Jump to content
Dogomania

Coffee&Nera

Members
  • Posts

    3155
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Coffee&Nera

  1. nieumiem podlinkowac do watku...pomogby mi ktos? sama chce wstawic boltonka :loveu:
  2. I niewiem czy psychiatra by pomogl- raczej lekami moglby pogorszyc nieraz sprawe- dawki moze i ustala ale czesto przyszli samobojcy lekowi sami sobie wytyczaja dawkowanie...
  3. Mnie smieszy jedno- mam znajomego kolege ktory tez jest pod objeciem kuratora za to ze ucieka ze szkoly, bodajze pije i pali- ma kuratora, i na takim samym szczeblu prawa jest ten oto wyrzej wymieniony kolega- tylko ze on jest morderca- czy to jest rowne prawo polskie wobec nieletnich... sami sobie na to odpowiedzmy
  4. [IMG]http://i26.tinypic.com/2mc9h8k.jpg[/IMG] Wstawiajmy ;)
  5. Podnosze Boltonka ! Jest poprostu cudowny- oby znalazl dom. Zaraz postaram sie zrobic dla niego banerek ;)
  6. W niektorych ksiazkach husky robia wszystko poza bieganiem w zaprzegu ;)
  7. A chodzilo ci o ortografie ;)
  8. Jedynie co wiem to to ze zaden z tych chlopakow nieukonczyl 16 lat wiec... poza poprawczakiem i kuratorem nic im niemozna zrobic. Gdyby ktorys ukonczyl 16 to bylby brany prawnie jako dorosly
  9. basia do polskiego prawa musialby wtargnac jakis dogomaniak zeby to wogole cos podzialalo... tak to ludzie zwierzece sprawy olewaja. Chwile jakis halas o tym a potem cisza a przeciez to tez jest morderstwo.
  10. Nikki takich bledow jest wiele w ksiazkach. Rasy te sa mylone (to najczesciej) i wypisywane jest ze z nich sa swietni stroze (nieraz nawet i ze i z malamuta i z huskiego dobrzy pilnujacy). 100% prawde o tych rasach to tylko znalazlam w ksiazkach pisanych przez znawcow rasy ;) a tak to czesciej jakas gafa zostanie rzucona w encyklopediach ras
  11. U nas z takim psiakiem na plakatach moze by przeszlo- przynajmniej by sie dzieci mniej policji baly bo by kojarzylo im sie z psiakiem. Boze ile razy ja slyszalam- Nie wolno tak robic bo pan policjant... i cos rodzic wymyslal. Juz lepiej niech sie z psiakiem kojarzy. Ale ten na plakacie to akurat wyglada przeslodko :loveu:
  12. Jezu... poprostu makabryczne. WildH popieram twoje slowa z calym tego slowa znaczeniem. Wszyscy zli zaczynaja od zwierzat a koncza na ludziach badz na samobojstwach bo przeciez kiedys sumienie sie odezwie... i niewytrzymaja psychicznie. Moim zdaniem i to raz w zyciu porownam polske do zachodu powinnismy isc w sprawach zwierzecego prawa w strone Włoch,Hiszpani itd. tam za glodzenie psa, jakies okaleczanie idzie sie do wiezienia. Niewiem co by bylo za morderstwo ale chyba by sie nalezalo dozywocie, ale wiadomo- phi to tylko zwierze- tak wyglada to z bocznego punktu widzenia jak sie patrzy na to ze wogole sie w to nieangazuja ludzie poza TOZem
  13. kto byl na mp. daj fotki szybciutko ;)
  14. Popytam czy sa ksiazki pojedynczo w jednej z rzeszowskich bibliotek bo w osiedlowej niema nic
  15. Porzycz mi to !!! ;) nie no zartuje mozliwe ze znajde... moglabys zrobic zdjecie jak ten trojpak wyglada mozliwe znajde
  16. O kurcze jakis mix widze ;) A poszukam mozliwe nawet w poniedzialek przed wyjazdem bo jade na pierwszy wypoczynek ;)
  17. Wyslij poczta to ci odesle potem ;) W sumie pomysl nienajglupszy ale moglaby sie niszczyc przez poczte polska... a ja szanuje ksiazki innych bardziej niz swoje wiec niechciaabym narazic
  18. Bialego Kla i Zew Krwi czytalam jednym tchem. Szarej Wilczycy nawet znalesc w bibliotekach niemoge
  19. Jakim apaatem robione?
  20. chyba kogos by pogrzalo zeby za takie cos dac okol 400-450zl (oczywiscie za 2 serie)
  21. Ja szukam z 2 obiektywami wiec i tak wychodzi cos okolo 1800zl
  22. Teraz z Olympusa wszedł E-520... Oby mi do wrzesnia ładnie staniał ;) Tak do 1600-1700zł
×
×
  • Create New...