Prawda- jedyne co mnie tak naprawde w tym denerwowalo to te smętliwe opowiesci o jego wlasnych psach. Ok 1 czy 2 opowiastki ale nie co 3 strone... wkolko o tym Cavalierze ze bł głuchy i costam psy mu pomagały- to się przewijało z 20 razy w "Tajemnice..."
Wg mnie cos dla bardziej zaawansowanych to Coren chociaz jego ksiazki są dosc hmmm dziwne, i dosc trudne do rozumienia, jednak przynajmniej mi niesprawily kłopotów ale wielu moich znajomych mowi ze jak czyta to trochę nierozumie...
Np. zamiast psiarzy jest PISARZY jakies wlasnie oddzielne litery, jest jedna literówka znow jedna litera przekrecona- mnie takie rzeczy az palą w oczy jestem przyzwyczajona do poprawnegi pisania xD
Słuchajcie dziewczynki- przeczytalam ksiazke i znalazlam BARDZO duzo literowek... Niewiem czy to zauwazylyscie...
Ale ogolnie ksiazka boska ! Idelana dla przyszłego wlasciciela psow na poziomie, tylko szkoda ze bardziej R=R niejest opisany- chodzi mi tutaj o te napisane ze od hodowcow itp.
Dawaj mi tu Magda nowe foty Drakarka ale migiem- pamietaj ze dla mnie on pierwszy czarny podpalany Cocker to wiesz- moze jakas dedykacja dla mnie czy cos xD
Świete słowa... a co do mnie- jak za 10 lat dostane psiura to wtedy bedziemy jeździły- ty ze Spanielami a ja z Malamutami xDD Ahh cóż za wymysly na przyszlosc
Dziewczyny premiera miala byc 8 lutego- pytalam w tą datę powiedzieli ze jeszcze niemają... niewiem gdzie szukac a juz chce to przeczytac bo czytam juz 5 raz "Dobrego Psa" i niemoge sie doczekac kolejnej czesci
Paulinka a ty sie zapisywalas normalnie czy tam na stoisku z Jarosławia jak byli na Rzeszowie? Jak na stoisku to napewno jestes zapisana ;)
Magduś- no to jeszcze w Kraku się ujzymy i... moze Wawa jeżeli pojedziesz xD
Oj no to Bartek ja cie zamęcze na Krakowie ostro... Jak Magdzie wystawianie w Katowicach pokazesz to ja sie zapisuje do ciebie na Krakow na figury do MP ;)
No to Magda napewno bedziemy trzymac kciuki ! Jeszcze bede trzymała za Dzikowej Dianuchne- jak teraz Zw. Młodziezy i jeszcze gdzies na Krajowej najprawdopodobniej Przemyśl to... Championat ! i Drakarkowi zycze tego :*
Martynka musimy rozkręcic temacik... Kto będzie w Opolu albo w Krakowie na MP? Z wielką chęcią ja poznam bo napewno będe. Jeszcze najprawdopdobnie Warszawa i tutaj mozliwe wystartuje na MP ;)
Nie napewno nie bo po pierwsze- nakład, zmiana grafiki, zdjecia... I moim zdaniem jak ktos widzi błedy powinno sie zglosic bo oni to dosc znacznie zmieniają niz jak jest w głownym wydaniu które jest w sprzedazy jako jeden cąły tom