[quote name='Kasia&Rika']:diabloti::diabloti:więcej nie ma:diabloti::diabloti:
Rika nie ma czasu na foty bo się małymi zajmuje:eviltong: powinnam je jej zabrać nie? ale ona jest taka im oddana:roll: cały czas je myje,pielęgnuje, próbuje karmić :mdleje: itp .[/quote]
Pewnie nie zabieraj tylko sprawdzaj często czy mleka jeszcze nie ma:evil_lol: