[B]Kasia&Rika[/B]-one naprawde nie są przyjacielskie:roll: Ziuta do tej pory dała sie pogłaskać tylko jednej obcej osobie,Misio żadnej za to Lamcia sie sprzedaje każdemu kto chce;)
[B]SZPiLKA23[/B]-troche krzywe ale ujdą w tłumie:evil_lol:
Jak prowadzić trzy psy na smyczy:cool3:
[IMG]http://img370.imageshack.us/img370/5949/pb090046pa7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img384.imageshack.us/img384/2813/pb090045fh6.jpg[/IMG]
a tak:eviltong: