:multi: dobrze, że chociaż jeden już ma nowy domek!! :multi: Oby reszta też znalazła swoje :kciuki:
[quote name='Olga132']namawiam osobę która ma bezposredni kontak z właścicielami suki aby drążyła temat[/quote]
I tak 3mać cioteczko!! Drążyć, drążyć i jeszcze raz drążyć!! Mam nadzieje, że przyniesie odpowiedni skutek :kciuki: