A Cambel- ona tez nie teges. Człowieku co mysmy niewyprawialy na lące xD Oby takich swirusków na swiecie bylo coraz wiecej czyli w sumie mamy swietą... 5? xD
Bylam na slocinie- tam w strone Auchan. Głupio mi bylo tak powiedziec Ilonie zeby zadzwonila do ciebie... Bylam z Dżekusiem *__* (walcze o tego psa zeby byl mój). Moze jutro tez bym byla... Co ty na to xD? Aby spacerek?
Branoc branoc Figul ale juz ranek xD Pozatym ja wiem od hmm 15 lat ze zeswirowalam? Chyba od 15 xD albo wiecej zanim sie urodzilam czy cos. Ale serio wisi sobie rameczka w pokoiku z Damą Figą :D:D
Figul daj mi wiecej fot Figuli xD Uwielbiam sie w nią wpatrywac pozatym to zdjęcie co mi dawno dawno temu wyslalas to teraz wisi na ramce w mym pokoiku xDD
Nugatiko ja 15 na karku... ty w moim wieku to powinnysmy sie spokojnie dogadac. Mnie znalesc mozna na Malamutach, Huskych ale skocze specjalnie na Bernenczyki :D
Wiem ze i 1 zł sie przyda ale to tak malenko... Ale papierowe chyba mozna do puszeczki wrzucac? Miejmy nadzieje ze otwór bedzie na 10 zł :D:D Powiem tez innym kolezankom zeby dawaly :D:D