Jump to content
Dogomania

Coffee&Nera

Members
  • Posts

    3155
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Coffee&Nera

  1. Figul ja ci radze- jedź do Nerula i bedzie szydera... Wiesz ja jestem zawsze (zawsze czyli do 23 czerwca bo potem wyjeżdzam i 2 tyg. nie bede widziec Dżeka co jest dla mnie katorgą bo widuje go co tydzien i go pieszcze xD), wiec wpadaj- na wakacjach to juz napewno musisz zajechac...
  2. A jaką mam dac focie? Jaką chcecie? Koncert zyczen xD Dżekus sławny xD
  3. Niepokazujcie mi tych zdjęć bo ja normalnie leze na podłodze i mdleje... Dobrze ze mnie chociaż pamietasz Anette xD I wygłaskajcie, wymiziajcie, wytamoscie psiaki xD Jamniki RLZ ! :*
  4. Pozatym Figul laduj do Welcom to Rzeszow Wies City i bedzie... Poznasz Dżeka i wogóle... Kurde- no moge wstawic czy nie xD?
  5. No juz Róż Blues normalnie xD lewe do kwadratu xD Pozatym małe jest piękne (ja mam 159 i nieurosne :( niehc mnie ktoś przytuli ale ja baba na schwal xD CHihuahua utrzymam hihi xDDD ;P)
  6. Widzialam dzisiaj boską torebke w czarne kropki na białym tle... Boze a jak to z Dalmatiansa? O.o Podamy sklep xD Nie no- Dżekus w kwiatki? Hmmm Hipisoski piesio (Figul moge wstawic tu jego fotke?)
  7. Czarnego *_*? O jezu ja musze je obejżec xD takie male są spoko, przynajmniej niedrapią
  8. Akite Inu tez fajowe psiaki... Jak oglądam stronke twojej suni to az chce mi sie wyc- ja chce ją miec i dotknąć :diabloti:
  9. Kicia boska *_* Od którego tygodnia mozna sprawdzac plec?
  10. Oczywiscie ze wiem o nowym psie Pani Basi- a skąd ona sprowadzana jest? I zaraz ładuje sie na twoją stronę którą bardzo jasno opisalas xD
  11. No to dobra- kto mi pomoze Dżekiego przemalowac na bialo w czarne cętki? Wyobraź to sobie Kamila- on w ciapki xD Moje słodkie :*:*:*
  12. Czlowieku Hipisy żądzą i to jeszcze takie bez ubran xD Ja ci mówie zioom- lecmy na łąke jak nas Pan Bóg stworzyl (mysmy w ubraniach biegały jak hipiski i jakies znaki pokoju i wielbienie kwiatów. Kurde my jestesmy dzieci kwiatów=teletunies mhahahahaha xD)
  13. Tak samo jest hodowla Beagli na terenie podkarpacia, Bernardynów, Huskych, Malamutów i wielu innych. Nawet Shar pei sa... Ale wiecie co- szkoda ze niema jamników w cętki jak dalmatynczyki- kupilabym natychmiast xD
  14. No i mnie tu obgadujecie xD o wy maupy jedne. Ja wam dam Nerula obgadywac. A zadnego fetyszu niemam tylko najwyzej na Malamuty, Husky i Jamniki xD Figulec gdzies jest z tyłu xD Ja wam dam... xDDDDDDDD
  15. Bura podałabys strone WWW swojej Malamutki? Z chęcią bym obejżała fotki ;) A co do wystaw- na jakie macie jeszcze zamiar jechac i czy masz zamiar powiekszyc stado Malamutków? Pozatym... jak cie widzialam na fotkach to naprawde balabym sie podejsc :oops:
  16. Bura wielbie cie za te fotki. Dozgonne dzięki bede ci robic ukłony codziennie (i fotki lądują na pulpicik tam gdzie ich miejsce :diabloti:)
  17. Coffee&Nera

    Rzeszów

    Co do mocherów- ja ci to mówilam bo juz nieraz opieprz Irmina z Aresem dostala ze z psem to nie koło cmentarza bo tu ma byc cisza i spokój :/ A co do Baranówki- wiecie fakt ja mam blisko (bo tam mieszkam) ale równiedobrze moglabym pojechac na Wilkowyje ale widze ze jakos specjalnie sie ludzie niekwapią bo na bilet chyba kurde trzeba placic... Dojad moze byc również autobusem nr 26 (od Wilkowyi) tylko musialabym wyjsc na przystanek "na dole" (czyli na Baranówce III a nie Baranówce IV)
  18. Moritkia a moze dalabys wszystkie zdjecia jakie masz z Huskych tutaj?
  19. Coffee&Nera

    Rzeszów

    Ja powiem tak- ja mogłabym z Dżekim (bo narazie co tydzien do niego jeżdże) isc co najwyzej na Wilkowyje lub Słocine (na Baranówke to trudno by mi bylo z nim dojechac, ale sama mogłabym przyjsc bo to w moich okolicach)... Figul przyjeżdżaj z Czabim :mad: A wie ktos moze jak psu podac srodki zeby niewymiotowal?
  20. Wie ktos moze jak poszło Huskiemu Maks Pieroth Blue (FCI)?
  21. Jak ja mogłam niezauwazyc tematu o takiej pięknej jamniczce... i jak widze corgisiu jakims *_* Cuda poprostu cud-miód. Wyglaskaj odemnie jeżeli mozna ;p
  22. Bura ! Gratuluje... ma ktoś zdjęcie twojej suni jak zdobywa te piękne trofea? Kurcze ja musze miec jej fotke... I gratuluje innym psom w tym twojemu Corgiemu nice girl (widzialam was na Rzeszowskiej w lutym ;))
  23. Coffee&Nera

    Rzeszów

    Oczywiscie ze o Dżekiego *__* Ja go musze miec i musze z P. Januszem pogadac o nim w przyszłym tygodniu
  24. Wiązanie kotów za ogony?! Biedne zwierzeta naprawde biedne... szkoda ze niewpadł na pomysł uwiązania tak 2 psów... zabawa roku, ale niestety swiat jest zly i okrutny i takich osób jest setki... A co do Figi... Kiedy dawka fot xD
  25. Gratuluje !!! A wlasnie- są fotki... a ma ktos moze katalog z wystawy?
×
×
  • Create New...