-
Posts
3155 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Coffee&Nera
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Coffee&Nera replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figul ja ci radze- jedź do Nerula i bedzie szydera... Wiesz ja jestem zawsze (zawsze czyli do 23 czerwca bo potem wyjeżdzam i 2 tyg. nie bede widziec Dżeka co jest dla mnie katorgą bo widuje go co tydzien i go pieszcze xD), wiec wpadaj- na wakacjach to juz napewno musisz zajechac... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Coffee&Nera replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A jaką mam dac focie? Jaką chcecie? Koncert zyczen xD Dżekus sławny xD -
Niepokazujcie mi tych zdjęć bo ja normalnie leze na podłodze i mdleje... Dobrze ze mnie chociaż pamietasz Anette xD I wygłaskajcie, wymiziajcie, wytamoscie psiaki xD Jamniki RLZ ! :*
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Coffee&Nera replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Pozatym Figul laduj do Welcom to Rzeszow Wies City i bedzie... Poznasz Dżeka i wogóle... Kurde- no moge wstawic czy nie xD? -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Coffee&Nera replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No juz Róż Blues normalnie xD lewe do kwadratu xD Pozatym małe jest piękne (ja mam 159 i nieurosne :( niehc mnie ktoś przytuli ale ja baba na schwal xD CHihuahua utrzymam hihi xDDD ;P) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Coffee&Nera replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Widzialam dzisiaj boską torebke w czarne kropki na białym tle... Boze a jak to z Dalmatiansa? O.o Podamy sklep xD Nie no- Dżekus w kwiatki? Hmmm Hipisoski piesio (Figul moge wstawic tu jego fotke?) -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Coffee&Nera replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Czarnego *_*? O jezu ja musze je obejżec xD takie male są spoko, przynajmniej niedrapią -
Akite Inu tez fajowe psiaki... Jak oglądam stronke twojej suni to az chce mi sie wyc- ja chce ją miec i dotknąć :diabloti:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Coffee&Nera replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Kicia boska *_* Od którego tygodnia mozna sprawdzac plec? -
Oczywiscie ze wiem o nowym psie Pani Basi- a skąd ona sprowadzana jest? I zaraz ładuje sie na twoją stronę którą bardzo jasno opisalas xD
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Coffee&Nera replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No to dobra- kto mi pomoze Dżekiego przemalowac na bialo w czarne cętki? Wyobraź to sobie Kamila- on w ciapki xD Moje słodkie :*:*:* -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Coffee&Nera replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Czlowieku Hipisy żądzą i to jeszcze takie bez ubran xD Ja ci mówie zioom- lecmy na łąke jak nas Pan Bóg stworzyl (mysmy w ubraniach biegały jak hipiski i jakies znaki pokoju i wielbienie kwiatów. Kurde my jestesmy dzieci kwiatów=teletunies mhahahahaha xD) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Coffee&Nera replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tak samo jest hodowla Beagli na terenie podkarpacia, Bernardynów, Huskych, Malamutów i wielu innych. Nawet Shar pei sa... Ale wiecie co- szkoda ze niema jamników w cętki jak dalmatynczyki- kupilabym natychmiast xD -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Coffee&Nera replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No i mnie tu obgadujecie xD o wy maupy jedne. Ja wam dam Nerula obgadywac. A zadnego fetyszu niemam tylko najwyzej na Malamuty, Husky i Jamniki xD Figulec gdzies jest z tyłu xD Ja wam dam... xDDDDDDDD -
Bura podałabys strone WWW swojej Malamutki? Z chęcią bym obejżała fotki ;) A co do wystaw- na jakie macie jeszcze zamiar jechac i czy masz zamiar powiekszyc stado Malamutków? Pozatym... jak cie widzialam na fotkach to naprawde balabym sie podejsc :oops:
-
Bura wielbie cie za te fotki. Dozgonne dzięki bede ci robic ukłony codziennie (i fotki lądują na pulpicik tam gdzie ich miejsce :diabloti:)
-
Co do mocherów- ja ci to mówilam bo juz nieraz opieprz Irmina z Aresem dostala ze z psem to nie koło cmentarza bo tu ma byc cisza i spokój :/ A co do Baranówki- wiecie fakt ja mam blisko (bo tam mieszkam) ale równiedobrze moglabym pojechac na Wilkowyje ale widze ze jakos specjalnie sie ludzie niekwapią bo na bilet chyba kurde trzeba placic... Dojad moze byc również autobusem nr 26 (od Wilkowyi) tylko musialabym wyjsc na przystanek "na dole" (czyli na Baranówce III a nie Baranówce IV)
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Coffee&Nera replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Moritkia a moze dalabys wszystkie zdjecia jakie masz z Huskych tutaj? -
Ja powiem tak- ja mogłabym z Dżekim (bo narazie co tydzien do niego jeżdże) isc co najwyzej na Wilkowyje lub Słocine (na Baranówke to trudno by mi bylo z nim dojechac, ale sama mogłabym przyjsc bo to w moich okolicach)... Figul przyjeżdżaj z Czabim :mad: A wie ktos moze jak psu podac srodki zeby niewymiotowal?
-
Wie ktos moze jak poszło Huskiemu Maks Pieroth Blue (FCI)?
-
Jak ja mogłam niezauwazyc tematu o takiej pięknej jamniczce... i jak widze corgisiu jakims *_* Cuda poprostu cud-miód. Wyglaskaj odemnie jeżeli mozna ;p
-
Bura ! Gratuluje... ma ktoś zdjęcie twojej suni jak zdobywa te piękne trofea? Kurcze ja musze miec jej fotke... I gratuluje innym psom w tym twojemu Corgiemu nice girl (widzialam was na Rzeszowskiej w lutym ;))
-
Oczywiscie ze o Dżekiego *__* Ja go musze miec i musze z P. Januszem pogadac o nim w przyszłym tygodniu
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Coffee&Nera replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wiązanie kotów za ogony?! Biedne zwierzeta naprawde biedne... szkoda ze niewpadł na pomysł uwiązania tak 2 psów... zabawa roku, ale niestety swiat jest zly i okrutny i takich osób jest setki... A co do Figi... Kiedy dawka fot xD -
Gratuluje !!! A wlasnie- są fotki... a ma ktos moze katalog z wystawy?