Jezu... poprostu makabryczne. WildH popieram twoje slowa z calym tego slowa znaczeniem. Wszyscy zli zaczynaja od zwierzat a koncza na ludziach badz na samobojstwach bo przeciez kiedys sumienie sie odezwie... i niewytrzymaja psychicznie. Moim zdaniem i to raz w zyciu porownam polske do zachodu powinnismy isc w sprawach zwierzecego prawa w strone Włoch,Hiszpani itd. tam za glodzenie psa, jakies okaleczanie idzie sie do wiezienia. Niewiem co by bylo za morderstwo ale chyba by sie nalezalo dozywocie, ale wiadomo- phi to tylko zwierze- tak wyglada to z bocznego punktu widzenia jak sie patrzy na to ze wogole sie w to nieangazuja ludzie poza TOZem