Jump to content
Dogomania

kaLOlina

Members
  • Posts

    2960
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaLOlina

  1. spie:) [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001816.jpg[/IMG]
  2. spie jak zabity:) [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001818.jpg[/IMG]
  3. ehhh znowu zdjecia ;) [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001820.jpg[/IMG]
  4. kochaj mnie!! [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001799.jpg[/IMG]
  5. czekam na domek:(:(:( [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001794-1.jpg[/IMG][URL="http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001794-1.jpg"][/URL]
  6. [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001796.jpg[/IMG]
  7. koniecznie do weta!!!
  8. hmm pewnie nie bedzie wykastrowany:( Michu jak go bralismy nie byl...:(
  9. ehh teraz ma sie juz lepiej:) wystraszyl sie chlopiec-on taki przyjazny a tu taki kropek spotkany(bez smyczy oczywiscie latal, a wlasciciel daleeeeko daleeeko)...micha dzis czeka kapiel...a kolezanka chce go zabrac nawet do fryzjera-u lala moze wyciagniemy z niego teriera:P hehe a co do fot to ciezko mu je robic jak jestem sama bo od razu przychodzi sie potulic...a jak widzi aparat to sie wierci:P hehe MISIEK HOP PO DOM!!
  10. lupe thx za pomoc jeset tylko problem-ja ciemnota nie widze w edycji podpisu tej ikonki z gorkami:/.... tssssssss hopaj kudlaczu do domu!!
  11. no i Michu nadal nie chce jesc:( nie wiem co mam mu jeszcze podac... macie jakies pomysly?? musi byc silny bo intensywnie mysle o kastracji...
  12. wystawiaj wystawiaj!! Michu jest sliczny przekonywalam go przez pare min zeby podszedl do kraty i mysle ze jeszcze chwilke i moze by sie przelamal...widac ze boi sie tamtego pas:( siedzi tez z innymi psami-one maja po dwie klatki polaczone jednym przejsciem...ale on tylko 'filcuje' sie w tej budzie...ciekawe kiedy jadl ostatnio??:( pies 'nie wiadomo jak duzy jest' ale mysle ze do kolan siega...zaje mi sie moze to byc psiak 15-20kilowy...
  13. dzis rano na spacerze Micha zaatakowal pies-kropek:( nic mu nie zrobil bo michu byl na smyczy, a ja go dzielnie bronilam...skoczyl na niego, chwycil tez za ogon:( z Michem wszystko ok ale bardzo sie wystarszyl-skulil sie przy moich nogach i zaczal piszczec.. a pozniej caly 'oklapl' polozyl smutne uszka po sobie, przestal mnie ciagnac, chcial do domu...zmienil sie w tego wystarszonego psa ze schroniska:(...ehhh pewnie ma pare siwych wloskow na pyszczku wiecej... bardzo PILNIE potrzebuje dla Micha domu:( hop Misiek
  14. dobranoc Misiek!! znajdziemy ci dom...a teraz spij spokojnie sloneczko...
  15. o bosh no nie!Skorek kochanie znajdz sie bidulo :(:(:( radze jednak piwnice przeszukac i lazic lazic lazic dookola domu-zwlaszcza jak jest ciemno-wtedy jest spokojniej mniej halasu psiak moze skomlec jak uslyszy wolanie albo nawet wyjsc...ja juz tak zwierzaki odnajdowalam-ZAWSZE blisko domu i ZAWSZE w dziwnych miejscach...on jest malutki mogl wleciec w ta 'wneke' przy oknach piwnicznych...nie wyparowal w domu go nie ma wiec trzeba szukac poza domem!!
  16. mozesz dac na allegro mysle ze takie maluszki znajda szybciej dom...a mamuska-zostaje czy tez szukamy??
  17. jejeku jejeku piesku nie tylko nie schron ty tam zginiesz!!! hopsaj hopsaj !! wysoko do nowego domku!!
  18. łeee banerek mi sie nie wkleil..z kudlaczem moim kochanym...nerus 3mam kciuki bardzo mocno!! :)
  19. nero zasluguje na dom:)
  20. wystawic go jutro na allegro???? co???
  21. oo ja tez chce ten banerek bo PIESEK I JEGO LOS BARDZO MI LEZA NA SERDUSZKU...!!!tylko ja ciemnota nie wiem jak go pobrac:( :( :( a kudlaczek jest przesliczny nie moglm sie od krat oderwac...z tym ze ja w ten dzien juz miska zabralam na tymczas-mialam nadzieje ze ta slicznota szybciej wyjdzie... mi on przypomina nie sznaucera a raczyj mini-wodolaza:) jest sliczniutki a siersci ma peeeeeellllno... :)
  22. poczekajcie na foteczki jak bedzie wygladal po kapieli:) ulala:) a teraz cioteczki mam nadzieje ze sie nie gniewacie, ale ucalowalam miska w jego wilgotny nos od was wszystkich:) NIECH WIE ZE MA BIG FAMILIE KTORA 3MA ZA NIEGO KCIUKI:)!!
  23. wiem wiem musze troszke panikowac-znasz mnie:P hehe PEWNIE ze znajdzie:) oby Nero tez znalazl!! :)
  24. misiek idziemy na spacerek a pozniej mnie tu nie bedzie:( wiec hop w gore podnosze cie,nie spadaj!!
×
×
  • Create New...