Jump to content
Dogomania

Coffee&Nera

Members
  • Posts

    3155
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Coffee&Nera

  1. Niebój Kamila- my tam kiedys do Gosi wpadniemy xD No to człowieku bój sie, ja ci radze xD
  2. Gonia idziesz sobie?! ;( Jak mozesz ty ty... krowo jedna xD
  3. Dżeki tez ma taki lakier na lapach xD tylko ze odwrotnie- 1 różowy paluch. A co do kotka- swietne pozy do zdjecia robi xD
  4. Bura to co ze spacerkiem? Wypowiedz sie w spodkaniach jak cos ;) Z wielką chęcią chcialabym was obie (ciebie i twoją suczke) poznac
  5. Mam odmienne zdanie xD Ale serio Sylwia jest taka moze dlatego ze duzo trenuje (z tego co mnie echo doszło xD)
  6. Jamnik... Hmm jak to zwykle ja mawiam- ja je uwielbiam. Katarzyno masz pięknego jamnisia... Wyglaskaj ;)
  7. Ja jej moich również hmm tak z 10 bym sobie odjęła XD
  8. Co ona niema zadnej cętki na głowie? O.o Łysol xDD :*
  9. Chuda strasznie, musimy ją podtuczyc... Bo Sylwus wpadnie w jakies złe choroby :(
  10. Sklep z Azulowymi fotkami xD Nieźle bys Gosia zarobila xD
  11. Figowa zawsze nam nawiewa xD W nieodpowiednich momentach...P.S Brutus boski *_*
  12. A ja pójde do fotografa i moja fotka azy bedzie najladniejsza bo bedzie sups a nie takie z drukarki bo z drukarek nieraz niesą dobrej jakosci xD [quote]Nera, wpisz PIN :evil_lol: [SIZE=1]A potem łap, i mamy kartę Nery :cool3:[/quote][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1]JA CI DAM ! xD ŁAPY PRECZ OD MEJ KARTY xD[/SIZE]
  13. A wiec (czuje sie jak w sklepie xD)- Poprosze zdjęcie to co masz w avatarze ale w rozmiarach jak z aparatu. Na mail- [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (to normalnie tak jakbym placila kartą kredytową xD)
  14. No to ja was przescigne- Gosia poprosze w duzym formacie te fotki xD wtedy najlepsze wyjdą do ramki xD
  15. Azulek jak wyskoczy to miss swiata siana xD Miss Nowin normalnie xD A wiesz co Kamila- wiem ze odwazna jestem ale to by bylo powazne napisanie do niej... Dla mnie to wzor w hodowli Malamutów *_*
  16. O co chodzi? O poznanie tej hodowczyni (juz mi z DGM zwiala ;() bo wielbie jej psy i hodowle całą. Mialam radoche jak niewiem co jak jakies 2 metry stalam obok niej jak na ringu Malamutów byla xD
  17. Taki mały offik- Tremuje sie przed napisaniem na PW do hodowczyni z DGM... Mam to zrobic?
  18. Coffee&Nera

    Rzeszów

    Tylko w który weekend? Odrazu sobie zaklepie... ;)
  19. Hmmm czyzby Nerul mial plan na BIG Słocinski spacer xD Oczywiscie jamnik bylby juz bez uszów bo ja kocham te ich uszka xD Obcielabym mu i uciekla hehehe xD
  20. Coffee&Nera

    Rzeszów

    Mi zalezy- czy z dżekusiem czy samodzielnie ;) Ale z Dzekiem prędzej... tylko ze bym musiala na wilkowyje na nogach isc ze słociny xD niewielki kawałek xD
  21. Nieooffowac tylko sie Figulcem zachwycac xD
  22. Kolezanka gdzies ze Słocinki moze xD? Jeżeli tak to pokaz mi tego stwora na 4 krótkich lapkach bo ja obłędu dostaje
  23. 6 to i ja dzisiaj dostalam, z Polskiego xD Hmm Carolcia czyzbym widziala jakiegos Mamutka w twoim avie *_*? Twój? Moge sie na niego ponapalac jaki boski? xD
  24. Coffee&Nera

    Rzeszów

    Ja polecam wilkowyje jak zwykle... taki rytual, a później w miasto sie puscic bardziej...
×
×
  • Create New...