[quote name='halgre58']Miał kiedyś operację oczu. To było jakieś ziarniste zapalenie spojówek, czy coś takiego. Zapomniałam jak się to poprawnie nazywa.
Podobny do dobermanka ?? Nooo... dobermany - to piękne psy ! Ale nie wiadomo kto był jego rodzicami. Przywieźli go do schroniska razem z 5-ma braciszkami - z interwencji. Dinduś jako jedyny miał taki biały żabocik !
Ale po niecałych dwóch latach okazało się, że jest nieuleczalnie chory na trzustkę. Kochamy go tym bardziej i walczymy ...:lol:
Raz jest gorzej, a raz lepiej - i tak już będzie...
Bardzo się cieszę, że się podoba !!! :multi::multi::multi:[/quote]
No to jak on sie moze niepodobac? :diabloti: Chyba niema tutaj osoby która Dobermanow nieuwaza za pieknych :eviltong: Wygłaskaj odenie i superowo ze wzielas go ze schrona a co z trzustką- przykro mi ale niestety coraz czestrze- cockerka mojej kumpeli tez to ma i tez dzielnie walczą ;)