A wiec nasze plany to: Krosno, Krakow, Nowy Sącz, ja Warszawa a Mc Koszyce tu sie rozdzielamy. Mysle rowniez nad Nowym targiem ale to z MC trzeba uzgodnic ;) Potem napewno wrzesniowa warszawa razem jedziemy, przemysl, pewnie kielce. Mozliwe wyjazdy na Ukrainskie wystawy jak Arni w młodziezy zacznie startowac ;)
Basia Bonnie miejmy nadzieje ze wraz z MC jak z nia przyjade znow na jakas wystawe to sie spotkamy ;)
Co do Drakkarki niewiem dokladnie ale wydaje mi sie ze cos z internetem, ostatnio tez miala ten problem ;)
A ja teraz wstawie swoje ;) Plis powiedzcie co by zmienic jezeli chodzi o kadr i czy jak na macro bylo dobre podejscie do obiektu... wiecej niestety przy moim aparacie narazie zrobic niemoge, zwykły kompakt ;)
[url]http://i31.tinypic.com/2uq0sjn.png[/url]
[quote name='Rottie']Znajdą się jakieś zdjęcia z Rottkami albo Border Collie? Widzę, że tu głównie miłośnicy II FCI pokazali fotki psiaków :D[/quote]
No głownie głownie... Niby to byla tez klubowa V grupy ale wszyscy pojechali do Czestochowy jezeli chodzi o północniaki z V :cool3: No to zakrulowala I i II grupka na tym wątku:multi::loveu:
Leze i kwicze poprostu tozto chore na głowe !
Ja kiedys tez bylam na giełdzie lecz specjalnie po to zeby zobaczyc jak tam sie psy traktuje... Koszmar ! 2 beagle 6 miesieczne byly sprzedawane za 900zł kazdy z osobna
Prawda ale co z tego jak przez te reklamy wiele czytelnikow chociazby sie zniecheci? Pozatym i tak jest podniesiona cena gazety od jakiegos dluzszego czasu i to wprawdzie niewiadomo za co ale te reklamy dobijaja
Kochana ja ci powiem jedno - moja siostra to samo zrobila, ona sobie rowniez sprowadzila aparat zza granicy tylko tyle dobrego ze wprost jej powiedzieli ze jest ze złego żrodla bodajze u niej przemytu... Oskarzyla osobe od ktorej kupila oraz zazadala pieniedzy zwrotu - potem ona by miala problemy jezeli chodzi o złe źrodło
Oj w Krakowie z wieloma osobami bede miec na szczescie farta sie spotkac ;) Miejmy nadzieje ze ze wszystkim zdaze, wystawianie leonbergera w klasie młodziezy a potem prawdopodobnie Mp ;) jeszcze musze malamuty obskoczyc i husky a co !
Jak narazie oblcizylam to bede na bank Krosno, Nowy Sacz, Krakow, Warszawy obie, Lublin pewnie w czerwcu tez, Kielce, Przemysl, mozliwe Nowy Targ
Wiec juz wiesz kochaniutka gdzie mnie mozna złapac zarowno na MP jak i na zwykłym ringu ;)
[quote name='margo001']Z tego co kojarzę to był Wybór Najpiękniejszego Juniora,ale nie jestem pewna na 100% ;)[/quote]
A rowniez mozliwe ale tak patrze głownie II grupka to pewnie BOGI :cool3: a moze BOG Junior :D Oj niewiem ale piekne zdjecia dziekujemy za taka fotorelacje :multi: