[quote name='psiulka'][I]A co do wystawy to trzeba w końcu jakoś działać, a nie. :eviltong:[/I][/quote]
No :diabloti: Narazie z Dzikowa mamy w planach razem Jarosław, Krakow i Wawe nawet 2 razy jak sie uda :eviltong::eviltong::eviltong: Najpierw CACIBke a potem CWC xDDD :razz: