-
Posts
1660 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BosiaB_86
-
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: wszystkiego dobrego Szekspirku vel Nando w nowym domku i wszystkiego dobrego nowym właścicielom :lol:
-
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
BosiaB_86 replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Biedne maleństwo :placz: taki śliczniutki i malutki a już tak cierpi :placz: :shake: Czemu ten świat jest taki niesprawiedliwy?! :angryy::mad: Strasznie mi przykro, że nie mogę pomóc maleństwu :placz: -
:multi::multi::multi::multi::multi::multi: nareszcie dobre wieści!! Wszystkiego dobrego Cezarku w nowym domku!! Sprawuj sie dobrze!! :razz:
-
KLARA młoda sunia COLAKOWATA z Ostródy w nowym domu w Olsztynie !! :)
BosiaB_86 replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Klarcia śliczności moje, ty nadal w schronie??!! Ludzie czy wy nie widzicie jaka to śliczna psina?! :( :shake: -
Sama słodycz - Pralinka z Miedar ma domek!:)))
BosiaB_86 replied to San_(jagodowa:)'s topic in Już w nowym domu
Pralinko i gdzie ten twój domek?! :( -
"Śmieciarka" - w sobotę pojechała do nowego domku!!!
BosiaB_86 replied to pi_wei's topic in Już w nowym domu
Śliczne maleństwo :loveu: :loveu: :loveu: Mam nadzieje, że szybko znajdzie domek?! 3mam mocno :kciuki: -
CK Newton - ma wspaniały domek u wolontariuszki!! :D
BosiaB_86 replied to San_(jagodowa:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ana_Zbyska']Newtonek ma sie bardzo dobrze;) Jest przekochanym, fantastycznym psem.Na spacerku boi sie jeszcze innych psow, ludzi tez troszke, wtedy chowa sie za mna;) ale jest juz troszke lepiej. Ma kolezanke, dobermanke, z ktora uwielbia biegac po łąkach:eviltong: nie przeszkadza mu wcale, ze ona jest ciezsza od Niego o jakies 30 kg:P podgryzaja sie i wspolnie bawia.Na moje szczury reaguje w sumie obojetnie, tylko jak je wyciagam, to sie oblizuje.. Codziennie wieczorem przychodzi do mnie do lozka, chwilke sie poprzytulac (doslownie) i idzie na swoje legowisko, nawet nic mu nie musze mowic. A rano mnie budzi:eviltong: Aaa...no i jest strasznie zazdrosny o mojego chlopaka.Gdy moj chlopak mnie przytulal i mowil "moja Ania", Newtonek od razu podbiegal i glowe wciskal miedzy nas.Gdy Lukasz mu tak jakby cmokal, Niusiu podchodzil, merdal ogonem, ale probowal Lukasza zlapac za nos hehe Kupa smiechu:eviltong: Podsumowujac-strasznie Go kocham ([SIZE=1]mam nadzieje, ze On mnie tez;)),[/SIZE] i tak samo mocno ciesze sie, ze juz jestesmy razem:) Jak bede miala kabel usb, albo moj aparat zadziaala, to wrzuce fotki;)[/quote] Ależ sie wzruszyłam czytając takie dobre wieści o Newtonku :loveu::loveu::loveu: Bardzo sie cieszę, żę nareszcie jest szczęśliwy w SWOIM domku!! Dużo szczęścia życzę Newtonkowi i jego nowej Pani :lol: POWODZENIA Czekam na nowe wieści od Newtonka :razz: -
Karol odszedł za TM, ale Sonia dostała szansę - ma DOM! :)
BosiaB_86 replied to BosiaB_86's topic in Już w nowym domu
Schroniskowi zakochani w górę HOOOOOOP!! -
REX- już nikt go nie skrzywdzi...za TM [*]
BosiaB_86 replied to San_(jagodowa:)'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rex bidulku, tyle już wycierpiałeś w swoim życiu... :-( A przecież tak bardzo zasługujesz na szczęście bo jesteś cudownym psiakiem... Tylko czemu nikt nie chce ci go dać?! :placz: :shake: -
ex-starachowiczanka Asana po 3 latach w CK ma dom!
BosiaB_86 replied to San_(jagodowa:)'s topic in Już w nowym domu
Asanka biegniemy na spacerek... :Dog_run: -
Rex przepiękny ONek - niedoczekał domu, odszedł za TM.
BosiaB_86 replied to BosiaB_86's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rexik a ty dalej w CK? :( A jak tam oczka Rexa?! Trochę mnie tu nie było i jestem do tyłu z informacjami :roll: