie poznałam bo pracownik naprawiał klatke i trzeba było wypuścić psy na teren schroniska. A potem myślisz: jaki to fajny pies, taki miły, i mówisz mu, ze go stad wyciągniesz a to zobowiązuje. Myslenie o psie przekuwa sie na robienie ogloszen, proponowanie tego psa nawet jeśli nie pasuje do oczekiwań osoby która dzwoni, itd. Moze taka dobra energia wokół psa przyciąga te domy? mam nadzieje. Na pewno mogę powiedzieć, ze robię to z sercem, cala sobą, i ze moje dzieci sa na pierwszym miejscu, ale zaraz potem jest pomoc tym biedakom. Nie moge wstawiac zdjec tylko linki, nie wiem dlaczego.