[quote name='Marta & Figa']My bedziemy przez całą wystawę ( od pączątku az do bisów ;) ) gdzieś się błąkać po ringach ( większość obok borderowego :lol: ) :p[/quote]
Ale na jakiej dokladnie wystawie- macie tylko 1 w planach czy moze kilka :diabloti:? Ja najprawdopodobniej Opole bede :D:D
[quote name='Marta & Figa']Prawdopodomnie ja z Fiskiem bedziemy na wystawie ( zalezy czy sucz cieczki nie dostanie :placz: ) ale raczej nie bedziemy się wystawiać ;)[/quote]
No ja też trzymam kciuki za Figową na wystawach :multi::multi::multi: A gdzie macie sie dokladnie zamiar pokazac- moze sie gdziestam spikniemy :diabloti:
[quote name='Frytela']jak chcesz to czurnego dostaniesz i powiesz ze to pies ze schrona ;)
a tak w ogole Cambel trafisz na moj ring ;)? P.S ten sam co w tamtym roku ;)[/quote]
Paulina no ja tez was napewno znajdę- ja tym razem spaceruje sobie z Leonbergerem xDDD :diabloti:
[quote name=':: FiGa ::']Wafla już niestety nie mam, ale ciurki znajdę :eviltong:
Dla mnie to środek nocy :evil_lol::evil_lol: O 13 się z łózka zwlekłam dzis :evil_lol:[/quote]
Dobra ciurami mozesz mnie katowac :diabloti:
O 13 :crazyeye:? Ja o 7:30 juz na nogach bylam a ta :mad: I dziwic sie ze spac niemoge jak mnie ciurami zastrasza :eviltong:
W zeszłym roku byl tłum na Malamutach- jeszcze do tego nie znosne komentarze- Mama popatrz Husky :mad:, ale to juz jakos przemilczalam ale mialam ochote pewnej kobiecie to wytknąć :eviltong:
Talagio czy takie pustki- chyba tez zalezy gdzie i o której porze
[quote name='Talagia']A jakie rasy na hali? Yorki, JRT, Westy :lol::lol::lol:
[/quote]
Moim zdaniem dlatego ze wiekszosc ludzi bedzie tam chodzilo- chodzi o takich z zewnątrz- a któż sie nieoprze Yorkom?