Bo Miś jak zawsze nie ma czasu na pozowania:evil_lol:
[IMG]http://img253.imageshack.us/img253/8219/pb029609sb0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img253.imageshack.us/img253/4972/pb019473cl2.jpg[/IMG]
I jeszcze Fred ślepaczek który ostatni zaleca sie do Lamci:cool3: ogon mu tak chodzi że bije sie nim po bokach a na grzbiecie sierść jeży sie mu tak że pojawia sie taka pręga jak u rodezjana:evil_lol::evil_lol:
[IMG]http://img390.imageshack.us/img390/8646/pb019516lo9.jpg[/IMG]
Zalotnik;)
[IMG]http://img390.imageshack.us/img390/5915/pb019537es3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img390.imageshack.us/img390/9820/pb019533dh6.jpg[/IMG]