Jump to content
Dogomania

Coffee&Nera

Members
  • Posts

    3155
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Coffee&Nera

  1. Wreszcie widze na Dogomani z psami ideałami ;) Piekne szczegolnie Silver mnie zauroczył :loveu:
  2. Jaka nowa xD Kochana powiedz natychmiast ;)
  3. Babeczki kochane nieraz sa specjalne trawy gdzie sa same koniczynki czterolistne :PP
  4. Dudziaczku popieram odrazu NIEWYCHODZENIE, jestem temu przeciwna. Kot to kot wiadomo wlasnymi drogami ale przeciez moze mu sie cos stac, moze jakby to byly takie maloty, ktos zabrac, a potem jakby niebyly po kastracji to zaplodnienie niechcianych kotek i... problemy na głowie. Jak cos to kicia do kuwety nauczyc i sie ma niewychodzacego kocurka ;)
  5. No wlasnie dzisiaj PUSTKI w skrzynce pocztowej a czekam na przesyłke
  6. No to dobrze... myslalam ze kolejne strajki (jak za czasow lat 80 kurcze)
  7. Co? Poczta strajkuje? No nie no to na moja przesylke poczekam sobie z miesiac
  8. Moim zdaniem poza bardzo duzym przepaleniem to... zwykła fotografia ;) Wiadomo osoba fotografowana ładna ale artystycznie mi to osobiscie nie wygląda ;)
  9. Wg mnie dobry, z perspektywy psa co jest najlepsze ;)
  10. Sylwus wracaj do nas na Dogo i przyjedz ze wreszcie z kropucha do mnie do Rzeszowa ;)
  11. Sylwia co sie dzieje ze was tak długo niema :(?
  12. Coffee&Nera

    Rzeszów

    [quote name='fattyciak']Przyczepiłabym się do Was chętnie, ale mój kurdupel kagańca nie ma(do jazdy w autobusie) no i mógłby wprowadzić trochę zamieszania :( W każdym razie dużo fotek proszę. :)[/quote] Jak mały piesek i na kolanach to sie czepic niepowinni
  13. Coffee&Nera

    Rzeszów

    No to życze milej zabawy jutro ;)
  14. Coffee&Nera

    Rzeszów

    [quote name='Cavisia']Kochani, a można przyjechać, zobaczyć jak taki trening wygląda? Być może bym chciała zacząć ćwiczyć agility, tylko chciałabym najpierw na żywo zobaczyć jak to wygląda. Napiszcie tylko gdzie i kiedy :)[/quote] Cavisia ja odrazu zamawiam spotkanko i poznanie z twoimi Cavikami :multi::loveu:
  15. U mnie na osiedlu jest Toller nawet xD musze sie dowiedziec jaki przydomek :P
  16. Coffee&Nera

    Rzeszów

    Ja najprawdopodobnie bede jako widz - zostałam zachecona w zeszlym tygodniu ale niedalam rade ;)
  17. Ustaw sobie w aparacie mały format ;)
  18. No to rowniez mnie zdziwilo. Chyba te Megaplakaty daja swoje ;) Pozatym Tollery no to napewno wiecej osob zakupi ;)
  19. Jak chodze po kioskach to po 10 MP lezy i nikt niekupuje :P
  20. Ze tak powiem wygląda jakby bylo ustawiane, i strach dziecka przed fleshem... tak wyglada ;)
  21. Kochana ja chce takie motyle ! Tez bede moim kompaktem takie cuda robic ;)
  22. Niezdziwie sie jak to nic nieda bo przeciez maja twoje dane stare z poprzedniej prenumeraty
  23. Oni to sa cwani. Tylko dla tych pierwszych prenumeratow sa takie super gadzety a dla przedłuzajacych wielkie NIC.
  24. Jezeli o kwestie techniki i wykonania - boskie boskie boskie ! Moglabym patrzec na takie macro godzinami, a jezeli chodzi o modelow- no ich nieustawisz xD
  25. Co ciekawego dokladniej w samej gazecie ;)
×
×
  • Create New...