A ja pójde do fotografa i moja fotka azy bedzie najladniejsza bo bedzie sups a nie takie z drukarki bo z drukarek nieraz niesą dobrej jakosci xD
[quote]Nera, wpisz PIN :evil_lol:
[SIZE=1]A potem łap, i mamy kartę Nery :cool3:[/quote][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1]JA CI DAM ! xD ŁAPY PRECZ OD MEJ KARTY xD[/SIZE]