:bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!: świetne wieści :multi::multi::multi:
:kciuki: żeby było dobrze :kciuki:
Powodzenia Małpeczko, bądź szczęśliwa!!
:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: jakbym sie pomyliła "przez przypadek" to byśmy to już wcześniej zauważyli :roll:
:hmmmm: i jak to odkręcić?! :roll:
Frido kochanie biegniemy na pierwszą :Dog_run:
[SIZE=1]
Ciekawe czy wujaszek Matusz był dziś może w schronisku i cy zajrzał do ciebie słoneczko?! :razz: Czy jest szansa na jakieś wieści?![/SIZE]
Veduśka a ty cio tak daleko?! :( Biegniemy na pierwszą szybciutko!! :Dog_run: :Dog_run:
[SIZE=1]Cioteczki chyba zapomniały o tobie[/SIZE] :shake: :mad: