-
Posts
1660 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BosiaB_86
-
Alterku mam nadzieje, że gdy następnym razem tu wejdę, przeczytam o tym, jak bardzo jesteś szczęśliwy w SWOIM nowym domku?! 3mam za to mocno :kciuki: POWODZENIA
-
Beja i Basta razem na zawsze - znalazły domek! / Szczecin
BosiaB_86 replied to Inez's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: świetne wieści... Oby więcej takich szczęśliwych zakończeń na Dogo :kciuki: Bądźcie szczęśliwe dziewczynki :loveu: -
Trójłapek Bratek...śliczny,młody...kaleki??? MA DOM!!!!:))))
BosiaB_86 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Brateczku kochany mam nadzieje, że gdy następnym razem tu wejdę przeczytam, że jesteś już szczęśliwy w SWOIM nowym domku?! 3mam za to mocno :kciuki: POWODZENIA -
Kuleczko mam nadzieje, że gdy następnym razem tu wejde przeczytam wieści o TWOIM nowym domku?! 3mam za to mocno :kciuki: POWODZENIA tobie i pozostałym szczeniorkom [SIZE=1](oby tych bez domków było jak najmniej!)[/SIZE]
-
Powodzenia Berciku, 3mam za ciebie :kciuki:
-
Omarku 3mam za to mocno :kciuki: , żebyś szybciutko znalazł SWÓJ domek!! POWODZENIA
-
Rex przepiękny ONek - niedoczekał domu, odszedł za TM.
BosiaB_86 replied to BosiaB_86's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rex mam nadzieje, że gdy następnym razem tu wejde będe mogła zmienić tytuł na mniej więcej taki - "Śliczny ONek - Rex nareszcie szczęśliwy w SWOIM własnym domku"?! :razz: 3mam za to mocno :kciuki: POWODZENIA -
KOAN - przepiękny psiak szuka przyjaciela na całe życie !!!
BosiaB_86 replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Koan 3mam za ciebie kciuki... Mam nadzieje, że wreszcie znajdzie sie ten TWÓJ domek?! :kciuki: -
ex-starachowiczanka Asana po 3 latach w CK ma dom!
BosiaB_86 replied to San_(jagodowa:)'s topic in Już w nowym domu
Asanka mam nadzieje, że gdy następnym razem tu wejde przeczytam wieści o TWOIM własnym, cierpliwym domku?! 3mam za to mocno :kciuki: POWODZENIA -
REX- już nikt go nie skrzywdzi...za TM [*]
BosiaB_86 replied to San_(jagodowa:)'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rexik mam nadzieje, że gdy następnym razem tu wejde przeczytam wieści o tym, jak bawisz sie swoją piłeczką w SWOIM własnym domku?! 3mam za to mocno :kciuki: POWODZENIA -
Staruszek Dyzio ma już całkiem własny DOMEK :D
BosiaB_86 replied to San_(jagodowa:)'s topic in Już w nowym domu
Dyziulku mam nadzieje, że gdy następnym razem tu wejde przeczytam jeszcze lepsze wieści - o TWOIM własnym domku?! 3mam za to mocno :kciuki: POWODZENIA -
KLARA młoda sunia COLAKOWATA z Ostródy w nowym domu w Olsztynie !! :)
BosiaB_86 replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Powodzenia Klarciu, 3mam za ciebie :kciuki: Mam nadzieje, że wchodząc tu następnym razem zobaczę twoje zdjęcia bez krat a za to z ciepłym legowiskiem we WŁASNYM domku?! :kciuki: -
Karol odszedł za TM, ale Sonia dostała szansę - ma DOM! :)
BosiaB_86 replied to BosiaB_86's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje, że jak tu następnym razem zajrzę, będe już mogła zmienić tytuł wątku na coś w stylu "Zakochana para - Sonia i Karol, szczęśliwi razem w SWOIM domku" ?! :p 3mam za was mocno kciuki moi ulubieni zakochani :evil_lol: POWODZENIA -
"Śmieciarka" - w sobotę pojechała do nowego domku!!!
BosiaB_86 replied to pi_wei's topic in Już w nowym domu
Wiadomo coś?? Jak sie miewa mała?? 3mam kciuki za szybkie znalezienie domku dla suni... :kciuki: