Jump to content
Dogomania

BosiaB_86

Members
  • Posts

    1660
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BosiaB_86

  1. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: wszystkiego dobrego Szekspirku vel Nando w nowym domku i wszystkiego dobrego nowym właścicielom :lol:
  2. [quote name='neverend']chyba nie widzą... zapatrzyli się na rasowe... a tu taki oryginałek...[/quote] dobrze powiedziane... A przecież kundelki są najwspanialsze i najwierniejsze [SIZE=1](choć wszystkie psy są cudowne) :roll:[/SIZE]
  3. Biedny łysolek :( 3mam mocno :kciuki: za Bandusia
  4. Byłam wczoraj na chwilkę w CK ale Gumisia nie widziałam :( Nie chciał bidulek wyjść do mnie, schował sie w budzie... Qrde ja nigdy nie zrozumiem jak można tak skrzywdzić żywą istotę?! I to taka cudowną i kochaną jaką jest pies?! :placz:
  5. Biedne maleństwo :placz: taki śliczniutki i malutki a już tak cierpi :placz: :shake: Czemu ten świat jest taki niesprawiedliwy?! :angryy::mad: Strasznie mi przykro, że nie mogę pomóc maleństwu :placz:
  6. :multi::multi::multi::multi::multi::multi: nareszcie dobre wieści!! Wszystkiego dobrego Cezarku w nowym domku!! Sprawuj sie dobrze!! :razz:
  7. Klarcia śliczności moje, ty nadal w schronie??!! Ludzie czy wy nie widzicie jaka to śliczna psina?! :( :shake:
  8. Pralinko i gdzie ten twój domek?! :(
  9. Troche spóźniona ta świeczka :oops: ale to dlatego, że długo mnie nie było :roll: Lulu mam nadzieje, że jesteś szczęśliwa za TM?!
  10. Friduś, słoneczko moje kochane, ty nadal w schronisku?! :( Miałam nadzieje, że już dawno wylegujesz swój cudowny, włochaty tyłeczek na miękkiej wersalce SWOJEGO pana/pani...a tu nadal takie przykre wieści :placz: :shake: [B]GDZIE TEN DOMEK??[/B] Ludzie czy wy nie widzicie jaki to cudowny psiak?! :(
  11. Śliczne maleństwo :loveu: :loveu: :loveu: Mam nadzieje, że szybko znajdzie domek?! 3mam mocno :kciuki:
  12. Ambrożemu sie znowu trochę "zarosło", mam nadzieje, że cioteczki z CK zadbają o niego i wyślą do fryzjera?! :razz: A tym czasem wędrujemy wspólnie na pierwszą moje słoneczko!! Niech ten domek wreszcie sie znajdzie bo na niego zasługujesz!!
  13. [quote name='Ana_Zbyska']Newtonek ma sie bardzo dobrze;) Jest przekochanym, fantastycznym psem.Na spacerku boi sie jeszcze innych psow, ludzi tez troszke, wtedy chowa sie za mna;) ale jest juz troszke lepiej. Ma kolezanke, dobermanke, z ktora uwielbia biegac po łąkach:eviltong: nie przeszkadza mu wcale, ze ona jest ciezsza od Niego o jakies 30 kg:P podgryzaja sie i wspolnie bawia.Na moje szczury reaguje w sumie obojetnie, tylko jak je wyciagam, to sie oblizuje.. Codziennie wieczorem przychodzi do mnie do lozka, chwilke sie poprzytulac (doslownie) i idzie na swoje legowisko, nawet nic mu nie musze mowic. A rano mnie budzi:eviltong: Aaa...no i jest strasznie zazdrosny o mojego chlopaka.Gdy moj chlopak mnie przytulal i mowil "moja Ania", Newtonek od razu podbiegal i glowe wciskal miedzy nas.Gdy Lukasz mu tak jakby cmokal, Niusiu podchodzil, merdal ogonem, ale probowal Lukasza zlapac za nos hehe Kupa smiechu:eviltong: Podsumowujac-strasznie Go kocham ([SIZE=1]mam nadzieje, ze On mnie tez;)),[/SIZE] i tak samo mocno ciesze sie, ze juz jestesmy razem:) Jak bede miala kabel usb, albo moj aparat zadziaala, to wrzuce fotki;)[/quote] Ależ sie wzruszyłam czytając takie dobre wieści o Newtonku :loveu::loveu::loveu: Bardzo sie cieszę, żę nareszcie jest szczęśliwy w SWOIM domku!! Dużo szczęścia życzę Newtonkowi i jego nowej Pani :lol: POWODZENIA Czekam na nowe wieści od Newtonka :razz:
  14. Schroniskowi zakochani w górę HOOOOOOP!!
  15. Rex bidulku, tyle już wycierpiałeś w swoim życiu... :-( A przecież tak bardzo zasługujesz na szczęście bo jesteś cudownym psiakiem... Tylko czemu nikt nie chce ci go dać?! :placz: :shake:
  16. Asanka biegniemy na spacerek... :Dog_run:
  17. Funio-Niedźwiadek i Czaruś-Pierdołka przypominają, że nadal domku szukają!!
  18. Bosman i gdzie ten twój domek? Jeszcze cię nie odnalazł? :( :shake:
  19. Rexik a ty dalej w CK? :( A jak tam oczka Rexa?! Trochę mnie tu nie było i jestem do tyłu z informacjami :roll:
  20. Maks łobuziaku kochany a ty nadal w CK? :( Qrcze ludzie czy wy nie widzicie jaki to cudowny psiak?? :shake:
  21. ABRUNIA Słoneczko moje tak mi przykro :-( :placz: :-( :placz: :-( :placz: Bądź szczęśliwa za TM
  22. Romuś bidulku zdrowiej proszę szybciutko :-(:-(:-(:-( Nie było mnie tu tyle czasu i dziś wchodziłam z nadzieją na same dobre wieści a tu niestety odwrotnie :placz: Tak strasznie mi przykro, że nie mogę pomóc :placz: :placz: :placz:
  23. [quote name='Tina:)']Ale Nam Ambrozy zarasta:evil_lol: [/quote] święte słowa cioteczko...przydałaby mu sie kolejna wizyta u fryzjera :razz: :roll:
×
×
  • Create New...