-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
siedzi w komórce...ma dom u ZUZANECZKI, zawieziona przez WELLINGTON
Agata69 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Cudowne dziewczyny z Krakowa, uwierzyłam dzięki Wam że wszystko może się udać. Pomóżcie jeszcze raz. Jesteście dużo bliżej! -
Super!! Co prawda to nie moja zasługa ale jestem dumna jakbym dobrze wydała córkę za mąż!! Buziaki dla psiny i jego nowej Pani!!
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Agata69 replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dorothy, poszła 100-wa na twoje konto, ale proszę cię nie odpuść tematu. Jeśli mogę, aczkolwiek nieśmiało: W Ostródzie jest strasznie biedna sunia Lejla zamknięta w lisiej klatce (wątek na dogo). Może dałoby się jakoś hurtowo. Oczywiście wspomogę. -
Przykro mi , ale trudno mi się jednak zdecydować na adopcję, zwłaszcza po ostatnim poście Matusza. Nie jestem w stanie zaoferować suni takich warunków o jakich pisze matusz (dużo biegania, zabawy). Mam za dużo obowiązków a mieszkam w bloku. mimi to ciągle myślę o tej małej. oferuję pomoc finansową - może jakiś tymczas albo hotelik. Wyobrażcie sobie co ona musi przeżywać! matusz - pomyśl, wiem że jesteś człowiekiem wielkiego serca (patrz Morgana), może uda się coś zrobić dla tej bidy!
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Agata69 replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jutro przekażę 100 zł ale musisz Dorothy podać konto; być może jest gdzieś podane ale nie mam czasu szukać. -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Agata69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Ja jestem z Włocławka, 50 km od Torunia, dlatego wchodzi w grę tylko pomoc finansowa. Poza tym mam schroniskową depresyjną sukę i nie mogę przyjąć drugiego trudnego psa. będę śledzić wątek Morgany, daj znać jeśli będę potrzebna. -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Agata69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']Laluna czy nadal nikt sie nie odezwal zeby zaoferowac pomoc Morganie w schronie? Smutne.,..:-([/quote] Dorothy, oferuję pomoc finansową dla Morgany. Pisałam na jej wątku ale wcięło posty. Nie zostawiajcie jej, proszę. -
Giną nasze posty, widać je tylko w mapie postów. Jestem z włocławka i nigdy nie byłam w waszym schronie ani nawet w waszym mieście. Ba, nie wiem nawet gdzie to jest. Matusz, ja się po prostu przejęłam, ten skowyt jest straszny. nie przyjadę do waszego schronu, ale chciałabym pomóc. Rozważałam już adopcję, ale: 1. czy ktoś dowiózłby psinę? 2. mam małe, chodzące już dziecko, muszę być pewna że pies jest 1005 łagodny 3. istnieje ryzyko że psy się nie zgodzą, trzeba by pomyśleć o planie B
-
Chciałabym wiedzieć w którym schronie jest ta sunia. Dlaczego ona siedzi w tej lisiej klatce przecież to podchodzi pod dręczenie zwierząt. Nie można gdzieś jej przenieść? jakiś DT? Ja ma kiepskie warunki - moja suka ze schronu może być agresywna dla nowego przybysza - ale już nie mogę na to patrzeć. Bardzo proszę o odpowiedź co do miejsca pobytu LeJli!!
-
proszę podać nr konta
-
Proszę podać nr konta, chciałabym wspomóc tą Bidę.
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Agata69 replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śledzę ten wątek od samego początku. Zdjęcia tego biedactwa z pierwszej strony są jedne z najbardziej poruszających jakie widziałam na dogo. Wyobrażam sobie co musi czuć ta psina. Sama mam sukę ze schronu o skłonnościach depresyjnych. Morganie trzeba pomóc bo ona w tej budzie zginie. Niestety mogę pomóc tylko finansowo. Dorothy, widzę że ty jesteś najbardziej zdeterminowana żeby działać. Trzymam kciuki, w razie potrzeby służę wsparciem finansowym. -
OK. W ostródzie jest strasznie biedny pies, Morgana. Nikt za bardzo nie chce mu pomóc. Może tam zaoferuje chociaż wsparcie finansowe. Pozdrowienia.
-
Nie podmieniłyście psa? Cudny!! Nie oddawać do Niemiec bo nam psa zmarnują! Mar.Gajko czy wciąż potrzebne pieniądze dla Nortona, bo jeśli nie , w maju przekaże jakąś sumę na innego biedaka?
-
prosimy o wiadomości.
-
Czy brak wiadomości oznacza dobre wiadomości?
-
Dlugowlosy ON Mars.. czy straci ucho??? prosimy o pomoc!!!
Agata69 replied to GreenEvil's topic in Już w nowym domu
śliczny piesek, napewno znajdzie domek. -
Wysyłam 6o zł dla naszego podopiecznego, mam nadzieję że razem z panią mają się dobrze. Życzę wszystkim wesolych Świat. Jesteście naprawdę fantastyczni, robicie kawał dobrej roboty. Pozdrawiam Agata z dziećmi.