Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. Jestem z domem cały czas w kontakcie telefonicznym. Wszystko jest dobrze, państwo bardzo zadowoleni, bo i psina jest fajna, przylepna i bez problemowa. mam nadzieję, ze tak będzie juz zawsze.
  2. Dzisiaj psy zostały wstepnie wyczesane ze starego podszerstka. Wstępnie bo jest tego tony, myslę, ze to plon kilku lat. Wyobraźcie sobie jak im jest goraco. Doda ma dodatkowo straszny łupież, skóra jest brudna od popiołu, który włsciciel wyrzuca na działkę, dodatkowo brakuje jej powietrza przez tę zalegajaca sichę. Byłam zadziwiona ile tego wyczesałam, a przeciez jeszcze na nich zostało. Nie było łatwo czesać, one tego nie znaja, Doda reagowała dośc nerwowo, natomiast Szopen najpierw uciekał a potem sam się podstawiał. Musi im być lzej juz teraz. Będe je czesać co spacer az do skutku. Wczoraj kupiłam 10 kg sera białego (twarogu), więc miały dzis wyzerkę. spacer się odbył jak co tydzień. Niestety one sa bardzo zapasione i ciężko im biegać. Dostają do jedzenia strasznie tuczące coć, prawdopodobnie jest to kasza z jakimiś tłustymi ochłapami. Jedza z nudów , w duzej ilości, więc skutki jak wyzej. Od razu powiem, ze zwracanie uwagi to jak grochem o ścianę.
  3. A reszta szczeniaków ma sie dobrze? Masz z nimi kontakt? "Moje" 4 maluchy trafiły bardzo fajnie.
  4. [quote name='lis']Czy skoro suczka ma już dom / choć jak widzę,nie jest to jeszcze pewne / to czy usunąć jej ogłoszenie na innym forum,czy jeszcze zostawić na wszelki wypadek?.[/QUOTE] Zostaw, ogłoseznia zawsze przynosza mi szczęście. Zreszta ja mam jeszcze dwa pieski, jak ktos się zgłosi, zaproponuje innego.
  5. Byłam dziś z niezapowiedzianą wizytą u Simby. państwa nie było co prawda, ale spotkałam tesciowa tej pani i ona wpuściła mnie na posesje. Simba piękna! Wyrosło z niej kawał psa, sierść piękna, błyszcząca, postawa dostojna, mam wrazenie ze jest do Kamy podobna z ta dostojnością. Piekny pies i widac , ze zadbany i zadowolony. stawiasz mi wódkę!
  6. Miód po kastracji widocznie się uspokoił, juz tak nie hula na sy, tylko Mysza ma u niego przesrane, więc siedzi kolejny tydzień ew szafie. No i Miód musi iść do ludzi dorosłych, dzieci wykluczone. Dla dorosłych Miód jest przesłodki.
  7. [B]Widzicie, od razu pomogło[/B]. Tola dzisiaj pojechała do DS. pojechalismy z synem na wizyte przedadopcyjna do Torunia i Tola juz została. Teraz trzeba tylko trzymać kciuki zeby się udało. Rodzina 4 osobowa, dzieci w wieku 7 i 10, rozumne. Pan bardzo ciepły, psiolubny. Z pania rozmawiałam tylko przez telefon. Pół domku z półogródkiem, całkiem sporym, za płotem po sasiedzku młody haszczak. Niedaleko lasek. Warunki wydaja sie idealne, oby tylko Tola nie uciekła i ludzie nie zniechecili się w leczeniu tego grzybka. Bardzo bym chciała zeby sie udało.
  8. Luka, dobra kobieto biedna... Ktoś powiedział mi : "biedny bo głupi".. to o nas było... I te nasze dzieci biedne, jabłuszka tak blisko jabłoni leżące... Wspieram was dziewczyny duchowo, bo tez zostałam sama z moimi tymczasami. Jesteście wielkie. Trzymam kciuki.
  9. Zaczęły się wakacje. Miodek nadal u mnie. Stosunki sa napiete, a pomocy z nikąd.
  10. Nie wiem co jest w tym watku, ze nikt tu nie zaglada. A tola cały czas u mnie.
  11. Nikt nie zaglada, a Tola nadal u mnie. I Miodek też, mój drugi tymczas.
  12. Dzisiaj byłyśmy u weta - niestety Tolka ma grzybicę. Nic powaznego, dostała preparat do przymoczek i tyle. Ale nie zawadzi ja ogłaszać, bo pewnie troche to potrwa zanim dom znajdzie , więc zdazy wyzdrowieć.. Koszt wizyty 40 zł.
  13. Tekst do ogłoszeń: [B]Tola ma 1,5 roku, jest srednią suczką (15 kg) z pewnoscią spokrewioną z rasą husky, ale jest znacznie mniejsza i delikatniejsza. Tolisia została znaleziona błąkająca się po mieście. Niestety nie znalazł sie jej właściciel. Obecnie przebywa w domu tymczasowym. Tola to świetny towarzysz dla dzieci, bardzo cierpliwa i delikatna. Zresztą sunia kocha wszytkich, dorosłych też. Potrafi się takze "dogadać" z innymi psami. Nie szczeka, tylko uroczo wyje - to kolejne podobieństwo do husky. I jeszcze jedno - raczej nie zaakceptuje kota... Reasumując: Tola to domowy pieszczoch, idealna dla ludzi lubiocych ruch, ale odnajdzie się takze jako towarzysz kogoś spokojnego. Będzie wspaniałym przyjacielem dla dzieci. Tola jest wysterylizowana. Kontakt w sprawie adopcji: 509 727 921[/B] [B][email protected][/B]
  14. Moze ktoś pomoże ogłaszać?[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=14571219#post14571219"][/URL]
  15. Koszty dotychczasowe: pierwsza wizyta (odrobaczenie i fiprex) 30 zł kastracja 100 zł
  16. Tola ma juz zdjęte szwy, jest gotowa do adopcji.
  17. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=14571219#post14571219"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL]
  18. [B]151 [/B]zł, które uzyskałam z bazarku pokryje choć częsciowo poniesione przeze mnie koszty związane z leczeniem i adopcja simby.
  19. Podnoszę temat. Jutro wwstawie tekst do ogłosezń. [B]Prosze o pomoc[/B].
  20. Miodek jutro będzie miał uciete jajka. Przestanie uciekać i tak bardzo namietnie miłować moja Tolę. szybko musi zmienić tez miejsce pobytu. Kazde ogłoszenie na wage złota.
  21. Zrobiliśmy sesje zdjeciową, pora ogłaszać Tolę. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/43033315.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4209/43033315.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/14941943.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3148/14941943.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/27603458.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/1971/27603458.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/13321321.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6493/13321321.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/93261187.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3571/93261187.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/857/29920181.jpg/][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/4493/29920181.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Mały jest śliczny i przesłodki dla wybranych osób. Niestety gryzie inne psy, te których nie lubi. Nie lubi tez dzieci. Ja mam w domu i psy idzieci więc Miodek nie moze u nie zostać. czy ktos mógłby dać mu DT albo pomóc w robieniu ekspresowych ogłoszeń?
  23. Dopiero dzisiaj mam chwilę, żeby założyć mu wątek, a mam go juz tydzień Jechałam autem, zatrzymał mnie zamkniety przejażd kolejowy. Obserwowałam psa leżącego na chodniku. Leżał, podnosił się, robił pare kroków i wracał. Pociag nie przejezdzał więc wysiadłam i podeszłam do psa. Ten natychmiast przewrócił się na plecy i pokazał kilka opitych kleszczy. Miałam jeszcze nadzieję,że pies nalezy do kogoś z pobliskich domów lub stolarni, ale gdzie tam. No i wróćiłam do domu z Miodkiem. U weta wyjeliśmy ponad dwadziescia kleszczy w róznym stadium opicia. Ńa skórze porobiły się prawdziwe gejzery odczynowe, sierść to kołtuny i dredy, mnóstwo podszerstka. Zaliczyliśmy więc psiego fryzjera i... miodek zachwyca teraz całe osiedle. [B]Oprócz mnie[/B]. To diabelskie nasienie w skórze aniołka. Poustawiał mi wszystkie suki, ustawia tez marysię, co prawda nie gryzie, ale żębami porobił jej juz siniaki. No i namiętnie kocha sterylizowaną tydzień temu Tolę. Nie zważa na fakt, ze Tola jest od niego dwa razy większa. Muszę go gonić, bo non stop prezentje swoje przyrodzenie, jeśli u psów to mozliwe, to Miodek ma największego psiego fiutka jakiego widziałam. A psów widziałam wiele.... Dodam tylko że Miód waży 7 kg.... [COLOR=red][U][B]Bardzo dziękuję włascicielce salonu psiej urody pani Ani Orłowskiej za bezpłatne doprowadzenie małego do stanu używalności.[/B][/U][/COLOR] Ewidentnie [B]jajka do wycięcia[/B]. Dzisiaj była sesja zdjęciowa, wywiesze ogłoseznia, może jednak uciekł komus sensownemu. Ale nadziei wielkiej nie mam. Czy ktoś moze zasponsować to wyciecie jajek? [SIZE=3][B]Uwaga! Miodek nie moze u mnie zostać! Zupełnie nie zgadza się z moją domową suka. Dzisiaj ja dotkliwie pogryzł , mimo ze jest mniejszy. Prosze o wszelka pomoc, bo bedę zmuszona zawieźc go do schronu.[/B][/SIZE] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/70521533.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/204/70521533.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/61699815.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/891/61699815.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/18315600.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3700/18315600.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/841/11898191.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/725/11898191.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...